Szkolenia

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Szkolenia

Post autor: Zorda »

Najlpeszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnać a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 355
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Szkolenia

Post autor: tormund93 »

Jeżeli zależy wam na rozwoju nie tylko zawodowym, ale także tym osobistym - to serdecznie mogę wam polecić Panią Renatę : https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ która zawodowo zajmuje się prowadzeniem szkoleń coachingowych z zakresu radzenia sobie z problemami w życiu codziennym. Pokazuje, że warto szczerze mówić o swoich potrzebach i obawach względem partnera czy całego świata :)
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: Szkolenia

Post autor: Issa7 »

Tutaj podrzucę również od siebie świetne szkolenia stomatologia https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ . Będziecie mogli dzięki nim poszerzyć swoją wiedzę stomatologiczną. Dowiedzieć się sporo o nowoczesnych i skutecznych metodach leczenia zębów. Również będziecie mieć okazję popraktykowania na modelach.
Awatar użytkownika
xoxo
Posty: 39
Rejestracja: 02 lip 2019, 23:20

Re: Szkolenia

Post autor: xoxo »

Zobaczcie sobie koniecznie na te https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ szkolenia prawne dla przedsiębiorców. Trzeba się szkolić. W dzisiejszych czasach to podstawa. Nie da się ukryć, że przepisy zmieniają się często i trudno być na bieżąco. Takie szkolenia w tym znacznie pomagają, szczególnie, że są prowadzone przez prawników. Program szkoleń jest bardzo konkretny. Sam też się wybieram na szkolenie z RODO.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Szkolenia

Post autor: Sara »

Jeśli chodzi o szkolenia dla firm, to warto moim zdaniem przeprowadzić w firmie kurs z ochrony danych osobowych. Takie szkolenia RODO oferuje na przykład firma https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych. Są to szkolenia zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanie. Polecam zapoznać się z ich ofertą, bo naprawdę warto ;)
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Szkolenia

Post autor: betinka »

Jeśli chodzi o szkolenia to polecam się skupić na tych najważniejszych jak ochrona danych osobowych które przeprowadzi ta firma https://www.isecure.pl/ Specjalizują się w tym zakresie i oprócz szkoleń mogą wykonać audyt bezpieczeństwa który wykaże braki w twojej firmie. Zapoznaj się z pełną ofertą i dobierz odpowiedni produkt.
Awatar użytkownika
Kropeczka
Posty: 44
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:11

Re: Szkolenia

Post autor: Kropeczka »

W zakresie szkoleń wybór jest naprawdę duży. Bardzo dużo firm oferuje rozmaite szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Jeśli interesuje Was kurs rysunku architektonicznego w Krakowie to zerknijcie na ofertę szkoły Domin. Tu możecie zapisać sie na kurs na którym nauczycie się nie tylko rysunku architektonicznego ale też zdobędziecie wiedzę teoretyczną np o historii sztuki.
Awatar użytkownika
grb
Posty: 18
Rejestracja: 19 sie 2019, 22:35

Re: Szkolenia

Post autor: grb »

Nie wiem czy kojarzysz porozumienie bez przemocy. W Szkole Empatii prowadzone są warsztaty na najwyższym poziomie http://szkolaempatii.pl/trening-nvc/ tu masz akurat szkolenie nvc takie konkretne, bo kilkadziesiąt godzin. Byłem i polecam.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Szkolenia

Post autor: debramorgan »

Jeżeli ktoś z Was szukałby dobrych szkoleń z zakresu finansów, zobaczcie sobie takie : https://www.altkomakademia.pl/ . Firma oferuje kursy dla zaawansowanych finansistów z zasad rachunkowości i oceny inwestycji oraz dla osób, które chcą poznać podstawy.
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: Szkolenia

Post autor: sampre »

