Weekend w Krakowie

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

Weekend w Krakowie

Post autor: Timon »

Zastanawiam się nad weekendowym wypadem do Krakowa. teraz pogody coraz ładniejsze więc warto byłoby się gdzieś wybrać. Widziałam, ze tutaj https://redcarpethostel.pl/galeria mają całkiem fajną ofertę noclegu. Gdzie wy się zatrzymujecie jadąc do Krakowa?
Awatar użytkownika
vitadella
Posty: 10
Rejestracja: 27 lut 2020, 17:14

Re: Weekend w Krakowie

Post autor: vitadella »

Wybierając się na tego typu wycieczkę w kilka osób,warto zadbać o wygodny,przestronny,niezbyt drogi i bezpieczny transport.Mieszkając w Białymstoku,warto odwiedzić w tym celu wypożyczalnię samochodów https://wypozyczalnia.konrys.pl
Jest to miejsce,w którym wypożyczycie auto nowoczesne,ubezpieczone i sprawnie techniczne,a dodatkowo możecie wybrać takie o którym prowadzeniu zawsze marzyliście.Wypożyczając auto koszty rozkładają się na kilka osób,a wy macie pełną swobodę i komfort podróżowania.
Awatar użytkownika
Anetka09
Posty: 212
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:08

Re: Weekend w Krakowie

Post autor: Anetka09 »

Żeby zwiedzić jak najwięcej zarówno atrakcji w Krakowie jak i okolicach najlepiej wynająć sobie na miejscu samochód (samochody do wynajęcia kraków - https://www.ddpartner.com.pl/samochody). Wtedy nie musicie się martwić o rozkłady jazdy autobusów czy też w jaki sposób dotrzecie tam, gdzie akurat chcecie. Jest to bardzo wygodny sposób na zwiedzanie każdego miasta, a w dodatku nie taki drogi.
ODPOWIEDZ