Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: melka92 »

Czym kierujecie się wybierając przedszkole dla Waszego dziecka? Stale się zastanawiam, która opcja będzie najkorzystniejsza dla naszej rodziny. Sprawdzam zarówno przedszkola publiczne, jak i prywatne. Swoim podejściem i zaangażowaniem zainteresowała mnie Te Vizja na Wawrze. Może ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na jej temat?
Awatar użytkownika
carmel
Posty: 105
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:00

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: carmel »

Osobiście o tym przedszkolu na Wawrze mam bardzo dobre zdanie i bardzo się cieszę, że to miejsce było tak blisko od naszego mieszkania. Dziecko chętnie uczęszczało na zajęcia, a z każdym dniem widziałam, jak jego rozwój się poprawia. Teraz w domu uczymy się w wakacje, aby podtrzymać te efekty.
Awatar użytkownika
sade2211
Posty: 118
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: sade2211 »

Podeszliśmy bardzo odpowiedzialnie do wyboru odpowiedniego przedszkola dla naszego dziecka, więc wybraliśmy przedszkole prywatne - Te Vizja na warszawskim Wawrze, nad którym się zastanawiasz. Ja mogę polecić, bo żadnych zastrzeżeń nie ma i był to bardzo dobry wybór.
Awatar użytkownika
oxi898
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:31

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: oxi898 »

Sama jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego przedszkola dla dziecka i ważne dla mnie jest podejście do języka angielskiego. Podobno im szybciej dziecko zacznie się uczyć, tym lepiej, dlatego to dla mnie ważne, bo chciałabym, aby syn mógł dogadać się w tym języku.
Awatar użytkownika
maxi032
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2020, 15:05

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: maxi032 »

Przedszkole dwujęzyczne Te Vizja to moim zdaniem odpowiedni wybór dla Waszego dziecka. Ja będę teraz do tego przedszkola wysyłała już drugie dziecko. Poziom nauczania jest tutaj bardzo duży, a dziecko języków uczy się mega szybko, co na pewno wpłynie na dalszą edukację.
Awatar użytkownika
Renna
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2020, 15:33

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Renna »

Ja natomiast jak najbardziej mogę polecić Wam przedszkole Tequesta, jeśli chodzi o Warszawę ponieważ tutaj uczyli się nasi chłopcy i nie mieliśmy przez te dwa lata żadnych zastrzeżeń. Potrafią podejść do rodziców, ale przede wszystkim naszych maluszków :) Do tego z dużą empatią oraz chęcią do zabaw i fajnie prowadzonych zajęć z języka angielskiego. Tego szukaliśmy i dlatego śmiało polecamy ich innym :)
Awatar użytkownika
SandraMos
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwie 2020, 22:29

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: SandraMos »

Zdecydowanie nie jest to najłatwiejsze zadanie, ale na pewno warto kierować się opiniami rodziców, rankingami i po prostu wypowiedziami naszych maluchów bo to oni mają się tutaj czuć najlepiej. My w Warszawie zdecydowaliśmy się na Tequesta, jest to międzynarodowe niepubliczne przedszkole z naprawdę dobrymi nauczycielami, którzy dokładnie wiedzą jak prowadzić zajęcia i atmosfera jest bardzo przyjazna, dlatego należą do najlepszych przedszkoli w 2019 roku :)
Awatar użytkownika
Jenki11
Posty: 14
Rejestracja: 02 sie 2020, 22:53

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Jenki11 »

Bardzo długo się zastanawialiśmy nad wyborem odpowiedniego przedszkola dla naszego dziecka i po sprawdzeniu wszystkich opinii, informacji oraz oferty edukacyjnej, wybraliśmy Te Vizję. Ważna jest również tutaj odległość od domu, bo mamy bardzo blisko. Przedszkole jest dwujęzyczne i realizuje rozszerzony program nauki języka angielskiego.
Awatar użytkownika
teresa
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2020, 20:09

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: teresa »

Ogólnie zastanawiamy się nad tym, co wybrać dla naszego dziecka i w grę oczywiście wchodzi publiczne lub prywatne przedszkole. Dzięki Waszym opiniom jakoś bardziej przekonuje mnie ta druga opcja, bo może faktycznie dziecko będzie lepiej w takim przedszkolu się rozwijało? Widać, że z angielskim jest też bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
exi90
Posty: 12
Rejestracja: 26 sie 2020, 21:59

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: exi90 »

Powinno wybierać się według swoich własnych racji i przekonań. Czasem jednak nie ma wyboru, bo jeśli w publicznym przedszkolu zabraknie miejsca, to dziecko trzeba będzie zapisać do prywatnego, jeśli koniecznie rodzicom zależy na tym, aby to dziecko do tego przedszkola wysłać.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 69
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:11