Niezależnie od zawodu, jaki się wykonuje, rozwój i poszerzanie wiedzy jest naprawdę bardzo istotne. Ostatnio w środowisku trenerów personalnych, ale i fizjoterapeutów na topie są szkolenia typu BeBo - ćwiczenia mięśni dna miednicy https://www.beckenboden.com/pl/ temat jest bardzo ważny i problemu nie należy bagatelizować, a specjalistów z dziedziny póki co jeszcze zdecydowanie za mało.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Szkolenia

Post autor: debramorgan »

Ważne by szkolenia były ciekawe, moim zdaniem postawienie na szkolenia takie jak te : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ będzie genialnym posunięciem. Przecież ciekawie zorganizowane szkolenia pomagają szybciej przyswoić wiedzę. Lepsze to niż za każdym razem słuchanie nudnego wykładu.
Awatar użytkownika
uHmbuH
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:27

Re: Szkolenia

Post autor: uHmbuH »

Dobrze się złożyło, że założyłem tutaj konto. Znalazłem już wiele ciekawych i przydatnych rozwiązań.
Ludzie są zazwyczaj wtedy, kiedy w ogóle nie są potrzebni.
Awatar użytkownika
Jowita
Posty: 38
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:49

Re: Szkolenia

Post autor: Jowita »

Warto poczytać tutaj https://www.movuto.pl/jak-zostac-fizjot ... towej.html i spróbować dążyć do obranego celu. Wszelkiego rodzaju kursy czy szkolenia pozwalają poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe doświadczenie zawodowe. Osoby stawiające na samorozwój z pewnością się doszkalają.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Szkolenia

Post autor: debramorgan »

Wiem, że teraz wiele firm oferuje różnorodne szkolenia, ale nie wszystkie mogą pochwalić się wysokim poziomem merytorycznym. Jeśli zależy Wam na jakości, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj: https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ . Takie szkolenia są przeznaczone dla pracowników z różnych działów nietechnicznych. Zdobytą tam wiedzę można z powodzeniem wykorzystać w różnych branżach.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 124
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:57

Re: Szkolenia

Post autor: pukla123 »

debramorgan pisze: ↑29 lis 2019, 20:53 Wiem, że teraz wiele firm oferuje różnorodne szkolenia, ale nie wszystkie mogą pochwalić się wysokim poziomem merytorycznym. Jeśli zależy Wam na jakości, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj: https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ . Takie szkolenia są przeznaczone dla pracowników z różnych działów nietechnicznych. Zdobytą tam wiedzę można z powodzeniem wykorzystać w różnych branżach.
Ogólnie temat szkoleń jest istotny , niezależnie od branży ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji. Ja robiłam sama kolejne szkolenie f-gazy http://rabano.com.pl/ bo ostatnio rozszerzyli ją o nowe ciekawe kursy. Ich certyfikaty są cenione w całym kraju. Także na rynku pracy zyskam jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Dorotenka1985
Posty: 31
Rejestracja: 28 paź 2019, 11:45

Re: Szkolenia

Post autor: Dorotenka1985 »

Bardzo ciekawe szkolenia z różnych dziedzin można znaleźć na stronie tej firmy https://fundacjafortis.pl/. Ja osobiście jakiś czas temu uczestniczyłam w szkoleniach z języka angielskiego biznesowego i szkoleniu z zakresu asertywności.
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Szkolenia

Post autor: renia »

Sprawdźcie sobie koniecznie to szkolenie https://leadership-center.pl/scrummaster/ . Myślę, że warto inwestować w siebie. Taka wiedza procentuje. Dla pracodawcy wiedza i umiejętności to ważne elementy. Nie każdy z nich da się sprawdzić na rozmowie kwalifikacyjnej. Właśnie dlatego warto posiadać odpowiednie certyfikaty, które to potwierdzą.
Awatar użytkownika
natka3105
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 14:02

Re: Szkolenia

Post autor: natka3105 »

