Tatuaże

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
junek
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:12

Tatuaże

Post autor: junek »

Macie tatuaże? Chcę sobie jakiś zrobić, ale jeszcze nie jestem zdecydowany. Warto?
Awatar użytkownika
henni
Posty: 39
Rejestracja: 15 sie 2019, 13:10

Re: Tatuaże

Post autor: henni »

Zrobienie tatuażu nie jest bardzo bolesne jeśli o to chodzi. Mam już za sobą wykonanie kilku i tego nie żałuję. Robiłam sobie tatuaże w Szczecinie. Jak najbardziej jest to teraz modne i dlatego można pomyśleć o zrobieniu sobie tatuażu. Niektórzy tatuują nawet całe ciała.
Awatar użytkownika
Imaginacja
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2019, 13:29

Re: Tatuaże

Post autor: Imaginacja »

Mam tatuaże i jak zostało wspomniane wyżej, to nieco bolesna kwestia, jednak wszystko zależy od wielkości i miejsca wykonania. Poza tym nie kieruj się modą w tej kwestii. Tatuaż powinien wyrażać ciebie, być indywidualny - takie jest moje zdanie. Po co robić tatuaż z szablonu internetowego, który ma pół świata, bo akurat motyw był modny? :)
Awatar użytkownika
swchayo
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:07

Re: Tatuaże

Post autor: swchayo »

Zdecydowanie nie robię sobie tatuaży. Mam szacunek do własnej skóry.
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.
Awatar użytkownika
rina
Posty: 79
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:01

Re: Tatuaże

Post autor: rina »

Tez o tym myślę
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Tatuaże

Post autor: Sara »

Ja jeszcze nie mam, ale w przyszłości planuję sobie właśnie zrobić tatuaż gdzieś w okolicach kostki. Jakie salony tatuażu w Warszawie moglibyście mi polecić? Czy ktoś z Was miał może okazję korzystać z usług salonu https://tattoopoland.com? I jak wrażenia? Czy możecie się pochwalić swoim tatuażem?
Leńskią

Re: Tatuaże

Post autor: Leńskią »

Jeśli chcemy zrobić tatuaż na pewno warto wybrać sobie odpowiedni wzór, żeby być zadowolonym. Po drugie żeby było bezpiecznie warto wybrać doświadczone studio. Tu polecam zdecydowanie z własnego doświadczenia https://www.czarciestudiotattoo.pl/. Mają fach w ręku, ich tatuaże są świetne, dobrze dopasowane do potrzeb klientów. Na pewno będziemy zadowoleni
żoncia

Re: Tatuaże

Post autor: żoncia »

To prawda, wzór tatuażu powinien być bardzo przemyślany, ale warto też go wykonać do profesjonalnego studia. Uważam, że to bardzo ważne. Teraz to już wiem, ale kiedyś jak byłam głupia i młoda :lol: to człowiek nie myślał o takich rzeczach i popełniał błędy :lol: a teraz trzeba za nie płacić, dosłownie i w przenośni :lol: swoje ohydztwo usuwałam w https://bienkowscyclinic.pl/. Na szczęście posiadają tam bardzo nowoczesny laser, który uporał się z tym i co najważniejsze, nie pozostawił żadnych blizn, ani nie spowodował wybarwień na skórze :) a tego się bardzo obawiałam :) tak więc posłuchajcie starszej koleżanki i zanim coś zrobicie, zastanówcie się dobrze :)
ODPOWIEDZ