Pomoc prawnika

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Reść

Pomoc prawnika

Post autor: Reść »

Czy ktoś z Was korzystał z pomocy prawnika? Dobry prawnik to wygrana sprawa, czasem przecież coś jest jednoznaczne, a jednak w sądzie okazuje się że białe nie jest białe.
prąk

Re: Pomoc prawnika

Post autor: prąk »

Witam,zalezy mi na skorzystaniu z uslug prawnika. Chcę ułożyć swoje sprawy związane z pracą. Co o tym sądzicie https://biznews.com.pl/biznes/18637-czy ... assistance ? Pozdrawiam.
ignaś

Re: Pomoc prawnika

Post autor: ignaś »

Witam,zalezy mi na skorzystaniu z uslug prawnika. Mam swoja niewielka firme i mamy pewne problemy finansowe. Co sądzicie o tej kancelarii https://lexsecure.pl/ ? Pozdrawiam.
liść

Re: Pomoc prawnika

Post autor: liść »

Jeśli chodzi o Pomorze i wybrzeże to mogę polecić Pana Łukasza Węgłowskiego. Specjalizuje się w prawie karnym i rodzinnym ale zajmuje się też alimentami i podziałem majątku po rozwodzie i to z dużym powodzeniem. Ma doświadczenie, wiedzę i jest zaangażowany więc na pewno warto spróbować.
FlorianŻak

Re: Pomoc prawnika

Post autor: FlorianŻak »

Jak potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej, to zgłoś się tu: https://www.kancelariasobota.pl/ - grupa wielkich fachowców.
miśka88

Re: Pomoc prawnika

Post autor: miśka88 »

Witam,zalezy mi na tym,aby skorzystać z porady prawnej. Chcę uporządkować swoje sprawy związane z firmą. Co sądzicie o tym https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu ... -i-spolek/ ? Chętnie poznam wasze opinie. Chcę wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce. Czy korzystaliście kiedyś z porady prawnej?
magaę

Re: Pomoc prawnika

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
Kimi

Re: Pomoc prawnika

Post autor: Kimi »

Pomoc prawnika jest nie tylko potrzebna osobom prywatnym, czy firmom, ale także jednostkom samorządowym, takim jak urzędy gminy, urzędy miasta, czy powiatu. Dobry specjalista od prawa samorządowego i administracyjnego, który czuwa nad prawidłowym prawnym funkcjonowaniem tych jednostek, to bardzo ważna sprawa. Jeśli szukalibyście specjalisty od tego typu rzeczy, to polecam kancelarię, którą prowadzi pani Magdalena Adamczewska https://www.adamczewska.com.pl/. Jest bardzo profesjonalna, ma duże doświadczeni i wiedzę. Jest dyskretna i godna zaufania.
ODPOWIEDZ