To jest chyba najlepszy ośrodek szkoleniowy http://adept.pl/ w jakim miałam okazje być. Bardzo dużo wyniosłam z tych szkoleń, wielokrotnie szkoliłam się u nich z różnych zakresów. Bardzo jestem zadowolona, uwielbiam inwestować w swój rozwój :)
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2020, 13:49

Re: Szkolenia

Post autor: malutka_alutka »

Każde szkolenie zawodowe dużo daje. Np. taki kurs wózki widłowe Nowy Sącz. Warto inwestować w firmę i swoich pracowników.
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: Szkolenia

Post autor: sampre »

Jesli ktoś z Was pracuje jako fizjoterapeuta, trener personalny albo położna, warto podszkolić się w treningu mięśni dna miednicy. Zerknijcie sobie na terminarz szkoleń BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ najbliższy podstawowy kurs w Krakowie :)
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Szkolenia

Post autor: melka92 »

Jak najbardziej poprzez szkolenia zdobywamy ogromną wiedzę na temat wielu różnych czynników, jak i możliwości dla siebie i naszej firmy. Wydaje mi się też, że ważne będzie szkolenie o ochronie środowiska. Na stronie https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ mnóstwo takich szkoleń możecie sobie znaleźć i sprawdzić, jeśli tylko chcecie.
Awatar użytkownika
gigiashi
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2019, 14:50

Re: Szkolenia

Post autor: gigiashi »

Wspólne, grupowe treningi nie zawsze dają oczekiwany efekt. Nauczyciel nie może udzielić 100% uwagi dla każdego ucznia, pracując w grupie, dlatego poziom uczenia się jest niższy niż przy indywidualnych zajęciach. Dla poszukiwania korepetytora polecam usługi serwisu https://buki.org.pl/korepetycje/ . Indywidualne zajęcia są zawsze bardziej skuteczne niż lekcje w grupie.
Awatar użytkownika
Gosiopater
Posty: 74
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:00

Re: Szkolenia

Post autor: Gosiopater »

Warto korzystać ze szkoleń czy konferencji bowiem można tam zdobyć nową wiedzę. Jeśli działacie w branży stomatologicznej to może zainteresuje Was konferencja organizowana przez https://www.akademiastomatologii.edu.pl/konferencje . Wykłady prowadzone są przez bardzo doświadczonych stomatologów co sprawia, że wiedza przekazywana jest rzetelnie i kompleksowo. Na stronie akademia możecie zapoznać się z terminami i programem konferencji.
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 140
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Szkolenia

Post autor: Szyszyka »

Zajmujecie się organizacją szkoleń, konferencji, targów i innych wydarzeń biznesowych? Na pewno jest to skomplikowana operacja dla organizatora. Przydać się wam mogą tu propozycje od https://papilioagency.com/modelki/wroclaw/ Jest to agencja hostess i modelek, działają na terenie całego kraju:)
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Szkolenia

Post autor: betinka »

Jak interesują was szkolenia Online zawodowe to polecam udać się do firmy jaką jest https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... p-on-line/ przeprowadzają takie szkolenia od długiego już czasu i mają naprawde wiele pozytwnych opinii na temat swojej pracy. Na pewno wielu rzeczy się tutaj nauczysz.
Awatar użytkownika
Izamal22
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 11:05

Re: Szkolenia

Post autor: Izamal22 »

Szkolenia są rozwjem osobistym i prawie zawsze jes to bardzo korzystne. Nie korzystne tylko wtedy, kiedy stracasz więcej niż otrzymujesz. Miałam taką sytuację. Ukończyłam licencjat, pracowałam w sklepie w oczywiście, że dostawałam grosze jednak bardzo chciałam rozwijać się, żeby zdobyć przystojną pracę. Dla mojego zawodu nie było żadnych darmowych warsztatów ani szkoleń wymyślałam, że weźmę pożyczkę, a po szkoleniach zawodowych odpracuję. Zaczęłam szukać info na ten temat, okazał się bardzo pomocny ten portal https://biznesblog.biz.pl/forum/viewtop ... 3674#p3674 i udało się zrobić tak, jak wymyślałam, już rozliczyłam się ze wszystkim i mam pracę o której mażyłam :)
Awatar użytkownika
sarka
Posty: 139
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:07

