Nauka

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
sade2211
Posty: 118
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Nauka

Post autor: sade2211 »

jak?
Awatar użytkownika
DariaP
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:44

Re: Nauka

Post autor: DariaP »

Jak co? Jak się uczyć? Każdy ma swój sposób. Niektórzy robią ręczne notatki, bo przez to zapamiętują lepiej, inni wolą powtarzać na głos.
Najważniejsze to dobrać metodę pod siebie.
Awatar użytkownika
michalekk
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:41

Re: Nauka

Post autor: michalekk »

Ja zawsze szukam za pomocą przeglądarki takich rzeczy. Zawsze coś znajduję w ten sposób.
Cierpienia nie wybierasz ono spada na ciebie
Awatar użytkownika
Agacia
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:51

Re: Nauka

Post autor: Agacia »

Liczę na pozytywne opinie forumowiczów. Wtedy może się zdecyduję.
[...] na każdą boleść istnieją dwa lekarstwa - czas i milczenie.
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: Nauka

Post autor: Halinka »

Był taki moment, że już się załamałam i nie wiedziałam jak sobie wiedzę wbić do głowy. Znalazłam jednak doskonały sposób, który odpowiada też kilku moim znajomym. Powtarzanie na głos nie zawsze przynosiło efekt, ale pisanie wszystkiego w zeszycie niesamowicie utrwalało wiadomości. Znowu muszę kupić sobie na Ceneo https://www.ceneo.pl/Artykuly_papiernic ... eszyty.htm kilka brulionów. Jeśli takich potrzebujecie, to mają świetny wybór.
Awatar użytkownika
martina
Posty: 33
Rejestracja: 31 maja 2019, 10:19

Re: Nauka

Post autor: martina »

My w kwietniu byliśmy na dniu otwartym w tej szkole Te Vizja na Ochocie w Warszawie. Było super! Moja córka jest oczarowana, sama przyznała, że nie sądziła, ze szkoła jest aż tak super :) no nic papiery juz złożone, od września zaczynamy przygode :)
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Nauka

Post autor: babeczka90 »

Zacznij do książek - to podstawa! Wiadomo, wszystko się zmienia więc lepiej zainwestować w to już teraz, niż zastanawiać się i stać w kolejce już na samym początku września. Na stronie https://sklep.nowaera.pl/ znajdziesz wszystkie wymagane podręczniki, które są zgodne z podstawą programową. Dodatkowo jeszcze rożne pomoce naukowe czy repetytoria.
Awatar użytkownika
inulka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:58

Re: Nauka

Post autor: inulka »

Jeśli interesuje cię szkoła policealna koniecznie zajrzyj na https://www.kursor.edu.pl/ Mają tam bardzo duży wybór kierunków i myślę, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie. W dzisiejszych czasach wcale nie trzeba isć na studia by zdobyć wiedzę i dobry zawód.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 220
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:01

Re: Nauka

Post autor: mczay »

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że warto poszerzać swoje horyzonty i kształcić się. Sama, jestem na etapie studiów licencjackich. Muszę niebawem napisać pracę. Czy ten edytor: https://editor.goodwrite.it/ mi w tym pomoże?
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: Nauka

Post autor: elwi »

[*]ja uczyłam się kiedyś w szkole publicznej i tym bardziej ciesze sie, że moje dziecko ma teraz mozliwośc by chodzić do szkoły prywatnej. Mieszkamy w Warszawie i tu wybraliśmy dwujęzyczną szkołęd Edison na warszawskim Wilanowie. Realizacja dwócj podstaw programowych jednocześnie ( polskiej i English National Curriculum), wysoki poziom, super nauczyciele. Wszyscy tworzą jedną wielką rodzinę, nauka w takich warunkach jest znacznie bardziej przyjemna i co najwazniejsze efektywna.
Awatar użytkownika
polka
Posty: 73
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:52

Re: Nauka

Post autor: polka »

Uwielbiam zakupy przez internet .Ponieważ mam duży wybór ,zaoszczędzony czas i mega zniżki. Polecam stronę internetową z książkami .Zamówiłam ostatnio dla mojego dziecka książkę " Pucio umie opowiadać " autorki - Marty Galewskiej-Kustry. Pucio- Uczy: mówić, wymawiać, opowiadać w sam raz dla nauki od najmłodszych lat . https://www.taniaksiazka.pl/pucio-umie- ... 68272.html
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: Nauka

Post autor: Issa7 »

Owszem warto kupować książki. Poprzez nie można sporo się nauczyć, chociaż i nie tylko taka forma pomocy się przydaje. Ja przykładowo zawsze lubiłam chodzić na korki, bo lepiej wyciągałam wiadomości jak ktoś mi dokładnie tłumaczył. Dlatego jak też chcecie skorzystać z korepetycji to warto w sieci się rozglądnąć. Przykładowo tutaj https://matmadlaciebie.pl macie korki z matmy.
Awatar użytkownika
junek
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:12

Re: Nauka

Post autor: junek »

Dziecku na pewno też trzeba zapewnić dobre warunki do nauki. Prywatnych szkół jest coraz więcej i można się zdecydować na którąś z takich placówek. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie nam się spodobała. Nauczyciele uczą z pasją i przekazują to dzieciom. Dzięki temu mają one mniej stresu.
Awatar użytkownika
wakobka
Posty: 65
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:51

Re: Nauka

Post autor: wakobka »

junek pisze: ↑16 gru 2019, 13:42 Dziecku na pewno też trzeba zapewnić dobre warunki do nauki. Prywatnych szkół jest coraz więcej i można się zdecydować na którąś z takich placówek. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie nam się spodobała. Nauczyciele uczą z pasją i przekazują to dzieciom. Dzięki temu mają one mniej stresu.
Zgadzam się, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie zapewnia dziecku dobre warunki do nauki. Fajnie, że klasy są mniejsze, więc nauczyciel też może dobrze przekazywać wiedzę każdemu uczniowi. Szkoła jest jedną z lepszych.
Awatar użytkownika
sade2211
Posty: 118
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Nauka

Post autor: sade2211 »

