Probiotyki - jakie wybieracie?

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Rołka

Probiotyki - jakie wybieracie?

Post autor: Rołka »

Z jakich probiotyków najcześciej korzystacie? Bo własnie jestem na etapie poszukiwań ciekawych i skutecznych propozycji w tym zakresie, może wy jesteście w stanie zaproponować mi też coś ciekawego na co szczególnie warto tutaj zwrócić uwagę. Mam nadzieję, że temat trochę się nam będzie tutaj rozwijał :)
Aśka

Re: Probiotyki - jakie wybieracie?

Post autor: Aśka »

Osobiście śmiało mogę się zgodzić z wypowiedziami odnośnie tego, że należy zadbać o to podczas choroby i też gorszych dni jesienią czy zimą. W mojej opinii akurat świetnie sprawdza się Narimax https://mynarum.com/narimax-kapsulki-20 ... 60,84.html i powinno być okej. Odporność każdy ma, tylko czasem należy ja skutecznie wspomagać w walce o siebie i swoje zdrówko (przede wszystkim florę bakteryjną).
Mańka

Re: Probiotyki - jakie wybieracie?

Post autor: Mańka »

W mojej opinii również jest to dobry probiotyk o bogatym i naturalnym składzie. Natomiast warto wcześniej sprawdzić jak wygląda pod względem składu, Narum też przygotował specjalne probiotyki dla naszych maluchów. Ja uważam że Narum Caps to super sprawa jako wsparcie organizmu zarówno podczas antybiotyku, ale i po tym okresie odbudowując jelita.
Rołka

Re: Probiotyki - jakie wybieracie?

Post autor: Rołka »

Mańka pisze: ↑26 cze 2021, 12:47 W mojej opinii również jest to dobry probiotyk o bogatym i naturalnym składzie. Natomiast warto wcześniej sprawdzić jak wygląda pod względem składu, Narum też przygotował specjalne probiotyki dla naszych maluchów. Ja uważam że Narum Caps to super sprawa jako wsparcie organizmu zarówno podczas antybiotyku, ale i po tym okresie odbudowując jelita.
Dzięki za informacje, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że tematu jeszcze nie zamykamy :)
Dańka

Re: Probiotyki - jakie wybieracie?

Post autor: Dańka »

Zdecydowanie polecam właśnie sprawdzić odpowiednie probiotyki odbudowujące jelitowa i florę zwłaszcza u dzieci ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu zajrzyj sobie na https://mynarum.com/fruitsmax-kids-500mg bo warto przygotować się wcześniej na sezon infekcji jesienią i zimą :)
Aluśka

Re: Probiotyki - jakie wybieracie?

Post autor: Aluśka »

Narimax u mnie się sprawdził bardzo dobrze. Syn tez brał podczas antybiotykoterapii i mu pomógł, więc bardzo polecam. Jest tez dobry do utrzymania prawidłowej mikroflory jelitowej :) ja zamawiałam go stąd https://mynarum.com/narimax-kapsulki-200mg , jest w dobrej cenie a to moim zdaniem jesden z lepszych probiotyków
złośnica

Re: Probiotyki - jakie wybieracie?

Post autor: złośnica »

A ja mam zalecony przez lekarza ProctoLact-M a to jest probiotyk proktologiczny czyli polecany osobom z problemami ze śluzówka odbytu i ogóle z chorobami odbytu więc jeśli masz takie kłopoty to możesz zapytać o ten środek lekarza, mi przyniósł ogromną poprawę i stosuje go teraz też profilaktycznie
zieluś

Re: Probiotyki - jakie wybieracie?

Post autor: zieluś »

złośnica pisze: ↑26 sie 2021, 14:26 A ja mam zalecony przez lekarza ProctoLact-M a to jest probiotyk proktologiczny czyli polecany osobom z problemami ze śluzówka odbytu i ogóle z chorobami odbytu więc jeśli masz takie kłopoty to możesz zapytać o ten środek lekarza, mi przyniósł ogromną poprawę i stosuje go teraz też profilaktycznie
Ja bardzo lubię Narum Fast, również jest bardzo dobrym probiotykiem który świetnie sprawdza się w problemach jelitowych.
ODPOWIEDZ