Re: Szkolenia

Post autor: sarka »

Bezpieczeństwo w miejscu pracy to bardzo ważny aspekt i nie można go zaniedbywać dlatego polecam robić szkolenia BHP a potem zapoznać z ofertą sklepu https://prosave.pl/ który sprzedaje odzież oraz artykuły z zakresu BHP. Dzięki nim miejsce pracy będzie odpowiednio zaopatrzone i w ten sposób bezpieczne dla pracowników. Koszt dostawy jest darmowy niezależenie od ilości więc warto korzystać.
Awatar użytkownika
annalazik
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 13:45

Re: Szkolenia

Post autor: annalazik »

Polecam tą informację https://www.placpigal.pl/blog/kiedy-zac ... epetytora/, jeżeli przygotowujesz się do szkoleń, matury lub posukujesz korepetytora, również jest pomocną w podjęciu decyzji
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Szkolenia

Post autor: pomelo »

Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim jak kształcenie dualne, ale jeśli nie to zachęcam się z tematem zapoznać - https://edunet-poland.pl/ . W skrócie opiera się na ścisłej współpracy dwóch partnerów: przedsiębiorstwa oraz szkoły zawodowej.Firma i szkoła dzielą między siebie obowiązki związane z kształceniem uczniów
Awatar użytkownika
klonert
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2020, 20:43

Re: Szkolenia

Post autor: klonert »

Osobiście uważam, że jak najbardziej warto jest brać udział w szkoleniach aby podnosić swoje kwalifikacje zawodowe



_________________________
najlepsze szkła progresywne 
Awatar użytkownika
tyber
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 21:01

Re: Szkolenia

Post autor: tyber »

Możesz również zapisać pracowników na studia podyplomowe. Taką możesz nawet częściową sfinansować z dopłaty UE. Takich studiów są różne rodzaje np. charakterystyka podatków w polsce
Awatar użytkownika
wirer
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 14:34

Re: Szkolenia

Post autor: wirer »

Ja byłam na kilkudniowym szkoleniu w Krakowie z pracy. Ogólnie to było fajnie, praca organizowała, wiec miałam za darmo, no i znalazłam jeszcze tanią taksę, więc bez problemu poruszałam się po mieście w wolnym czasie. Naprawdę polecam Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/, kursy mają tanie, nie przeciągają jazdy, kierowcy są uczciwi, a komfort jazdy bardzo dobry, polecam.
Awatar użytkownika
Marelka
Posty: 33
Rejestracja: 16 kwie 2020, 23:34

Re: Szkolenia

Post autor: Marelka »

Akurat jeżeli zastanawiasz się nad wyborem konkretnego kierunku edukacyjnego w którym chcesz się rozwijać np. Technik Masażysta, czy Opiekun Medyczny to akurat szkoła policealna jest na pewno wygodniejszą opcją i będziesz uczyła się tego co jest Ci potrzebne. Dlatego warto abyś również sprawdziła ofertę edukacyjną szkół Cosinus, bo są w pełni darmowe i pozwolą na zdobycie odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Poza tym Cosinus wprowadził możliwość rekrutacji przez internet.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 120
Rejestracja: 18 mar 2020, 19:45

Re: Szkolenia

Post autor: dzer »

My szkolenie firmowe organizowaliśmy już nieraz w karczmie w Ustroniu w restauracji Na Kępie http://www.zajazdnakepie.pl/imprezy-oko ... ciowe.html. Tam jest fajna atmosfera, wygodne i dogodne noclegi, ale też sama organizacja szkoleń jest bardzo wygodna. Do tego tez wynajmujemy samą karczmę na imprezę po szkoleniu, tak dla rozluźnienia, naprawdę ich polecam.
Awatar użytkownika
Renna
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2020, 15:33

