Szukam korepetycji

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
łucja

Szukam korepetycji

Post autor: łucja »

Szukam informacji, więc czy słyszeliście może o czymś takim, jak Benefit Tutor? Pytam, bo bardzo podobają mi się nowoczesne możliwości i chciałabym spróbować dla swojej firmy. Całość polega podobno na korepetycjach dla dzieci pracowników. Wiecie coś?
maryśka

Re: Szukam korepetycji

Post autor: maryśka »

No pewnie, że znam! Moja firma szuka ciekawego rozwiązania dla swoich pracowników, ponieważ ze strony https://www.benefittutor.pl/ można dowiedzieć się, że istnieje współpraca, która polega na tym, że pracownicy firmy otrzymują korepetycje dla swoich dzieci. Wszystko odbywa się w formule Employee Benefits.
Awatar użytkownika
adienka9
Posty: 240
Rejestracja: 02 paź 2019, 8:49

Re: Szukam korepetycji

Post autor: adienka9 »

jak coś to polecam własnie zainwestować w https://www.pitagoras.edu.pl/ mają rewelacyjne metody nauczania, korki genialne dają!
Agi24

Re: Szukam korepetycji

Post autor: Agi24 »

Internetowa szkoła Pitagoras prowadzi kursy maturalne online oraz kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty. Zapewniają kompleksowe przygotowanie do wszelakich egzaminów i sprawdzianów, dzięki czemu zapomnisz o stresie związanym z nadchodzącymi testami. Więcej informacji znajdziesz na: https://www.pitagoras.edu.pl/.
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 140
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Szukam korepetycji

Post autor: Szyszyka »

Korepetycje są w cenie! Wielu rodziców szuka tego dla swoich dzieci i wcale mnie to nie dziwi, nauka w szkole często jest według mnie niewystarczająca. No ale też może być to kwestia konkretnej szkoły, bo jak widze po Te Vizji Morena są i szkoły przy których korepetycje nie są koniecznością ;) Poszukajcie dobrej szkoły i będziecie mieli spokój, od siebie mogę polecić prywatne szkoły jak właśnie ta do której chodzi moja córka. Super miejsce atmosfera szkole też jest bardzo fajna.
ODPOWIEDZ