Ortodonta Kraków

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
Devil93
Posty: 58
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:08

Ortodonta Kraków

Post autor: Devil93 »

Muszę z dzieckiem iść do ortodonty. W Krakowie. Polecicie coś?
Awatar użytkownika
mizia
Posty: 69
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:35

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: mizia »

Hej, ja też myślę, do jakiego ortodonty w Krakowie się wybrać i wstępnie wybrałam ortolingwa.pl . Jest to nowoczesny certyfikowany gabinet techniki lingwalnej, a takich w Polsce nie ma zbyt wiele. Zakłada się tam aparaty na zęby po stronie języka. I na co dzień nie widzimy nic, chyba, że użyjemy specjalnego lusterka. To mogłoby mi odpowiadać.
Awatar użytkownika
kakashi23
Posty: 44
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:57

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: kakashi23 »

Jak Kraków to sprawdz sobie http://ortodontica.pl/pl/19/1/chrapanie-i-obs/ . To super gabinet ortodontyczny, mają wiele doświadczenia, leczą świetnie wady zgryzu dzięki bardzo dobrym aparatom. Pod linkiem masz też info dotyczące leczenia przez nich chrapania.
Kasią228

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: Kasią228 »

Cześć, mogę polecić https://www.zdrowy-zab.pl/ortodonta, byłam tam miesiąc temu. Gabinet jest dobrze wyposażony i w dobrej lokalizcji.
Wietrzyńska

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: Wietrzyńska »

W centrum Cichoń przyjmuje pani Alina Stebnicka-Drozd. Ja chodzę do niej na wizyty regularnie, bo mam założony aparat teraz. Pani ortodontka jest naprawdę przemiła i do tego kompetentna. Wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Nie stresują mnie wizyty u niej, a to dla mnie naprawdę ważne, bo kiedyś bardzo bałam się chodzić do dentysty.
ODPOWIEDZ