A myślicie o tym, aby wybrać się na studia? Moim zdaniem to najlepsza opcja, aby mieć odpowiednie wykształcenie. Długo zastanawiałam się nad tym, jaki będzie dla mnie idealny kierunek i znalazłam go na tej stronie Mam nadzieję, że wszystko się uda.
Awatar użytkownika
stanka
Posty: 77
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:27

Re: Nauka

Post autor: stanka »

Studia nie zawsze są potrzebne, ja na początku chciałam iść na studia, ale powiedziałam sobie, że najpierw spróbuję trochę popracować i pójść do szkoły policealnej we Wrocławiu do Szkoły Podologii SEK Anna Słowik. No i dzięki tej szkole nie poszłam na studia, aktualnie pracuję w zawodzie, we własnym gabinecie, gdzie normalnie zarabiam i co najważniejsze robię to co lubię. SEK dała mi możliwości i świetnie przygotowała do pracy z prawdziwym pacjentem, polecam.
Awatar użytkownika
mahala
Posty: 140
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: Nauka

Post autor: mahala »

Najważniejsze jest zdać dobrze egzamin maturalny. Bez tego nasza wymarzona szkoła może być nie osiągalna. Sama bardzo mocno w zeszłym roku korzystałam z podręczników przygotowujących do matury https://www.taniaksiazka.pl/matura-focu ... 75640.html i gdyby nie one, nie uzyskałabym tak wysokiego wyniku.
Awatar użytkownika
menilia
Posty: 125
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:34

Re: Nauka

Post autor: menilia »

Studia są mega ważne, nie wszystkie kursy czy szkolenia są w stanie zagwarantować nam pełną wiedzę na dany temat. Tym bardziej jeśli chodzi o tak wymagające kierunki medyczne jak pielęgniarstwo czy fizjoterapia. Ja jestem teraz na 2gim roku pielęgniarstwa na Mazowieckiej Uczelni Medycznej http://mum.edu.pl/. Super warunki, niewygórowane czesne, ciekawe zajęcia.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:56

Re: Nauka

Post autor: grann »

co jak?
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:31

Re: Nauka

Post autor: mojrra »

Jeśli chodzi ci o to co robić w życiu po szkole średniej, to mam coś, co może pomóc ci zadecydować. Chodzi mi o firmę Talent Map z Warszawy, która pomoże ci wykonać mapę twoich możliwości i tym samym pomoże ci zdecydować co robić dalej w życiu http://talentmap.pl/twoja-mapa/ Sama kiedyś u nich byłam i pomogli mi wybrać ścieżkę kariery, którą realizuję do dziś, jestem im za o bardzo wdzięczna, polecam.
Awatar użytkownika
rozkaa
Posty: 49
Rejestracja: 19 cze 2019, 23:18

Re: Nauka

Post autor: rozkaa »

Jeśli chodzi o studia to moim zdaniem wybór odpowiedniego kierunku jest mega ważny bo to w tym momencie decyduje się to gdzie będziemy w przyszłości pracować ( nie jest to oczywiście regułą ale zazwyczaj tak własnie to wygląda). Moim zdaniem warto się wybrać na studia public relations, w Warszawie taki kierunek znajdziecie m.in na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej. Teraz każda firma stara się dbać o swój wizerunek w oczach klientów dlatego takich specjalistów nigdy dość :)
Awatar użytkownika
polka
Posty: 73
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:52

Re: Nauka

Post autor: polka »

Moje dziecko po szkole cały czas się uczy przygotowując się do matury. Kupiliśmy materiały z serii Teraz Matura z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/teraz-matura . Znajdziemy tu kompendium wiedzy i inne pomoce szkolne z każdego przedmiotu i dziedziny.
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 336
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:54

Re: Nauka

Post autor: Karen »

Warto już od najmłodszych lat sie uczyć i rozwijać pasje. Według mnie każde dziecko powinno spróbować siły w rysowaniu i malowaniu :) Chyba kazde dziecko to lubi :D Także według mnie takie kursy z rysunku to dobra okazja aby rozwijać zainteresowania i umiejętności. To wykształca u dziecka także wrażliwość i cierpliwośc, a to bardzo ważne cechy. Akurat pracownia artystyczna Domin w Krakowie https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ organizuje takie ciekawe kursy
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Nauka

Post autor: pomelo »

Nauka najlepiej oczywiście na studiach, choć kursy też mogą okazać się przydatne., Jakbyście jednak pragnęli ukończyć kierunek wyższy to polecam zainteresować się grafiką komputerową http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... omputerowa
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Nauka

Post autor: edka »

Studia informatyczne to taki obszar kształcenia, który rozpościera przed studentami szerokie perspektywy i nie ma w tym ani grama przesady. Jeśli szukacie sprawdzonej i cenionej uczelni, to z pewnością zainteresuje was oferta https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... formatyka/ Ja sama rozważam studia informatyczne właśnie na tej uczelni.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Nauka

Post autor: Sara »

A w jaki sposób uczycie się języków obcych? Czy lepiej Waszym zdaniem zapisać się na korepetycje z angielskiego, czy może na profesjonalny kurs w szkole językowej, na przykład taki, o jakim mowa na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych? Jak sądzicie, co będzie bardziej skuteczne?
Awatar użytkownika
soma
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:47

Re: Nauka

Post autor: soma »

Nauka to dla mnie bardzo ważny aspekt życia. W końcu poświęciłam na nią tyle lat swojego życia :D Teraz uczęszczam na kursy języka niemieckiego wrocław i próbuje nauczyć się tego języka :)
Awatar użytkownika
Kikki
Posty: 156
Rejestracja: 06 kwie 2020, 20:23

Re: Nauka

Post autor: Kikki »

Na kurs językowy z angielskiego za namową koleżanki zgłosiłam się do https://www.great-online.pl/. Mój język i wymowa z dnia na dzień się poprawiają. Efekty super. W krótkim czasie można zdobyć ogromną wiedzę i sprawność językową.
Awatar użytkownika
AgnieszkaL
Posty: 88
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:49

Re: Nauka

Post autor: AgnieszkaL »

