Psycholog dla dzieci

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 65
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:14

Psycholog dla dzieci

Post autor: joanna »

Znacie dobrego psychologa dla dzieci? Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego? Zastanawiam się nad wizytą z córką w http://centrum-futurum.pl/. Słyszałam dużo dobrych opinii na temat tego miejsca.
Awatar użytkownika
roza
Posty: 48
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:50

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: roza »

Widzę, że interesuje Cię specjalista w Łodzi. Mogę Ci zaproponować klinikę Psychomedic w Łodzi. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ znajdziesz wszystkie informacje. Mają na miejscu wielu specjalistów, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. A na wizytę szybko umówisz się online albo telefonicznie 42 644 44 44.
Awatar użytkownika
wakobka
Posty: 65
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:51

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: wakobka »

Szczególnie z dzieckiem trzeba delikatnie rozmawiać i pomagać mu w jakichś lękach, problemach. Też tu https://cpsens.pl/ w Mińsku Mazowieckim w tej poradni można znaleźć dobrych psychologów. Rozmowa już pomoże ocenić sytuację, co jest konieczne, by pozbyć się problemu.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: betinka »

mój syn już nie takie dziecko, ma 16 lat ale stoczył się nie miłosiernie, próbujemy walczyć aby udał sie do miejsca jakim jest Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu nie wiemy jak go do tego przekonac, w świetle prawa odpowiada juz za swoje decyzje i nie możemy go zmusić.
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: abenda »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://kulepszemu.pl/psychoterapia-wola/
kinia

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: kinia »

Zdrowie psychiczne jest bardzo ważne zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Jeśli nadal szukasz psychologa dla dzieci to polecam Centrum Terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Znajdziesz tam świetnych terapeutów, którzy mogą naprawdę pomóc. My chodzimy tam z naszą Anią, która ma autyzm.
Jadsiś

Re: Psycholog dla dzieci

Post autor: Jadsiś »

Jeżeli szukacie doświadczonego oraz bardzo dobrej jakości terapeuty dziecięcego to ja polecam kontakt z https://www.gabinet-naszkacik.pl/. Specjalizują się między innymi w organizacji zajęć z dziećmi niewidomymi, autystycznymi, kompleksową pomocą diagnostyczną. Są doświadczeni, więc to się automatycznie przekłada na to, że są bardzo dobre efekty współpracy, nie ma żadnych problemów. Korzystanie z ich pomocy ja po prostu traktuję, jako formę specjalistycznej pomocy dziecku
ODPOWIEDZ