Re: Szkolenia

Post autor: Renna »

Natomiast jeśli będziecie na etapie poszukiwań ciekawych miejsc na organizację konferencji w Poznaniu, to koniecznie zwróćcie uwagę na https://www.hoteltraffic.pl/poznan/konferencje gdzie już dwukrotnie mieliśmy okazję organizować eventy i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, organizacji i do tego świetnie przygotowanych sal oraz zakresu cen. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Szkolenia

Post autor: betinka »

Jeśli chodzi o szkolenia to na pewno trzeba prowadzić je z zakresu BHP. Jak już takie szkolenia wykonasz to wtedy trzeba uzupełnić akcesoria i odzież BHP a to zrobisz w tym sklepie https://blog-glovex.pl/ Nie tylko dostaniesz tam najlepsze produkty w najniższej cenie ale także uzupełnisz wiedzę o ciekawe porady zawarte na stronie.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Szkolenia

Post autor: melka92 »

Oczywiście szkolenie BHP i PPOŻ powinno być przeprowadzone profesjonalnie, tak aby pracownik wyniósł z niego jak najwięcej.
Przed dopuszczeniem do pracy należy przeszkolić pracownika. Dobre szkolenia BHP organizuje https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... enia-ppoz/ Powinniście sobie zerknąć.
Awatar użytkownika
dariaWo
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:13

Re: Szkolenia

Post autor: dariaWo »

W Katowicach świetne szkolenia BHP i przeciwpożarowe organizuje firma szkoleniowa Inka https://bhp-inka.pl/ Bardzo solidnie się wszystkim zajmują, to świetni organizatorzy, firma jest bardzo i profesjonalna i do tego mają ceny z gatunku rozsądnych.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 10:15

Re: Szkolenia

Post autor: penny »

Ciekawą opcją jest też szkolenie z programu księgowego, które może przynieść szereg oszczędności w firmie. Mówię tu o szkoleniu z enova kadry i płace. W mojej firmie wprowadzono je jakiś czas temu i już widać pierwsze efekty tych działań. Myślę, że warto byście również zastanowili się nad jego wdrożeniem https://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkol ... enova-365/.
Awatar użytkownika
Renna
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2020, 15:33

Re: Szkolenia

Post autor: Renna »

Jeżeli o mnie chodzi to tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na propozycje szkoleń przygotowanych przez As Edukacja, którzy między innymi przygotowali kursy medyczne https://asedukacja.pl/oferta/kursy-medyczne i sama zdecydowałam się na fizjoterapię. Profesjonalna obsługa, duże doświadczenie i jednocześnie odpowiednie przygotowanie zajęcia. Mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję i uda Wam się skutecznie poszerzyć swoje kompetencje :)
Awatar użytkownika
firt
Posty: 56
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:26

Re: Szkolenia

Post autor: firt »

Jeżeli mówimy o szkoleniach dla firma, to muszę wspomnieć o szkoleniu z wystąpień publicznych. U nas w zorganizowała je firma opowiedz.to z Warszawy https://opowiedz.to/oferta/szkolenia/. To są prawdziwi profesjonaliści, którzy wiedzą co robią, wszystkie ich wskazówki były bardzo pomocne i faktycznie ogromnie dużo się nauczyliśmy. Cena takiego szkolenia tez nie przeraża, a wręcz przeciwnie. Opłacało się je przeprowadzić, bo efekty widać po pracownikach, polecam.
Awatar użytkownika
warne
Posty: 80
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:35

Re: Szkolenia

Post autor: warne »

