Nauka języka

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
henia
Posty: 33
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:36

Nauka języka

Post autor: henia »

W jaki sposób sprawić, by opanowanie języka obcego nie było problemem. Jak wiadomo, nauka języka angielskiego książki wymaga, wsparcia materiałami z yt i innych sposobów, co pozwala na samodzielną naukę. Ostatnio nawet zamówiłam książki z https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html i od nowego miesiąca mam zamiar zacząć się uczyć.
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 336
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:54

Re: Nauka języka

Post autor: Karen »

Niby nauka z ksiazek jest ok ale w moim przypadku nie przynosilo to oczekiwanych rezultatow. Potrzebowalam jasnych wskazowek jak sie uczyc angielskiego. Stwierdzilam ze wykupie sobie kurs internetowy na Edu Edu Online https://edueduonline.pl/blog/ bo tez nie mialam sporo czasu na nauke za dnia ze wzgledu na pracę. No i sie udalo podszkolic z poziomu B1 na B2 . Maja super metody na naukę.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Nauka języka

Post autor: debramorgan »

Moim zdaniem naprawdę warto skorzystać z pomocy jakichś dobrych podręczników lub słowników. Ja bardzo lubię mieć książki i jeżeli chodzi o słownik to jest to bardzo dobry pomysł. Możesz kupić nawet wersję kieszonkową. Możesz sprawdzić tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/365 ... a-lipinska mają chyba wszystko :D więc pewnie znajdziesz coś ciekawego.
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: Nauka języka

Post autor: Issa7 »

No, a korzystacie z ofert https://www.nowaera.pl ? Bo tam można znaleźć mnóstwo podręczników do szkół, jak i indywidualnie można też kupić różne ćwiczenia, książki edukacyjne, które pozwolą się przygotować dziecku z każdego zakresu.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Nauka języka

Post autor: Sara »

A czy ktoś z Was uczy się może hiszpańskiego? Widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych, że szkoła językowa Profi Lingua oferuje takie właśnie kursy językowe dla dorosłych ;) Czy hiszpański jest trudny? Podzielicie się wrażeniami?
Awatar użytkownika
swchayo
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:07

Re: Nauka języka

Post autor: swchayo »

I jak? rzeczywiście jest przydatna ta książka? Pomaga w skutecznej nauce?
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Re: Nauka języka

Post autor: betinka »

Jeżeli chodzi o naukę języka to z pewnością warto będzie się zainteresowac szkołą językową jaką jest https://lincoln.edu.pl/ Znajdziesz tutaj naprawdę wielu bardzo dobrych nauczycieli którzy poprowadzą cię przez poznanie języków obcych i dzięki nim bariery językowe nie będą Cię dotyczyc.
Awatar użytkownika
wodziejlinska
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2020, 19:54

Re: Nauka języka

Post autor: wodziejlinska »

Jeśli chodzi o literaturę czy podręczniki do hiszpańskiego to zamawiałam w księgarni https://ksiegarnia.siesta.pl/ gdzie specjalizują się w tym zakresie i są nawet w stanie sprowadzić ciekawe pozycje z krajów ameryki łacińskiej.
ODPOWIEDZ