Na każdym szczeblu edukacji odpowiedni wybór szkoły jest ważny. Dobra szkoła to dobry start w przyszłosć. Szczególnie istotny jest wybór liceum, bo to tam przygotowują do matury, która decyduje o studiach. W Warszawie jeśli szukalibyście dobrego liceum to poleca Wam Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. Szkoła ma wysoki poziom i wielu absolwentów, którzy dostali się na prestiżowe uczelnie.
Awatar użytkownika
SandraMos
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwie 2020, 22:29

Re: Nauka

Post autor: SandraMos »

A jeśli szukasz już ciekawego kierunku na studia to w Łodzi polecam zwrócić uwagę na Administrację w Cosinus jako uczelnia prywatna umożliwia studiowanie w systemie zaocznym. Mają szeroki wybór specjalności, bardzo dobrych wykładowców oraz rozsądne warunki, więc może warto rozważyć i taką opcję ;)
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Nauka

Post autor: babeczka90 »

Zdobywanie wiedzy to żmudna praca, która wymaga od nas pełnego poświęcenia. Warto więc aby było to zajęcie produktywne, dające jak najwięcej korzyści. Jeśli lubisz poświęcać swój czas w różnego rodzaju internetowych pomocach, dopisz sobie do tej listy https://www.dlaucznia.pl/ bo to bez wątpienia najlepsza z propozycji dostępnych obecnie na rynku :)
Awatar użytkownika
Helcia
Posty: 152
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:21

Re: Nauka

Post autor: Helcia »

Nasza mała córeczka Basia zanim jeszcze zaczęła mówić poruszała się idealnie w rytm muzyki. Od początku śpiewała piosenki bez cienia fałszu. Szukaliśmy przedszkola, w którym będzie rozwijała te zdolności. Polecono nam www.promyk.szczecin.pl. Rzeczywiście Basia nauczyła się w tym przedszkolu grać na pianinie i znacznie rozwinęła zdolności wokalne. W tej chwili radzi sobie doskonale w szkole muzycznej.
Awatar użytkownika
Renna
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2020, 15:33

Re: Nauka

Post autor: Renna »

Ja osobiście uważam, że szkoła Cosinus to dobra opcja, bo będziesz mogła uczęszczać na różne kierunki i uczestniczyć w świetnych zajęciach w liceum m.in na kierunku kosmetyka i oczywiście odpowiednio przygotujesz się do matury. Poza tym zapewniają pełne wsparcie, darmowe podręczniki, książki i do tego nawet karnet sportowy Ok System. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Nauka

Post autor: Zdzisiek78 »

A co polecicie w wyborze kierunku na studia? Ja właśnie w tym roku będę niestety kończyła liceum i muszę coś wybrać, jednak nie do końca wiem co. Interesuje mnie kultura, np czytaliście kiedyś o takim terminie jak polskie dziedzictwo kulturowe za granicą https://polonika.pl? Tylko czy jest w ogóle jakiś fajny kierunek związany z kulturą?
Awatar użytkownika
soma
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:47

Re: Nauka

Post autor: soma »

Dla mnie nauka jest bardzo ważna, nieustannie studiuje i rozwijam się. Ostatnio przeczytałam bardzo wartościowy artykuł o nowej geopolityce na świcie. Bardzo polecam zapoznać się z nim.
https://nowakonfederacja.pl/nowy-lad-eu ... -powstaje/
Awatar użytkownika
dariaWo
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:13

Re: Nauka

Post autor: dariaWo »

Jeśli potrzebujecie pomocy przy pisaniu wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych, prezentacji czy referatów to zgłoście się do tej profesjonalnej firmy https://www.e-konsultacje.net/ Pomogą wam no i nie mają stawek z kosmosu.
Awatar użytkownika
Watovis511
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 13:43

Re: Nauka

Post autor: Watovis511 »

Dzień dobry, czy ktoś poszedł na ten kurs architektury rysując w Krakowie ? Warsztaty nazywa się Artakademia Krakowska https://artakademia.com/kurs-rysunku-na-architekture
Chcę iść do krakowskiego polityka w kierunku rysowania architektury i nie wiem, jak długo muszę przejść szkolenie zawodowe, czy mogę stworzyć teczku w domu i to wszystko?
Awatar użytkownika
Mariola_19r
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2020, 19:02

Re: Nauka

Post autor: Mariola_19r »

Ja też właśnie rozpoczynam szkołę. Wybrałam studia dziennikarstwo Warszawa, dzienne oczywiście. I powiem Wam, że wydaje mi się, że to dość przyszłościowy zawód. W sumie są do tego dość ciekawe. Ja tutaj chodzę https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/ A Wy co studiujecie? Co chcecie robić po tych studiach? Ja bym chciała pracować w radiu.
Awatar użytkownika
trista
Posty: 217
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

Re: Nauka

Post autor: trista »

Ciekawy kierunek, choć ja wiem że się na niego nie nadaję. Prędzej wybiorę coś z kierunków ścisłych i bardzo poważnie rozważam finanse na https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ . Uważam, że po takim kierunku łatwo o dobrą karierę zawodową, a na tym mi bardzo zależy
Awatar użytkownika
majorka
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:56

Re: Nauka

Post autor: majorka »

Szkoła zapewni dziecku dobre warunki, jeśli będzie prywatną placówką. Dzisiaj można się przekonać, że prywatne szkoły są dużo lepsze. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie zapewnia dzieciom wiele zajęć dodatkowych, co będzie je rozwijać.
Awatar użytkownika
masiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 wrz 2019, 17:08

Re: Nauka

Post autor: masiak »

To prawda, że rodzice muszą zadbać o to, żeby ich dzieci miały dobre warunki do nauki. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie zapewnia doświadczonych nauczycieli, małe klasy dzięki czemu dziecko może szybko się rozwijać. Bezstresowa nauka jest ważna.
Awatar użytkownika
Monia22
Posty: 40
Rejestracja: 10 maja 2020, 22:13

Re: Nauka

Post autor: Monia22 »