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: zenka »

Akurat nasze dziecko jest na etapie przedszkola, ale znajoma wysłała swoje dziecko do Te Vizji na Ochocie i jest bardzo zadowolona, do tego stopnia, że i ja po przedszkolu wyślę tam swoje dziecko. Oferta edukacyjna jest bardzo bogata, fajna atmosfera i super podejście do każdego dziecka, a są to chyba dobre argumenty.
Awatar użytkownika
Marelka
Posty: 33
Rejestracja: 16 kwie 2020, 23:34

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Marelka »

Hej :)
Jeśli chodzi o wybór dobrego przedszkola dla swojego maluszka w Warszawie to na pewno mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę również niepubliczną placówkę Tequesta w przypadku których będziecie mogły liczyć na super organizację, ciekawe zajęcia i najlepsze nauczycielki które także uwielbiają nasze dzieciaki, więc z codziennym wychodzeniem do przedszkola nigdy nie było problemów :)
Awatar użytkownika
Polaa
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2020, 21:59

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Polaa »

Na początku myślałam, że poślę swoje dziecko do przedszkola publicznego, ale przypuszczam, że będzie kłopot z dostaniem się do tego przedszkola, dlatego też wraz z mężem zdecydowaliśmy się na przedszkole prywatne https://fiqmiku.pl/, przyznam szczerze, że to chyba był najlepszy wybór jaki dokonaliśmy. Przedszkole ma bardzo fajne opinie, nie znam osoby, która by narzekała na cokolwiek.
Awatar użytkownika
hariett
Posty: 56
Rejestracja: 20 sie 2020, 19:18

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: hariett »

My w Warszawie wybraliśmy przedszkole prywatne na Mokotowie - Raz Dwa Trzy My http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ i jesteśmy z wyboru w 100 % zadowoleni. Po całości nam się tam podoba - jest tam fantastyczna opieka, dobry program, który dostał nagrodę MEN, zdrowe żywienie, dzieci dużo przebywają na powietrzu. Bardzo nam się spodobało, że w przedszkolu taki sam nacisk kładą na rozwój typowo edukacyjny jak ruchowy i artystyczny. Sprawdźcie ich sobie.
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: melka92 »

Świetnie, że można podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami, bo wydaje mi się, że będzie to pomagało wielu rodzicom dokonać wyboru. Ja również jeszcze się zastanawiam, co wybrać, ale już mam dwie propozycje, które spodobały mi się najbardziej.
Awatar użytkownika
exi90
Posty: 12
Rejestracja: 26 sie 2020, 21:59

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: exi90 »

W przedszkolu Te Vizja na Wawrze dzieci mają super warunki, nowoczesne wnętrza i przede wszystkim odpowiednią atmosferę, a grona pedagogiczne dba o to, aby nauka i jednocześnie zabawa były bardzo kreatywne. Do tego dochodzi jeszcze nauka angielskiego, bo to przedszkole dwujęzyczne.
Awatar użytkownika
sade2211
Posty: 118
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: sade2211 »

No myślę, że Te Vizja będzie dobrym wyborem, jeśli chodzi o przedszkole. Sama dziecka jeszcze w przedszkolu nie mam, ale do Te Vizji chodzi dziecko mojej przyjaciółki i dziecko jej siostry. Z rozmów wiem, że są bardzo zadowolone i ja na pewno też będą to przedszkole w przyszłości rozważała.
Awatar użytkownika
Kikki
Posty: 156
Rejestracja: 06 kwie 2020, 20:23

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Kikki »

Zależało mi bardzo, żeby Hania w przedszkolu przygotowała się do szkoły muzycznej. Dlatego zapisaliśmy ją do Niepublicznego Przedszkola www.promyk.szczecin.pl. Córeczka uczyła się gry na skrzypcach, dwa razy w tygodniu miała zajęcia wokalne, a dodatkowo uczęszczała na tańce. Po ukończeniu przedszkola bez problemy dostała się do doskonałej szkoły muzycznej.
mamóś

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: mamóś »

W razie jakby w waszych przedszkolach brakowało zajęć logopedycznych to bardzo polecam gabinet logopedyczny Kabaty . Tutaj już po paru spotkaniach dzieciaczki robią ogromne postępy w wymowie.
mamuś302

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: mamuś302 »

Rozmawiałam kiedyś z bardzo doświadczonym pedagogiem, który powiedział mi, że rozwój dziecka na etapie przedszkola już jest bardzo ważny, bo wtedy wiedza chłonie się przez niego bardzo szybko. Dzięki temu można później liczyć na lepsze efekty nauki w przyszłości. Ja trzymam się tej zasady.
maryśka