My mieliśmy szkolenie zorganizowane i w Zakopanem w ośrodku wypoczynkowym Bel-Ami https://belami-zakopane.pl/pl/sala-konferencyjna.html . To miejsce jest godne polecenia, z pokoju miałam widok na Tatry, ośrodek jest zlokalizowany w bardzo dobrym miejscu, blisko Krupówek. Mają atrakcyjne ceny i sam ośrodek spisał się z organizacją szkolenia. Dodatkowo mają tam dobre jedzenie w restauracji :), polecam.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Szkolenia

Post autor: melka92 »

Teraz to tylko szkolenia online z różnego zakresu.
Awatar użytkownika
sarka
Posty: 139
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:07

Re: Szkolenia

Post autor: sarka »

Co do szkoleń to czy ktoś z was może mi powiedzieć jak stworzyć stronę www ? potrzebuję utworzyć dobrą stronę dla swojej małej firmy aby z powodzeniem móc ją reklamować poprzez adwords
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Szkolenia

Post autor: lila87 »

Bardzo fajne szkolenia widziałam ostatnio na https://horyzont.eu . Informatyka, robotyka są to kierunki bardzo modne i praktyczne, warto się zainteresować. Z myślą o przyszłości, jak wszystko idzie w technologie.
Awatar użytkownika
uklor
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2020, 16:04

Re: Szkolenia

Post autor: uklor »

Jeśli interesują was szkolenia w zakresie socjotechniki, to możecie na nie zapisać się do firmy http://specjalista.edu.pl/ Każda lekcja u nich jest przeprowadzana w małym gronie, co teraz w czasie epidemii jest dużym plusem.
Awatar użytkownika
wirer
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 14:34

Re: Szkolenia

Post autor: wirer »

My na szkolenie wyjeżdżaliśmy do Poznania. Tam tanim kosztem zatrzymaliśmy się w hotelu Wilda, który jest prowadzony przez firmę Cezamet https://www.cezamet.com.pl/?site=3&id=1. Oni mają bardzo korzystną ofertę, jak wspominałam, jest tanio, a przy tym nocleg jest w ładnym, przytulnym i przede wszystkim czystym pokoju. Zdecydowanie warto jest się zdecydować na tę opcję, jest bardzo opłacalna, polecam.
Awatar użytkownika
wodziejlinska
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2020, 19:54

Re: Szkolenia

Post autor: wodziejlinska »

Jeśli chodzi o szkolenie okresowe BHP dla pracowników to firma http://prekursor-rawicz.pl/ raz na rok robi takie u nas w zakładzie. Dotyczy zarówno pracowników hali jak i tych siedzących za biurkiem, ale zawsze mają dużo praktycznych informacji do przekazania.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Szkolenia

Post autor: betinka »

Jak poszukujesz szkolenia dla swoich pracowników to skorzystaj z tej oferty https://firebhpsecurity.pl/ Pracownicy zdobędą odpowiednie przeszkolenie z zakresu PPOŻ i BHP a ty nie przepłacisz i masz pewność że zleciłeś je należytej firmie. Bezpieczeństwo firmy to najważniejsza rzecz.
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Szkolenia

Post autor: renia »

Na pewno tutaj https://energyre.pl/pl/szkolenia-fotowoltaika/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na szkolenia z zakresu systemów fotowoltaicznych oraz ich sprzedaży. Można się tam wiele dowiedzieć. Kursy, które są tam dostępne mają nie tylko część teoretyczną, ale również praktyczną. W ten sposób można nabyć kompleksowe umiejętności, które można później wykorzystać. Pomyślcie koniecznie o takim rozwiązaniu.
Awatar użytkownika
eustachysikorska
Posty: 86
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:46

Re: Szkolenia

Post autor: eustachysikorska »

Przygotowanie szkolenia czy konferencji lepiej zostawić profesjonalistom. Tutaj duże pole doświadczenia mają firmy eventowe jak https://see4business.com/organizacja-ev ... onferencji dlatego szczerze rozważyłbym taką opcję.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Szkolenia