Niepubliczna szkola i bezstresowa nauka już brzmią słabo :lol:
Awatar użytkownika
bella91
Posty: 148
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:07

Re: Nauka

Post autor: bella91 »

Ja coraz częściej myślę o powrocie na studia. Co prawda mam już za sobą logistykę ale chciałabym zapisać się też na budownictwo. Znalazłam ten kierunek na tej uczelni http://www.wseiz.pl/pl/2013-02-08-13-01 ... udownictwo i cały czas rozważam za i przeciw powrotu na studia. Ktoś z was jest po 30-tce i studiuje?
Awatar użytkownika
polka
Posty: 73
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:52

Re: Nauka

Post autor: polka »

Im wyższa szkoła tym nauka jest trudniejsza. Ja zamówiłam sobie ostatnio książkę " Matematyka. Poznać, zrozumieć. Podręcznik. Klasa 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip . Podręcznik ten został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie podstawowym w liceum i technikum.
Awatar użytkownika
majorka
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:56

Re: Nauka

Post autor: majorka »

W dobrym liceum na pewno uda się dobrze przygotować do matury. Myśląc o studiach jest to konieczne. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to placówka, gdzie nauczyciele kładą spory nacisk na przygotowanie do tego egzaminu. Zajęcia dodatkowe pozwolą zdać maturę bez problemu.
Awatar użytkownika
Kamila7kama
Posty: 14
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:19

Re: Nauka

Post autor: Kamila7kama »

Ja i moja mama miałam uczestniczyć w szkoleniu “Metoda PROTI - innowacja w nauczaniu języka angielskiego dzieci 3-8 lat” ale przez obecną sytuację szkolenie zostało odwołane. Mamy nadzieję, że po zakończeniu będziemy mogły uczestniczyć w tym szkoleniu
Awatar użytkownika
junek
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:12

Re: Nauka

Post autor: junek »

masiak pisze: ↑30 cze 2020, 17:51 To prawda, że rodzice muszą zadbać o to, żeby ich dzieci miały dobre warunki do nauki. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie zapewnia doświadczonych nauczycieli, małe klasy dzięki czemu dziecko może szybko się rozwijać. Bezstresowa nauka jest ważna.
Ta szkoła rzeczywiście jest jedną z lepszych. Posłaliśmy tutaj nasze dzieci, bo program nauczania nas przekonał. Doświadczenie nauczycieli pozwala dzieciom mniej się stresować. Chcą chętnie się uczyć i odnoszą sukcesy. Szkoła naprawdę godna polecenia.
Awatar użytkownika
oo00oo
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:47

Re: Nauka

Post autor: oo00oo »

Jeśli chodzi o naukę dzieci w obecnym czasie, to warto zakupić jakieś pomoce dodatkowe. Ja znalazłam ten sklep https://www.wczesnaedukacja.pl/ gdzie można takie rzeczy przydatne kupić. Dzieci korzystają i świetnie im idzie. :)
Awatar użytkownika
ewa779
Posty: 23
Rejestracja: 01 sie 2020, 16:40

Re: Nauka

Post autor: ewa779 »

Teraz spokojnie możesz wybrać jakąś uczelnie warszawa prywatne. Dyplom, to dyplom. Nikt nie patrzy teraz z jakiej uczelni.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 129
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:39

Re: Nauka

Post autor: maia »

Jeżeli chodzi o naukę języków i podszkolenie się w pracy, to u nas zorganizowaliśmy takie szkolenia. Była to dobra opcja, bo każdy z nas potrzebował jednak takiego profesjonalnego szkolenia, albo dla przypomnienia albo po to by jednak podreperować nasze umiejętności. Szkolenia przeprowadziła szkoła językowa LING Partner we Wrocławiu https://www.lingpartner.pl/oferta/szkol ... e-dla-firm. To rzetelna firma, mają specjalnie przygotowaną ofertę dla firm, z której warto skorzystać. Ceny mają bardzo przystępne, a lektorów kompetentnych.
Awatar użytkownika
Renna
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2020, 15:33

Re: Nauka

Post autor: Renna »

Jak ktoś chce się tym zajmować zawodowo to warto robić konkretne kursy oraz szkolenia. Ze swojej strony na pewno mogę zaproponować Ci, żebyś zwrócił uwagę na propozycje od Cosinus ponieważ np. w Łodzi maja kilka typów kursu np. lifting rzęs, manicure hybrydowy, japoński itd. co też na pewno Ci się przyda, tym bardziej że są one prowadzone przez najlepszych instruktorów z pasją i doświadczeniem
Awatar użytkownika
Adele78
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 12:12

Re: Nauka

Post autor: Adele78 »

Chcę się nauczyć rysować. Oglądanie tutaj świetnej dyskusji. Powiedz mi, jakich kryteriów używasz, wybierając szkołę rysunku? Interesuje mnie kierunek kursu rysunku architektonicznego w Krakowie. Znalazłem właśnie taką szkołę rysowania Artakademia. Publikują bezpłatne lekcje rysunku https://artakademia.com/nauka-rysunku/j ... k-po-kroku, na których staram się zrozumieć, jak wysoki jest ich poziom nauczania. Czy to tylko materiały promocyjne?
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Nauka

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,mam ostatnio ochotę na jakieś żeńskie warsztaty. Chciałabym nieco odnowic kontakty z moimi kolezankami. Mysle o takich warsztatach https://lesnydwor.pl/warsztaty Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
soma
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:47

Re: Nauka

Post autor: soma »

Znajomość języków w biznesie jest bardzo ważna. Niemiecki oferta dla firm Warszawa to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Korzystamy z takich zajęć kilka razy w tygodniu.
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Re: Nauka

Post autor: michalina »

Moim zdaniem nauka jest ważna i zawsze warto stawiać na rozwój. Ja sama poszlam na kurs makijażu permanentnego - https://www.nouveaucontour.com.pl/ i dzięki temu moje zainteresowania i pasje przerodzilam teraz w prace :)
Awatar użytkownika
Naukowa
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2020, 13:23

Re: Nauka

Post autor: Naukowa »