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: maryśka »

Na Wawrze w Te Vizji jest świetna atmosfera. Moje dziecko chodziło tam przez rok do przedszkola, a później niestety przeprowadziliśmy się do innego miasta i tutaj niestety Te Vizji nie ma. Widać naprawdę ogromną różnicę w edukacji dziecka. Wiele rzeczy z dzieckiem muszę robić w domu.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: babeczka90 »

Dziecko w każdym nowym miejscu potrzebuje rzeczy, która będzie skutecznie przypominać mu o domu. Dlatego tak ważne jest aby wszystko w tym aspekcie było idealnie dopracowane, a dana rzecz przypominała o domu. Może poduszka rogal od https://cebababy.eu/pl/c/Poduszki-Cebuszki/54 to dobrym pomysł? Podczas leżakowania czy w sytuacji stresu będzie idealna!
bąbel

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: bąbel »

No to szkoda, że musiałaś zmienić przedszkole. Tak widzę Wasze opinie na temat Te Vizji i chyba to właśnie tam zapiszę swoje dziecko do przedszkola, głównie ze względu na ten język angielski. Syn ma za sobą dodatkowe lekcje, ale wtedy zrezygnowałabym z nich na poczet tych w przedszkolu.
Awatar użytkownika
stanka
Posty: 77
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:27

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: stanka »

Moja córka chodzi do Akademii Przedszkolaka Małe Kroczki w Katowicach http://malekroczki.pl/dla-rodzica/zapisy/. To jest przedszkole niepubliczne, z językiem angielskim, posiadają też ofertę terapeutyczną. Prowadzą specjalne zajęcia dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, moja córka ma problem z mówieniem, dużo mówię do niej w domu, czytam jej, zachęcam do mówienia, ale tak naprawdę to zajęcia w przedszkolu, ze specjalistami, w tym z logopedą, pomogły jej w tym by zaczęła coraz więcej mówić, zdecydowanie polecam.
anuśkaa

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: anuśkaa »

Przedszkole to temat, który spędza sen z powiek rodziców gdy dziecko jeszcze jest małe. My od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy zapisać dzieci do prywatnego przedszkola te Vizja. Program tej szkoły najbardziej nam odpowiada.
żelka

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: żelka »

Nasza cóka w przyszłym roku idzie do przedszkola :) Zdecydowaliśmy się właśnie na Te Vizje i nie mogę się doczekać pierwszego dnia. Znajomej córka uczęszcza do tej szkoły i ciągle ją chwalą.
megiś

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: megiś »

My też bardzo długo się zastanawialiśmy nad wyborem odpowiedniego przedszkola dla naszego dziecka i po sprawdzeniu wszystkich opinii, informacji oraz oferty edukacyjnej, wybraliśmy Te Vizję. Ważna jest również tutaj odległość od domu, bo mamy bardzo blisko. Przedszkole jest dwujęzyczne i realizuje rozszerzony program nauki języka angielskiego. Dla mnie to atrakcyjna opcja i na pewno wszystkim rodzicom się spodoba.
dżoki

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: dżoki »

Jak najbardziej zgodzę się, że Te Vizja jest dobrym przedszkolem i moje dziecko wybiera się tam już od września. Po długich poszukiwaniach udało się nam trafić na ich ofertę edukacyjną i na pewno wyboru nie zamienimy na nic innego, bo opinie były najlepsze. Super, że są jeszcze takie miejsca!
Baśka

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Baśka »

Mi przy wyborze przedszkola bardzo zależało by synek mógł miec dietę z wyłączeniem laktozy, na którą jest uczulony. Okazało się, że nie każde przedszkole taką opcję ma. W końcu znalazłam placówkę, gdzie posiłki dowozi firma Smakuś - http://www.smakus.eu/ (działa na terenie całego woj. mazowieckiego) i dla nich żadna dieta dziecka nie jest problemem. Sa w stanie zapewnić dziecku smaczne, zdrowe wyżywienie i nie ważne czy ma jakieś wyłącznie czy nie. Dania są smaczne, a dzieci chętnie je zjadają co jest bardzo ważne dla mnie jako rodzica.
Awatar użytkownika
dariaWo
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:13

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: dariaWo »

Nasz maluch chodzi do przedszkola w Wesołej - Robuś http://robus.pl/ i jak najlepiej oceniamy to przedszkole. Jest tam fantastyczna opieka, niewielkie grupy, okolica bardzo fajna, bo zielona, cicha i bezpieczna. Jest też nauczanie języka angielskiego, także dzieci mają już na wstępie osłuchanie z językiem, bardzo to pomaga w dalszej nauce. Ogólnie super placówka i cieszę się, że ją wybraliśmy.
iśka

