Dodatkowy trening

Aktywność fizyczna, sprzęt, odzież sportowa, rekordy, odchudzanie, pasje.
Awatar użytkownika
Lejla-98
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2022, 20:52

Dodatkowy trening

Post autor: Lejla-98 »

Orientujecie się, jaka siłownia lub studio treningowe ma taką możliwość jak trening rezerwacja online w Poznaniu? Jako, że zależy mi na tym, żeby był to dodatkowy trening, to w grę wchodzi trening EMS, który angażuje zupełnie inne partie mięśni niż ten klasyczny. A ze względu na oszczędność czasu chcę zapisać się właśnie w miarę możliwości przez internet.
koti

Re: Dodatkowy trening

Post autor: koti »

Od jakiegoś czasu poszukiwałam jakościowego planu treningowego. Zależało mi na robieniu posiłków na własną rękę i treningu domowym. Przyznam szczerze, że bardzo spodobała mi się oferta pod tym linkiem https://niedobylska.com/burn-it/plany-t ... we/w-domu/ . Jeśli interesuje was podobna metodyka związana z treningami, to moim zdaniem warto tam zerknąć.
miodek

Re: Dodatkowy trening

Post autor: miodek »

Przygotowanie do triathlonu z planem treningowym od Relentless Team może być kluczem do sukcesu. Na https://relentless-team.pl/plany-treningowe-triathlon/ znajdziesz szczegółowe opisy planów treningowych, które są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Zaufaj specjalistom i popraw swoje wyniki dzięki profesjonalnie przygotowanemu planowi.
ODPOWIEDZ