Odkąd pamiętam mega lubiłam się uczyć :) dlatego zaraz po liceum wyprałam studia podyplomowe Kraków wydał mi się najlepszym rozwiązaniem, ponieważ mieszkam 20km od miasta :) cieszę się, ze wybrałam kierunek Rachunkowość na WSZiB :) super można pogodzić nauką z życiem prywatnym :)
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 350
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Nauka

Post autor: tormund93 »

Na pewno teraz w czasach pandemii to ta nauka jest utrudniona, ale można kupić sobie przykładowo dodatkowe podręczniki z biologii tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-matura czy też z innego przedmiotu i szkolić się na ich podstawie. W końcu tam mają materiały zgodne z nowymi reformami etc
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Nauka

Post autor: zenka »

Nauka jest łatwiejsza, jeśli wybiera się odpowiednie szkoły i odpowiednie systemy nauczania. Ja na przykład polecam sprawdzić sobie szkołę https://okopowa.edu.pl/ Jest to szkoła realizująca rozszerzony program nauczania, dzięki czemu każdy może nauczyć się czegoś więcej. Poza tym jest w tej szkole bardzo fajne grono pedagogiczne.
Awatar użytkownika
elwi
Posty: 100
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:05

Re: Nauka

Post autor: elwi »

ja też poszłam na studia, nie wyobrażałam sobie by mogło być inaczej :) zdecydowałam się na kierunek medyczny - fizjoterapie :) jestem studentką Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie :) w październiku będę zaczynać juz 3ci rok. fajne zajęcia, duży nacisk jest kładziony na praktykę.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 234
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:15

Re: Nauka

Post autor: Bodzio12 »

Jakie studia wybraliście i dlaczego ? Szczecińska Szkoła Wyższa to najlepsza uczelnia w rejonie, sam jestem absolwentem i szczerze polecam. Genialni prowadzący, którzy znacząco wpłyneli na mój dalszy rozwój.
Awatar użytkownika
Mariola_19r
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2020, 19:02

Re: Nauka

Post autor: Mariola_19r »

Ja wybrałam studia produkcja telewizyjna i reżyseria https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/produk ... rezyseria/ a dlaczego? bo interesuje mnie ta cała otoczka, która towarzyszy produkcji filmu, lubię planować, tworzyć, no po prostu to jest to co mnie interesuje w życiu. Póki co się spełniam, a po studiach mam nadzieję, że znajdę wymarzoną pracę i będę robić to, co kocham.
balinskahelena

Re: Nauka

Post autor: balinskahelena »

Korepetycje z matematyki i języka polskiego wykupiłam dla syna w formie online na stronie https://iloraz.com/ gdzie pracują doświadczeni i sympatyczni nauczyciele przez co nauka jest przyjemniejsza niż w szkole.
agnes

Re: Nauka

Post autor: agnes »

A czy śledzicie nowinki z świata edukacji. Teraz w edukacji wczesnoszkolnej można zauważyć istotne zmiany. Tutaj https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... o-reformie możecie na ten temat co nieco sobie poczytać, a także sprawdzić co myślą inni na ten temat.
martuś

Re: Nauka

Post autor: martuś »

Dla mnie najważniejsza jest nauka dlatego uczę się teraz w akademiku. Po zajęciach przypominam sobie materiał na podstawie ćwiczeń które zamówiłam sobie z tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... _1994.html . Efekty tej pracy dowiemy się na koniec roku szkolnego.
Awatar użytkownika
henni
Posty: 39
Rejestracja: 15 sie 2019, 13:10

Re: Nauka

Post autor: henni »

Od początku dziecko powinno mieć dobre warunki do nauki. Można znaleźć dobrą prywatną szkołę w wielu miastach. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to jedna z lepszych placówek. Tutaj dziecko ma zapewnione dobre warunki do nauki i też sporo zajęć dodatkowych.
Kąsik

Re: Nauka

Post autor: Kąsik »

Szkoły są dzisiaj różne ale rzeczywiście Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to dobra szkoła. Dzieciaki chodzą tutaj z przyjemnością i doświadczenie nauczycieli pozwala im na efektywną naukę. Nie stresują się a wręcz kochają szkołę.
ędfg

Re: Nauka

Post autor: ędfg »

Ja teraz uczę się na studiach na grafika, ale dodatkowo też wykupiłem sobie tutaj https://cgwisdom.pl/ kursy obsługi popularnych programów do projektowania bo wiem że w pracy przyda mi się to w w przyszłości, będę mógł dzięki temu więcej zarabiać.
Śikoo

Re: Nauka

Post autor: Śikoo »

Kąsik pisze: ↑27 wrz 2020, 19:43 Szkoły są dzisiaj różne ale rzeczywiście Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to dobra szkoła. Dzieciaki chodzą tutaj z przyjemnością i doświadczenie nauczycieli pozwala im na efektywną naukę. Nie stresują się a wręcz kochają szkołę.
Popularne są prywatne szkoły i rzeczywiście ta placówka to jedna z lepszych. Właśnie jak dziecko ma zapewnione dobre warunki do nauki to jest to także dużo przyjemniejsze. Warto posłać dziecko do tej szkoły, bo nauczyciele uczą tutaj według swojego programu nauczania.
Fałko

Re: Nauka

Post autor: Fałko »

henni pisze: ↑26 wrz 2020, 14:53 Od początku dziecko powinno mieć dobre warunki do nauki. Można znaleźć dobrą prywatną szkołę w wielu miastach. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to jedna z lepszych placówek. Tutaj dziecko ma zapewnione dobre warunki do nauki i też sporo zajęć dodatkowych.
Na pewno w tej szkole dziecko może liczyć na profesjonalne podejście nauczycieli i miłą atmosferę. Nasze dzieciaki lubią się uczyć i właśnie chodzą tutaj. Lekcje są prowadzone w taki sposób, że bardzo łatwo się przyswaja wiedzę. Na pewno jest to dobra placówka.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 77
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:57

Re: Nauka

Post autor: elwwi »

