Szkolenia

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Szkolenia

Post autor: Zorda »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami : http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Szkolenia

Post autor: Zdzisiek78 »

Szkolenia z zarządzania to naprawdę świetna sprawa, jeśli chcecie rozwijać siebie i swój biznes. Na jednym z takich szkoleń dowiedziałem się jak wyznaczać cele i polecili nam https://leadership-center.pl/produkt/karta-celow/, dzięki czemu nie trzeba całej takiej karty wymyślać samemu.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Szkolenia

Post autor: Sara »

A skoro już o szkoleniach mowa, to co powiecie na kurs z dekoracji przestrzeni organizowany przez firmę szkoleniową Kar-Group? Widziałam ostatnio jego program na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-dekor ... ni-online/ i muszę przyznać, że wydał mi się on całkiem ciekawy ;) Od zawsze mnie to interesowało... czy Waszym zdaniem warto się na takie szkolenie zapisać?
Awatar użytkownika
lilla
Posty: 125
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:11

Re: Szkolenia

Post autor: lilla »

Od kilku lat, szkolenia realizuje jedynie z firmą https://www.szkolenia-semper.pl/. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem jak u nich. Duża merytoryka oraz przystępne przedstawienie wiedzy. Polecam! :)
Awatar użytkownika
mamuska
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:18

Re: Szkolenia

Post autor: mamuska »

To może szkolenie NVC? Czyli inaczej, tłumacząc na języki polski jest to Porozumienie bez Przemocy. Uwierzcie mi, że może wam się to przydać na każdej drodze waszego życia. W ten sposób też dowiecie się na czym polegają potrzeby NVC waszych dzieci, czy kogoś innego. Warto!
Awatar użytkownika
uklor
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2020, 16:04

Re: Szkolenia

Post autor: uklor »

Nie spodziewałem się, że szkolenia o technikach i metodach przesłuchań mogą być takie ciekawie przeprowadzane. Ja akurat miałem je wykonywane u http://klamstwo.specjalista.eu/ i byłem zadowolony.
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Szkolenia

Post autor: renia »

Jeśli kształcicie się w zakresie zarządzania projektami, to tutaj https://leadership-center.pl/produkt/karta-celow/ też warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem karta celów, która może okazać się niezwykle przydatna. Poza tym znajdziecie tam różnego rodzaju szkolenia, dzięki którym można zdobyć niezwykle przydatną wiedzę.
ODPOWIEDZ