Randka przed świętami?

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
łips

Randka przed świętami?

Post autor: łips »

Chciałam poznać jakiegoś fajnego faceta, nie zależy mi na stałym związku, nie szukam też przygód(chociaż kto wie) no i w sieci jest tyle różnego rodzaju portali rankowych, że sama nie wiem co wybrać. Najbardziej podoba mi się https://eromeet.pl/ + co myślicie, warto się tam zarejestrować?
IlonkaÓW

Re: Randka przed świętami?

Post autor: IlonkaÓW »

Ja skorzystałam z serwisu do umawiania się na randki erotyczne https://seksujmy.pl/ i zapoznałam już wielu chłopaków. Wśród kont damskich bardzo nie wiele można znaleźć tam mężczyzn, którzy czesto bywają pożadani :twisted: :twisted:
śmiech

Re: Randka przed świętami?

Post autor: śmiech »

Jeżeli brakuje Wam bliskości i potrzebujecie spotkania z płcią przeciwną, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ogłoszenia towarzyskie . Ogłoszenia są regularnie sprawdzane i odświeżane na stronie. Każdy zainteresowany na pewno znajdzie coś dla siebie :) warto zaryzykować
magaę

Re: Randka przed świętami?

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
KASIAś

Re: Randka przed świętami?

Post autor: KASIAś »

Ja po rozwodzie długo nie mogłam z nikim nawiązać nowej relacji i dopiero moja kuzynka namówiła mnie do zapisanie się do agencji matrymonialnej https://infinity-love.pl/. Spotkałam się z pełnym profesjonalizmem i nikt nie robił nic na siłę. Powiem wam, że trochę to trwało ale dzięki takiej selekcji i poznaniu zarówno mnie i jak i potencjalnego kandydata poznałam naprawdę wartościowego człowieka.
Barbie

Re: Randka przed świętami?

Post autor: Barbie »

Przerobiłam naprawdę mnóstwo portali randkowych, każdy ma jakieś wady i zalety, plusy i minusy. Docelowo, na stałe, korzystałam z dwóch naprzemiennie. Na randki umawiałam się zazwyczaj wtedy, kiedy już trochę z kimś porozmawiałam. Zawsze na pierwsze spotkanie umawiałam się w bezpiecznym miejscu, w którym dookoła są ludzie, a więc kawiarnie, restauracje, kino. Choć chyba kino nie jest najlepszym miejscem na pierwszą randkę, bo w zasadzie nie masz okazji bezpośrednio porozmawiac, a potem, przez minimum półtorej godziny siedzisz obok tej osoby i zastanawiasz się co myśli. ;p I chyba nie ma znaczenia, jaki jest pora roku czy miesiąc, bo randka - zwłaszcza udana - nie ma okreslonego czasu. Polecam portal https://randkizklasa.pl/ - to chyba jedyna strona, na której są tak rzeczowe artykuły i ebooki. Jak zaczynam to wszystko czytać, to wręcz nie mogę się oderwać. To chyba ta strona zainspirowała mnie, żeby założyć sobie konto na portalu randkowym. I naprawdę nie żałuje. Oczywiście, zdarzyły mi się kiepskie randki, że w zasadzie od razu wyczekiwałam, aż się skończy, ale były też rewelacyjne. Niektóre zaowocowały nawiązaniem głębszych relacji. Nikt nie chce być sam, więc nie widzę powodu, żeby nie korzystać z tego, co jest dostępne. A skoro flirtować i randkować można także przez internet, to czemu tego nie robić? Portale te powstały dla ludzi i są dla ludzi. To Ty, na swoim koncie, określasz jakie masz preferencje. Jeśli nie interesują Cię przelotne miłostki, od razu możesz to podkreślić i tym samym zniechęcisz grono poszukiwaczy przygód.
rano

Re: Randka przed świętami?

Post autor: rano »

Nie znam się na randkowaniu za bardzo, moje życie jest za bardzo skomplikowane i ja mam świadomość, że naprawdę warto to jakoś ogarnąć, ale jak już, to na spokojnie. I jestem w kropce, bo też wiem, jakie są najgorsze teksty na podryw , a zdarza mi się na nie łapać. No i co ja mam z tym zrobić?
ODPOWIEDZ