Wybór dobrej szkoły

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Wybór dobrej szkoły

Post autor: Zorda »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 314,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Wybór dobrej szkoły

Post autor: Sara »

A jeśli chodzi o szkoły języków obcych, to jakie polecacie? Konkretnie chodzi mi o szkołę w której można zapisać się na angielski od podstaw. Póki co trafiłam na ofertę Szkoły Językowej Speak-Up na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-poczatkujacych. Jak sądzicie, warto się zapisać właśnie tam na taki kurs?
Awatar użytkownika
septa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:56

Re: Wybór dobrej szkoły

Post autor: septa »

wybór odpowiedniej szkoły jest rónie ważny na etapie studiów co szkoły podstawowej. Ja właśnie zapisałam córkę do Te Vizji na warszawskiej Ochocie https://gladka.tevizja.pl/#_ga=2.125755 ... 1518604893. Bardzo ciekawa oferta edukacyjna, sporo zajęć fakultatywnych ( w ramach czesnego). Teraz czekamy tylko na wrzesień :)
Awatar użytkownika
rozkaa
Posty: 49
Rejestracja: 19 cze 2019, 23:18

Re: Wybór dobrej szkoły

Post autor: rozkaa »

septa nie pozostaje mi nic innego jak tylko się z Tobą zgodzić :) Moja córka też chodzi do tej samej szkoły ( od września będzie już w 5 klasie3). Bardzo dobre waarunki, super nauczyciele, rodzinna atmosfera. Jedna z lepszych szkół prywatnych w stolicy - bez dwóch zdań :)
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: Wybór dobrej szkoły

Post autor: Halinka »

Dobra szkoła to podstawa. Niestety nie każda spełnia oczekiwania i później trzeba uzupełniać wiedzę w inny sposób. Moja córka skończyła szkołę, ale musi komunikatywnie porozumiewać się po angielsku, aby dostać się do dobrej pracy. Całe szczęście, że trafiła na świetny program Angielskiej Wioski https://angloville.pl/ , dzięki której przełamie wszelkie bariery językowe i uzupełni braki.
Awatar użytkownika
Fella
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:01

Re: Wybór dobrej szkoły

Post autor: Fella »

Dbanie o odpowiedna edukacje wazne jest już od najmłodszych lat, dlatego dobrze jest pomyślec o odpowiedniej podstawówce. bardzo fajną szkołą jest https://szkolaeuropejska.pl/ . Mają świetne propozycje a w wakacje dodatkowe kursy.
ODPOWIEDZ