Popularne gry

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Popularne gry

Post autor: edka »

Szukasz darmowej gry na przeglądarkę? Jeśli tak, to ja od siebie mogę polecić gry strategiczne za darmo, w które sama bardzo chętnie gram w wolnych chwilach. Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz jakąś grę dla siebie.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Popularne gry

Post autor: lila87 »

U nas popularną grą w domu ale karcianą jest Gapa . Mało gra się na konsoli, bo jednak woli zabawy edukacyjne wraz z dziećmi. W naszych czasach często dzieci wybierają gry komputerowe, u nas czasem też tak jest ale sporadycznie, większość to planszówki, edukacyjne czy karciane.
Awatar użytkownika
mieciaa
Posty: 95
Rejestracja: 27 sty 2020, 20:08

Re: Popularne gry

Post autor: mieciaa »

Przy takim temacie to wręcz trzeba wspomnieć o kultowej grze, popularnej chyba na całym świecie Counter Strike. Ta gra zdecydowanie potrafi każdego porwać. Nic dziwnego, że ludzie tworzą też własne serwery i nawet na nich zarabiają. Sprawdźcie sobie tutaj https://mygo.pl/ jakie rozmowy się toczą na temat CS.
Awatar użytkownika
Greken
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2020, 12:14

Re: Popularne gry

Post autor: Greken »

Praca na dwóch stanowiskach jest bardzo trudna. Możesz nie być w stanie wziąć na siebie tej odpowiedzialności. Mam dla сiebie prostszą opcję: Jak mogę dostać pieniądze w niepełnym wymiarze darmowe automaty bez logowania uprawiam hazard na tej stronie. Dla mnie jest to najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy. Radzę spróbować.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Popularne gry

Post autor: Kamilla36 »

Moim zdaniem bez sensu jest patrzeć na popularność gry, bo z doświadczenia wiem, że te najbardziej popularne potrafią najbardziej rozczarować. Dlatego ja przy wyborze gier zawsze kieruję się swoimi odczuciami. Na stronie: https://4console.pl/13-xbox-one można znaleźć ofertę Xboxa i gier do niego. Można też trafić na fajne zestawy. Ceny są atrakcyjne, więc na prawdę warto zastanowić się nad tą ofertą. W innych zakładkach są podobne oferty dotyczące nintendo i playstation 4 . Polecam - na pewno każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.
ODPOWIEDZ