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w wynajecie sali konferencyjnej? Mamy poczatkujaca firme i zalezy mi na tym,aby wynajac sale,ktora bedzie spelniania moje oczekiwania. https://nadmorski.pl/business-positive/ ... erencyjne/ Planujemy tygodniowe szkolenie.
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Szkolenia

Post autor: ivona »

Co do dobrej firmy szkoleniowej to ja z kolei mogę doradzić wam https://hutchinson.org.pl/ Jest u nich w czym wybierać, macie tam przeróżne kursy, szkolenia, także w formie warsztatów. Ja jestem zadowolona ze szkolenia u nich, miałam dwa kursy, oba na wysokim poziomie.
falet
Posty: 139
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:06

Re: Szkolenia

Post autor: falet »

Szkolenia bhp Sopot są według mnie najlepsze w firmie https://q-hse.pl/ byłem na wielu takich szkoleniach, ale u nich czułem się najlepiej. Myślę, że i wam te szkolenia się spodobają i poczujecie się na nich bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
kawiorka
Posty: 10
Rejestracja: 05 sie 2020, 14:24

Re: Szkolenia

Post autor: kawiorka »

zdecydowanie wolę szkolenia stacjonarne niż online bo przez internet ciężko mi się uczyć
Awatar użytkownika
Kotwica
Posty: 115
Rejestracja: 09 lip 2020, 13:04

Re: Szkolenia

Post autor: Kotwica »

Jeśli chodzi o BHP to warto samemu się dokształcać cały czas na przykład poprzez blogi tematyczne https://blog-glovex.pl/ Ten akurat dodatkowo oferuje możliwość zakupu artykułów BHP bezpośrednio w ich sklepie. Według mnie bardzo dobre rozwiązanie bo masz 2 w jednym
Awatar użytkownika
stanka
Posty: 77
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:27

Re: Szkolenia

Post autor: stanka »

Ja miałam kilka szkoleń, na które musiałam jeździć do stolicy. To były zwykle dwu albo trzydniowe szkolenia, no taka branża :). Za każdym razem jak jeździłam do Warszawy ze względu na takie okazje, to korzystałam z usług hotelowych w WAWABED na warszawskich Bielanach http://wawabed.pl/pokoje. Tam mają wygodne pokoje, ich oferta jest prosta, a przy tym niesamowicie atrakcyjna. Pokoje są czyste, obsługa profesjonalna, ceny mają dobre, polecam.
Łukasz

Re: Szkolenia

Post autor: Łukasz »

Moim zdaniem ważne są i potrzebne uprawnienia budowlane. Uprawniają one do samodzielnego projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi. Takie można uzyskać na uprawnienia budowlane sprawdźcie zapoznajcie się z ofertą.
Władek

Re: Szkolenia

Post autor: Władek »

Branża budowlana cały czas potrzebuje wykwalifikowanych pracowników. Szczególnie jeśli chodzi o osoby z umiejętnością obsługi różnego typu maszyn budowlanych. Mój brat ostatnio zrobił sobie kurs na operatora koparko-ładowarki w Centrum Szkolenia Zawodowego - https://solidneszkolenia.pl/ i był bardzo zadowolony z poziomu szkolenia. Szybko też znalazł pracę, która go satysfakcjonuje pod względem zarobków.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 220
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:01

Re: Szkolenia

Post autor: mczay »

Co do szkoleń to ja teraz chcę wykupić dla siebie tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/sketchup.html takie związane z projektowaniem graficznym i wizualizacją. Czy ktoś z was już takie kursy przechodził? Mają tam dobrą cenę na niego a na pewno mi się w przyszłości przyda.
Aśka1990

Re: Szkolenia

Post autor: Aśka1990 »

Jeśli chodzi o szkolenia dla dentystów i higienistek stomatologicznych to polecam https://heroesofdentistry.pl/. Przesympatyczni wykładowcy, pełen profesjonalizm i same konkrety. Do tego szeroka paleta kursów, od fotografii dentystycznej po implantologię. Super opcja jeśli ktoś chce podnieść swoje kwalifikacje.
liżka