Moja młodsza siostra naprawdę nie wiedziała co chce robić po liceum. Była w kropce, bo uczy się dobrze z każdego przedmiotu, ale co miała zdawać na maturze i na co iść na studia, nie miała pojęcia. Dlatego skorzystała z usług firmy Talent Map z Warszawy. Dzięki ich pomocy, różnym zajęciom i konsultacji wykonała mapę swoich możliwości http://talentmap.pl/twoja-mapa/ Naprawdę pomogło jej to rozjaśnić mysli i dokonać wyboru. Obecnie jest na studiach medycznych i jej się to podoba, polecam.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Nauka

Post autor: melka92 »

My wybraliśmy Te Vizję na Wawrze i po dwóch latach absolutnie wyboru nie żałujemy, ponieważ mamy pewność, że nasze dziecko rozwija się w odpowiedni sposób realizując ponad przeciętny program, który na pewno daleko zaprowadzi Twoje dziecko.
masrchań2

Re: Nauka

Post autor: masrchań2 »

Co sądzicie o szkołach niepublicznych? Moim zdaniem to dobra opcja, wiele szkół publicznych niestety nie dostarcza odpowiedniego poziomu edukacji dzieciom. Fajnie prezentuje się ta placówka https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/oferta - szkoła prywatna, mają przeogromną ofertę zajęć pozalekcyjnych, dzieciaki mogą się dodatkowo rozwijać w wielu kierunkach!
nieś

Re: Nauka

Post autor: nieś »

U mnie super sprawdził się kurs angielskiego, dużo nauczyłam się podczas zajęć, a na lekcje chodziłam do tej szkoły: http://www.szkolajezykowa-opole.pl/ofer ... opole.html i przyznam szczerze, że jest naprawdę kozacko. Polecam wam, bo kurs jest na każdą kieszeń.
marthuś

Re: Nauka

Post autor: marthuś »

Dzisiaj mamy masę sposobów na to, aby się edukować. Warto z nich korzystać. Ostatnio chociażby popularna stała się nauka zdalna ( ze względu na ową sytuację) . Mimo to wprowadzane są takie metody jak https://www.nowaera.pl/naukazdalna , które są bardzo efektywne i z pewnością dla dziecka atrakcyjne.
borówka

Re: Nauka

Post autor: borówka »

Ja ostatnio coraz częściej myślę o powrocie na uczelnię. Interesują mnie bankowość studia i chyba w końcu zbiorę sie w sobie i złożę papiery. Ktoś z was studiował po 30-tce? niby wiem, że nigdy nie jest za późno na nauke, ale cały czas się zastanawiam.
inuśkaa

Re: Nauka

Post autor: inuśkaa »

Szkołą Te Vizja na Okopowej to bardzo dobry wybór! To idealne miejsce w którym dziecko będzie się rozwijać zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nauczyciele na pewno o to zadbają. Nas przekonał rozszerzony program nauczania, dodatkowe zajęcia i świetna kadra nauczycielska
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Nauka

Post autor: babeczka90 »

Nauka języka obcego, w szczególności angielskiego, to całkowita podstawa. Warto zatem zadbać o to aby wszystko odbyło się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniego nauczyciela, który poprowadzi nas przez naukę. Polecam https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie profesjonalizm i najwyższa jakość są bardzo ważne.
Awatar użytkownika
ravi
Posty: 38
Rejestracja: 05 wrz 2020, 18:48

Re: Nauka

Post autor: ravi »

Ja teraz robię podyplomowe i postawiłam na prawo podatkowe podyplomowe i jestem zadowolona. Magisterkę też robiłam na pokrewnym kierunku, także stawiam na dalszy rozwój :)
dżoana

Re: Nauka

Post autor: dżoana »

Jeśli chodzi o korepetycje to polecam tą firmę https://ckbelfer.pl/ W ofercie znajdziesz korepetycje dla szkoły podstawowej i średniej. Sama zastanawiam się nad zapisaniem swoich córek na korepetycje m.in z matematyki i angielskiego
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Nauka

Post autor: edka »

Też jestem zdania, że warto się uczyć - bo to właśnie od tego zależy nasza dalsza przyszłość. Wybierzcie taki kierunek, który was interesuje. Z tego co wiem, to bezpieczeństwo wewnętrzne na uczelni https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... ewnetrzne/ cieszy się ogromną popularnością.
Izuś

Re: Nauka

Post autor: Izuś »

Póki się chce i jest się w miarę młodym to warto się uczyć, bo to zawsze nam się przyda. Ja teraz robię chyba już swoje ostatnie w życiu studia podyplomowe mba . Warszawa ma taką szkołę https://studia-mba.pl/ i postanowiłam jeszcze trochę się dokształcić. Pół swojego życia się uczę, więc mam nadzieję, że to w przyszłości zaprocentuje :)
Awatar użytkownika
fringilavigo
Posty: 200
Rejestracja: 19 sty 2020, 14:20

Re: Nauka

Post autor: fringilavigo »

Ja korzystałam z usług https://www.pitagoras.edu.pl/ mają najlepsze korki pod słońcem, do tego zawsze wiem wszystko, dobrze tłumacza, dzieki nim matematyka jest jasna jak słońce
aśka

Re: Nauka

Post autor: aśka »

a znacie elementarz ewa landowska?
polecacie? Widziałam w sieci, że ma piękne ilustracje i chciałabym kupić go mojej chrześnicy na urodziny. Co myslicie o takim prezenie?
emiś0455

Re: Nauka

Post autor: emiś0455 »

Podpowiem Wam, że bardzo fajne kierunki studiów są na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Koniecznie sprawdźcie stronę https://vizja.pl/ i całą ofertę edukacyjną. Skończyłam tam zarządzanie zasobami ludzkimi, bardzo fajne zajęcia mieliśmy, ciekawe, wykłady interesujące, więc warto sprawdzić.
magaę

Re: Nauka

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
olguś

Re: Nauka

Post autor: olguś »

Dla mnie nauka mojego dziecka jest najważniejsza , dlatego zainwestowałam w laptopa aby ułatwić jej naukę . Wybrałam model Lenovo ThinkPad E14-ITU Gen 2 20TANNX1XPB z tego sklepu tutaj https://itnes.pl/ . Ważną cechą laptopa jest pokrycie ekranu matową powłoką. Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii IPS.
Baśka

