Terapia par

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Natalia Ż.

Terapia par

Post autor: Natalia Ż. »

Czy ktoś kiedyś brał udział w czymś takim jak psychoterapia par? Jak to wygląda w praktyce? Udało się uratować związek? Czy jednak pomimo terapii się nie udało i związek się zakończył? Podzielicie się doświadczeniem?
Jagódka88

Re: Terapia par

Post autor: Jagódka88 »

Ja z moim partnerem miałam problemy odkąd tylko zamieszkaliśmy razem. Ciężko nam było obojgu odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale zarówno mi jak i jemu zależało nam na stworzeniu czegoś na lata więc zdecydowaliśmy się na terapię dla par. Mieszkamy w stolicy i odpowiednią pomoc uzyskaliśmy u psychoterapeuty ze Śródmieścia w Warszawie http://pawelkwiecien.pl/ .
paweł02

Re: Terapia par

Post autor: paweł02 »

Mnie moja żona również namawia na terapię. Nazbierało się nam sporo problemów. Dla mnie największym jest brak pewności czy syn to faktycznie mój syn. Dopóki tego nie wyjaśnię, to dalej żadna terapia nic nie zmieni jak dla mnie. Tutaj macie wszystko opisane jak badanie ojcostwa https://www.testdna.pl/ojcostwo/ wygląda, co trzeba zrobić, gdzie się udać, ile takie badanie trwa. Może komuś jeszcze się przyda, nie tylko mi.
ODPOWIEDZ