Re: Szkolenia

Post autor: liżka »

wow, nawet nie wiedziałam, ze oferta szkoleniowa jest obecnie tak rozbudowana. Fajnie! każdy znajdzie coś dla siebie :) gdyby ktoś z Was poszukiwał firmy zajmującej się organizacją szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy to zdecydowanie polecam TRANSMEDYK https://www.transmedyk.pl/. Duże doświadczenie, zgrany zespół, nowoczesny sprzęt. Na plus dogodne terminy i korzystne ceny.
Awatar użytkownika
eustachysikorska
Posty: 86
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:46

Re: Szkolenia

Post autor: eustachysikorska »

Szkolenia organizowane w profesjonalnych salach konferencyjnych mają zdecydowanie większy poklask, niż takie, które są robione w jakichś zwykłych, prostych firmach. Dlatego organizacja eventu, czy inna forma promocji marki powinna mieć miejsce w takiej przestrzeni, która będzie interesująca dla każdej ze stron, która jest zainteresowana swoim poglądem w organizacji tego typu przedsięwzięcia.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Szkolenia

Post autor: babeczka90 »

eustachysikorska pisze: ↑07 lip 2021, 14:23 Szkolenia organizowane w profesjonalnych salach konferencyjnych mają zdecydowanie większy poklask, niż takie, które są robione w jakichś zwykłych, prostych firmach. Dlatego organizacja eventu, czy inna forma promocji marki powinna mieć miejsce w takiej przestrzeni, która będzie interesująca dla każdej ze stron, która jest zainteresowana swoim poglądem w organizacji tego typu przedsięwzięcia.
W 100% zgadzam się z Twoją opinią. Piękne i dobrze przygotowane miejsca to połowa sukcesu dla udanego eventu. Sale konferencyjne Warszawa oferują sporą ilosć sal - każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Zokalizowane jest w miejscu z łatwym dojazdem i ponadto otoczone sporą ilości zieleni. Dla przebywających z daleka można skorzystać również noclegu w hotelu, który posiada bardzo wysokie opinie.
Irina

Re: Szkolenia

Post autor: Irina »

Jest to bardzo ciekawa opcja. Ja bardzo chciałabym polecić Kształcenie zdalne: ) Wraz z przyjaciółką kończymy drugi rok psychologii i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowolone. kształcenie zdalne co to jest ? Jest to nic innego jak kształcenie online. Za pomocą Internetu odbywają się zarówno zajęcia , można również w tej formie zdawać część lub wszystkie egzaminy :) Jakie widzę plusy takiego rozwiązania? Więcej czasu, zdecydowanie więcej czasu. Nie muszę dojeżdżać na uczelnie, ani z niej wracać. Często gdy pakuję się z rana to czegoś zapomnę, w takim systemie nauki mi to nie grozi ;) Jak na razie nie udało mi się znaleźć minusów tego rozwiązania :) Zobaczymy jak będzie na trzecim roku
Łucja

Re: Szkolenia

Post autor: Łucja »

Szkolenia mogą trochę poprawić wydajność Twoich pracowników, ale nie będą na tyle skuteczne, by pracować za dwoje. Dlatego może zastanów się nad współpracą z tą firmą - https://wojkat.eu/. Pomogą Ci znaleźć wykfalifikowanych pracowników z Ukrainy. Moim zdaniem to dobry pomysł.
ketla

Re: Szkolenia

Post autor: ketla »

Jeśli chcesz zdobyć cenne umiejętności i wiedzę, warto wziąć pod uwagę program oferowany przez https://arkadiuszbednarski.pl/. Jest to jedna z najbardziej cenionych i skutecznych inicjatyw szkoleniowych na rynku. Biorąc pod uwagę rosnącą konkurencję w biznesie, warto skorzystać z możliwości rozwoju oferowanych przez ten program
ODPOWIEDZ