Re: Nauka

Post autor: Baśka »

żeeby nauka była efektywna nalezy to robić w przytulnym miejscu, takim, które nas nie drażni i daje odpowiedni nastrój. Mega ważne jest oświetlenie, aby nie meczyć wzroku, I odpoczynek między nauką a nauką...koniecznie i obowoiązkowo...zmęczony uczeń nic nie osiągnie choćby nie wiem co.
Awatar użytkownika
Krokusek8
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:44
Lokalizacja: Wakacje
Kontakt:

Re: Nauka

Post autor: Krokusek8 »

O szkole wiele poczytamy w internecie, ale również mamy możliwość znaleźć ciekawe produkty takie jak plecaki damskie Bartoszyce. Plecak mniejszy czy większy może być doskonałym dodatkiem do stylizacji. A jest ich sporo w sieci, więc warto na takie spojrzeć.
wakacjezprzewodnikiem.pl
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 80
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:46

Re: Nauka

Post autor: eapl »

Jak się uczyć? Teraz na pewno jest ciężko, ale da się. Mój szwagier obecnie uczy się języka polskiego zdalnie. Jest Koreańczykiem i na początku było mu ciężko, ale kurs dalej super efekty, lekcje języka polskiego online ma ze szkoły Makilen (to szkoła języka polskiego i języków obcych) https://www.makilen.pl/kursy/kursy-jezyka-ogolnego. Ich lektorzy znają się na tym, co robią, kursy są przystępne pod względem cenowym, polecam serdecznie.
gużka

Re: Nauka

Post autor: gużka »

Ja w całym swoim dotychczasowym życiu ukończyłam już kilka kursów językowych. Wychodzę z założenia, że na naukę języka nigdy nie jest za późno :) jeśli jesteście z Katowic i interesuje Was kurs języka niemieckiego to warto zapisać się do szkoły Structura https://structura.pl/. Przyjazna atmosfera, ciekawe zajęcia, atrakcyjne ceny kursów. Można się zapisać zarówno na zajęcia indywidualne jak i grupowe (także online).
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 50
Rejestracja: 16 mar 2020, 8:36

Re: Nauka

Post autor: bretta »

Jeżeli chodzi o edukację dzieci, to bardzo fajnie sprawdzają się różne zajęcia dodatkowe. Ja swojego synka posyłam dodatkowo na lekcje do firmy Gala Perfekcyjne https://www.galaperfekcyjne.eu/oferta/edukacja w Bytomiu na zajęcia edukacyjne programu Mądra Sowa. Na nich dzieci ćwiczą koncentrację, ortografię, jakość czytania, pamięć, no ogólnie stają się lepsze w uczeniu się. Zauważyłam ogromny progres mojego dziecka odkąd na te zajęcia uczęszcza i mogę je szczerze polecić.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Nauka

Post autor: babeczka90 »

Zmiana branży wcale nie jest dziwnym zjawiskiem w obecnych czasach. Coraz więcej osób wybiera tego typu propozycję i stara się dopasować do rynku pracy i tego czego on od nas oczekuje. W takim wypadku licencja maszynisty może być przydatnym elementem i doświadczeniem. Zachęcam do zajrzenia na stronę http://www.wce.pl/licencja-maszynisty-kursy-kolejowe gdzie trafisz na wszystkie wytyczne i potrzebne informacje.
Dumaś

Re: Nauka

Post autor: Dumaś »

Warto uczyć się cały czas i kształtować swoje umiejętności. Widziałam ciekawe kursy ostatnio w sieci , które warto jednak zrobić sobie jak się jest księgowym. Taki kurs na księgowego to bardzo fajna sprawa i warta uwagi. Wiele osób szuka takich rozwiązań na naukę online i rozwój osobisty.
Małgosia

Re: Nauka

Post autor: Małgosia »

W przypadku lekarzy, kursy i szkolenia są niezbędnym elementem życia zawodowego. Dla okulistów poleca się kurs refrakcji, podczas którego odbywa się aż 12 h pracy z pacjentami pod okiem specjalistów, w małych grupach, dzięki czemu można naprawdę dużą wiedzę zyskać podczas takich zajęć.
meguś03323

Re: Nauka

Post autor: meguś03323 »

Wybrałam dość popularny kierunek studiów, a konkretnie finanse i rachunkowość na uczelni AEH w Warszawie. Jestem zadowolona, kierunek mi odpowiada i jak najbardziej wiążę z tym swoją przyszłość. Śmiało mogę powiedzieć, że już jako dziecko interesował mnie temat rachunkowości i lubiłam bardzo matematykę.
kewiś4322

Re: Nauka

Post autor: kewiś4322 »

Czytałam ostatnio na stronie https://ult.edu.pl/studia/budownictwo-pasywne/ o takim kierunku, jak budownictwo pasywne. Aktualnie jest to kierunek, który cieszy się bardzo dużym zaangażowaniem. Zdobytą wiedzę na pewno bez żadnego problemu można wykorzystać w późniejszym zawodzie.
iguś88

Re: Nauka

Post autor: iguś88 »

Witam,co sądzicie o tym,aby starac sie o dodatkowe finanse dla szkoly? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://efc.edu.pl/programy/edukacja-inspiracja Czy warto zachecać uczniow do korzystania ze stypendiow? Chętnie dowiem się więcej,pozdrawiam.
martuś

Re: Nauka

Post autor: martuś »

Wydaje mi się, że pandemia bardzo mocno zmieniła podejście nas wszystkich do nauki. Ja na przykład zaczęłam kurs w czasie pandemii, dokładniej ten - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ by poprawić swój poziom angielskiego, a dokładniej po to, by swobodniej rozmawiać z anglojęzycznymi osobami. Jest skuteczny :)
eduś85

Re: Nauka

Post autor: eduś85 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakosci studia i swoj rozwoj? Jestem po 30stce,wiec nie wiem czy zaczynac nowe studia,jednak bardzo mnie do tego ciągnie...https://www.ssw-sopot.pl/zarzadzanie-i- ... produkcji/ Co o tym sądzicie? Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Nauka

