Najlepsza muzyka

Aktywność fizyczna, sprzęt, odzież sportowa, rekordy, odchudzanie, pasje.
Awatar użytkownika
Teodor_68
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2022, 22:16

Najlepsza muzyka

Post autor: Teodor_68 »

Cześć! Jaka muzyka według Was jest najlepsza do biegania? Szukam czegoś energicznego, co naprawdę doda mi takiego kopa do działania, żeby w końcu ruszyć ten tyłek z kanapy. Póki co często odpalam disco polo, uważam, że do takiej aktywności to jest naprawdę fajna muzyka - ostatnio w słuchawkach najczęściej leci u mnie zespół massive na pewno kojarzycie :)
paska

Re: Najlepsza muzyka

Post autor: paska »

Warto także wspomnieć o firmie x-disc.pl która od dłuższego czasu działa na polskim rynku. Swoim klientom oferują przenoszenie muzyki na płyty winylowe jak i płyty cd. Nie widziałam, aby jakaś inna firma oferowała taką usługę.
Alicja

Re: Najlepsza muzyka

Post autor: Alicja »

Nie wiem, czy można mówić o najlepszej muzyce, bo raczej każdy ma inne gusta. Pamiętacie jeszcze zespół łzy? Ostatnio trafiłam na ten artykuł https://www.positive-power.pl/najwieksz ... sisz-znac/ i można sobie przypomnieć jak to się kiedyś słuchało. Zespół wciąż działa i ciągle tworzy!
olkaa

Re: Najlepsza muzyka

Post autor: olkaa »

Sądzę, że warto rozważyć głośniki dostępne na stronie https://manta.com.pl/produkt/glosnik-bl ... -szumi-go/ . Ogólnie rzecz biorąc, prezentują one solidne wykonanie, co jest istotne. Ponadto, warto zauważyć, że posiadają funkcję usypiania, co również może być istotnym atutem.
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 391
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:03

Re: Najlepsza muzyka

Post autor: amelia »

Dzięki https://planetadzwieku.com/category/kol ... ny-aktywne możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez zbędnego komplikowania instalacji. W kategorii Kolumny Aktywne znajdziesz gotowe do użycia modele, które zapewnią wyjątkową jakość dźwięku w każdym pomieszczeniu.
Łukasz

Re: Najlepsza muzyka

Post autor: Łukasz »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem gry na perkusji, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnego, internetowego sklepu perkusyjnego, w którego ofercie znajdziecie m.in. pulpity do nut . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