Podróżowanie na Boże Narodzenie

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
eldgbetta
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2019, 9:33

Podróżowanie na Boże Narodzenie

Post autor: eldgbetta »

Powiedz mi, jak spędzić święta Bożego Narodzenia? Chciałbym pójść gdzieś odpocząć. Czy ciekawe wycieczki nie drogie?
Awatar użytkownika
ogereshka
Posty: 10
Rejestracja: 15 wrz 2019, 11:24

Re: Podróżowanie na Boże Narodzenie

Post autor: ogereshka »

Chcieliśmy udać się do Egiptu jako rodziny. Ale bony były bardzo drogie. Zdecydowaliśmy się być domem na święta na razie.
Awatar użytkownika
ivrik
Posty: 7
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:40

Re: Podróżowanie na Boże Narodzenie

Post autor: ivrik »

Jedziemy do Lwowa na święta Bożego Narodzenia. Byliśmy tam w zeszłym roku jesienią. Bardzo nam się podobało. Mój mąż i znalazłem bardzo ładny hotel w pobliżu centrum. Jest to Vintage Boutique Hotel/Pokój typu Deluxe, w którym mieszkaliśmy https://vintagehotel.com.ua/en/hotel/deluxe/ to jest doskonałe i lekkie. Hotel jest czysty i dobrze umeblowany.
Awatar użytkownika
Patixs
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Podróżowanie na Boże Narodzenie

Post autor: Patixs »

Nie każdy przecież musi lubić święta. W sumie tak samo można wyjechać z rodziną podróż w święta i spędzić ten czas inaczej. Ja tam jestem otwarta na takie pomysły, jednak jeszcze nigdy na to się nie zdecydowaliśmy. W tym roku już za późno, ale kto wie co będzie za rok, może postawimy na jakiś ciekawy wyjazd? Na tą chwilę moim głównym celem jest Rosja. Chciałabym zobaczyć ten ogrom, przesyt Moskwy na żywo:D Jeżeli planujecie też gdzieś polecieć samolot to sprawdźcie sobie portal https://www.biletylotnicze.pl/porty-lot ... ka-w-rosji Powinien być bardzo pomocny.
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 140
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Podróżowanie na Boże Narodzenie

Post autor: Szyszyka »

Ja to jednak jestem za tradycjami bożonarodzeniowymi i spędzam zawsze każde święta z całą rodziną na miejscu. Mogę sobie zawsze ciekawe wycieczki odbić w ciągu roku. Zresztą też pewnie przez okres świąt, sylwestra wszędzie będzie drożej zarówno jeżeli chodzi o przeloty jak i hotele. No ale jak ktoś lubi :) Ja zastanawiam się teraz gdzie city break na każdą kieszeń. Macie może jakieś swoje sprawdzone miasta? Mam na swoim koncie już kilka europejskich stolic i w sumie ciągle mi mało.
Gośka32

Re: Podróżowanie na Boże Narodzenie

Post autor: Gośka32 »

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali ciekawych ofert przejazdów za granicę to może warto w takim razie zwrócić uwagę na PoEuropie https://www.poeuropie.pl/busy-do-belgii/ z którymi już nie raz miałam okazję jechać do swojego chłopaka który aktualnie pracuje w Belgii. Bardzo dobre warunki, przemiła obsługa i dobre ceny za bilet aby dojechać prosto do celu. Jechanie samodzielnie autem kompletnie mi się nie opłaca i byłabym bardzo zmęczona. Tak mogę przespać się w busie i wysiąść pełna energii nie marnując wspólnego czasu. Mam nadzieje, że również pozytywnie się akurat co do nich przekonacie ;)
ODPOWIEDZ