Post autor: Zdzisiek78 »

Wszyscy mamy świadomość, jak bardzo niedoinwestowane są obecnie szkoły publiczne. Jednak każda z nich może się starać o rozmaite formy dofinansowania w postaci grantów. Takie propozycje ma fundacja https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... je-uzyskac.
Pozdrawiam.
Myśka

Re: Nauka

Post autor: Myśka »

Szukając dobrych kursów makijażu permanentnego to zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez akademię https://hanami.academy/ u których również sama zdobywałam konkretną wiedzę i umiejętności ponieważ chciałam się zacząć tym zawodowo zajmować. Obsługa na poziomie, świetni instruktorzy i wszystkie wątpliwości potrafią dokładnie rozwiać od strony zarówno wiedzy, ale co najważniejsze samej praktyki.
Łukasz

Re: Nauka

Post autor: Łukasz »

Jezeli chodzi o mnie, to w trakcie moich przygotowań do testów do policji, korzystałem ze strony internetowej https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ multiselect , gdzie znajdziecie wiele porad, informacji, a także liczne materiały do nauki i opracowania pytań. Dzięki temu miałem możliwość się przygotować i osiągnać bardzo wysokie wyniki na testach.
Magda_lena

Re: Nauka

Post autor: Magda_lena »

Witam, myślę że zawsze warto się kształcić, w dzisiejszych czasach taka nauka w wersji on-line jest bardzo wygodna, a nauczyć się można tyle samo, co na kursie stacjonarnym. Bardzo polecam kursy niemieckiego dla firm wrocław, jest to świetne rozwiązanie dla nauki języka, mają również kursy dla klientów indywidulnych.
ewuś8444

Re: Nauka

Post autor: ewuś8444 »

Ja podjęłam decyzję o nauce w szkole policealnej i była to bardzo dobra decyzja! Wybrałam kierunek asystentki stomatologicznej w Profesja Edukacja w Warszawie i powiem szczerze, że szkoła wiele mi umożliwiła. Teraz pracuję w zawodzie i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim!
marek2223ą

Re: Nauka

Post autor: marek2223ą »

Kilka tygodni temu miałem trochę wolnego czasu i podjąłem decyzje ,że na pewno bardzo szybko skorzystam z bardzo ciekawiej oferty książki dla dzieci po angielsku .Dodatkowo tę ofertę przesłałem mojemu kumplowi i jestem pewny na 100 procent, że on z tej oferty skorzysta bardzo szybko.
Baśka

Re: Nauka

Post autor: Baśka »

To pomyśl może o studiach w https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... nistracji/ . Ta uczelnia według rankingu Perspektyw 2020 znalazła się w czołówce uczelni niepublicznych w województwie pomorskim . Można tam zdobyć najbardziej cenione kwalifikacje zawodowe w branży finansowej.
bodo4

Re: Nauka

Post autor: bodo4 »

Warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://efc.edu.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat działalności fundacji, która wspiera uczniów i nauczycieli. Myślę, że warto na spokojnie się tam rozejrzeć i w razie potrzeby skorzystać z ich pomocy. Uważam, że naprawdę warto.
Oluś_55

Re: Nauka

Post autor: Oluś_55 »

Czy wiecie gdzie mogę zapisać dziecko na kurs programowania python dla dzieci? Do tej pory wyszukałam w Internecie kurs InstaKółko. Czy ktoś z was zna ten kurs? Więcej informacji można przeczytać na stronie
Czy wiecie gdzie mogę zapisać dziecko na kurs programowania python dla dzieci? Do tej pory wyszukałam w Internecie kurs InstaKółko. Czy ktoś z was zna ten kurs? Więcej informacji można przeczytać na stronie
https://instakolko.pl/programowanie-w-p ... la-dzieci/
zuzia852

Re: Nauka

Post autor: zuzia852 »

W dzisiejszych czasach, jedną z lepszych dziedzin jest branża IT. Jeśli zastanawiacie się, czy warto rozwijać się w tym kierunku, to koniecznie sprawdźcie sobie praca w it zarobki
KlaudiaK

Re: Nauka

Post autor: KlaudiaK »

W dzisiejszych czasach mamy bardzo duże możliwości edukacyjne przez platformy nauczania. Oczywiście będzie to w dużej mierze zależne od tego czego chcemy się nauczyć. Warto też poruszyć w tym momencie rozwój naszych dzieci. Pierwsze kilka lat jest kluczowe dla ich rozwoju dlatego też trzeba im w tej trudnej drodze asystować. Musimy też stworzyć w swoim domowym zaciszu odpowiednie warunki, tak by inspirowały do poznawania świata i uczenia się nowych umiejętności. Jedną z podstawowych będzie nauka czytania - https://czytamsobie.pl/jak-nauczyc-dziecko-czytac o której dowiemy się wiele z takich poradników. Wybranie optymalnej techniki nauczania będzie najważniejsze i dobrze by o tym zadecydował pedagog.
danka

Re: Nauka

Post autor: danka »

Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem będzie też jednak uprawnienie sep . Faktycznie firma posiada bardzo dobrą ofertę i przede wszystkim szkolenia są bardzo wartościowe co jest jednak też ważne. A wy korzystaliście z tego rozwiązania?
Gość

Re: Nauka

Post autor: Gość »

Nauka mojego dziecka jest dla mnie ważna bo chcę żeby w przyszłości mogło znaleźć dobrze płatną pracę. No ale ważne też aby w szkole wykupić mu ubezpieczenie szkolne bo takie polisy często się wtedy przydają, dzieci są nieostrożne.
marina88

Re: Nauka

Post autor: marina88 »

nauka jest niezwykle ważna i to na każdym etapie, także tym związanym ze studiami. jeśli planujecie wybrać się na kierunki medyczne takie jak np fizjoterapia czy pielęgniarstwo to poczytajcie sobie o Warszawskiej Akademii Medycznej :) Dobry poziom, doświadczona kadra wykładowców, konkurencyjne czesne :)
ODPOWIEDZ