Jak zadbać o rower

Aktywność fizyczna, sprzęt, odzież sportowa, rekordy, odchudzanie, pasje.
Awatar użytkownika
betinka

Jak zadbać o rower

Post autor: betinka »

Nieważne czy zima czy też lato o rower trzeba dbać i tu polecam zapoznać się z artykułem https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... _myc_rower Pomoże wybrać jakie środki stosować i gdzie zakupić żeby nie przepłacić. Na pewno się przyda każdemu kto chce aby jego rower był czysty i sprawny.
Awatar użytkownika
Halinka

Re: Jak zadbać o rower

Post autor: Halinka »

Nie tylko dbać, ale tez intensywnie na nim jeździć. Dla mnie nie ma znaczenia czy jest zima, czy lato. Kiedy tylko mam możliwość to robię sobie wypady za miasto. Właśnie muszę pomyśleć o wymianie starego na nowy i znalazłam ciekawe Rowery Bydgoszcz , które są w ofercie na Ceneo. Zbyt dużo jak dla mnie jest ich rodzajów, bo nie mogę się zdecydować czy kupić krossowy, miejski czy jakiś jeszcze inny :)
Awatar użytkownika
Issa7

Post autor: Issa7 »

Jest wiele środków chemicznych odpowiednich do czyszczenia do roweru- to po pierwsze. Po drugie na pewno warto robić przegląd , czy wszystko działa jak należy i wymieniać poszczególne części. Jak wszystko jest wporządku możemy podróżować naszym rowerem. Warto jeszcze pamiętać, żeby Foteliki rowerowe kupić, jak planujemy wycieczkę z dzieckiem. Z pewnością na stronie https://www.rowertour.com/c/32/foteliki znajdziecie wysokiej jakości.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2019, 12:04 przez Issa7, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sade2211

Post autor: sade2211 »

Mój rower jest moim oczkiem w głowie i jeśli tylko mogę to kupuję sobie do niego jakieś dodatkowe gadżety, sprzęty i elementy, aby o niego zadbać. Lubię, jeśli wszystko jest takie, jak powinno być i lubię przede wszystkim wyprawy rowerowe. Teraz szukamy na stronie rowbest.pl wspólnie z mężem rzeczy, które są nam potrzebne.
Awatar użytkownika
ligawa

Post autor: ligawa »

O rower trzeba dba c o każdej porze roku. W końcu nigdy nie wiadomo kiedy będzie nam potrzebny. Dlatego mój mąż postanowił naprawić wszystkie nasze rowery. I wszystko poszło by mu raz dwa, gdyby nie mały pech. Przepaliła się żarówka w garażu a zapasowej nie było i wtedy mój zapobiegliwy mąż sięgnął po Latarki, a że miał jedną zwykłą a drugą czołową to wybrał tę drugą i dokończył zadanie
ODPOWIEDZ