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: iśka »

Co do wyprawki do przedszkola to przydać wam się może komplet 5 par nieprzemakalnych, bawełnianych majteczek treningowych ze specjalną dzianiną chłonną https://mommymouse.com.pl/produkt/pakie ... zedszkola/ U nas idealnie się sprawdziły przy odpieluchowywaniu małego. Super sprawa, zdecydowanie wam to doradzam!
juruś

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: juruś »

Za bardzo dobrą szkołę można uznać Te Vizję na Ochocie, dlatego oferta edukacyjna na pewno będzie dobra bezpośrednio dla Was. Co ich wyróżnia? Przede wszystkim to, że realizowany jest program rozszerzony innych przedmiotów, jak i języka angielskiego oraz można korzystać z interesujących zajęć dodatkowych.
pauluś

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: pauluś »

Akurat moje dziecko chodzi do Te Vizji, a jest to szkoła dwujęzyczna, więc jest tam na bardzo dobrym poziomie nauka języka angielskiego. Sami powinniście sobie zerknąć i sprawdzić ofertę, jaka jest dostępna, jeśli macie w planach dobre zaplanowanie edukacji Waszego dziecka.
Sorviksś

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Sorviksś »

My zaczęliśmy zajęcia z basenu od września plus olej z czarnuszki plus Syrop domowy z miodu czosnku cytryny i imbiru plus z każdej choroby dajemy mu wyjść samemybez leków (robimy banki i inhalacje z olejkami naturalnymi)
Wcześniej chodził do żłobka teraz od września do przedszkola i było to samo w zlobku. Od kad poszedł do przedszkola i wdraxylismy wszystko co wyżej dziecię moje 3 mies chodzi bez przerwy.... Sama jestem w szoku i szczęśliwa że się udaje. Aa dodam że pierwszy rok żłobka przeleciał na 12 antybiotukach więc była tragedia póki nie zmieniliśmy lekarza i rodzinnych nawyków.

Duze znaczenie ma też suplementacja Witaminy D3 . To jak ważna jest witamina D3 dla dzieci mozesz sobie wyczytać na stronie Aura Herbals.
łuczak333łłł

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: łuczak333łłł »

Pomyśl nad przedszkolem prywatnym z nauką języka angielskiego. MADZIKPLACE https://www.madzikplace.com/ ze swoją ofertą zrobili na nas spore wrażenie pod tym względem a u naszego dziecka widzimy spory progres edukacyjny. W końcu o to chodziło! Myślimy, że wyjdzie z tego wiele dobrego.
Awatar użytkownika
Patixs
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Patixs »

Z pewnością wybierzecie coś co będzie blisko waszego miejsca zamieszkania. W końcu dwa razy dziennie będziecie tam jeździć co nie, więc jest to ważne. Zwracajcie też uwagę i na inne rzeczy. Ja myślę, że przedszkola prywatne, dwujęzyczne to lepszy pomysł niż inne placówki, takie bym polecała, sama też pracuje w przedszkolu. Tu może i portal https://www.portaloswiatowy.pl/zarzadza ... zkolem-776 też i wam się przyda, piszą tu sporo o przedszkolach i szkołach.
Wiśnia

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Wiśnia »

Ja zapisałam swoje dziecko do https://fiqmiku.pl/ jest to dla mnie najbardziej odpowiednie miejsce dla dziecka, panuje tam super atmosfera. Poziom zabawy czy nawet jakiejkolwiek nauki jest uważam odpowiedni. Umiejscowione jest w zacisznej zielonej części, posiadają piękny zielony ogród, w którym dzieciaki mogą się bawić.
hiczungł

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: hiczungł »

Naszego dziecko wylądowało w przedszkolu Żyrafka https://www.zyrafkasieradz.pl/oferta . Ta niepubliczna placówka wydawała się spełniać nasze wymagania : wysoki poziom edukacji, znakomita lokalizacja i perfekcyjnie przygotowana kadra. A to wszystko dla dobra i edukacji naszego dziecka! Perfekcyjny wybór.
uczeń32

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: uczeń32 »

Szukasz miejsca w przedszkolu dla swojego dziecka? Ja uważam że Przedszkole Kabaty jrst najlepszą miejscówka dla rozwoju dziecka w tych okolichach. Moje wszystkie dzieci tam uczęszczają i muszę przyznać że zauważam dużą różnice w ich rozwoju. Moje dziecko świetnie już zna angielski dzięki lekcjom w tym miejscu.
magaę

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
ginamó

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: ginamó »

W takim przedszkolu przede wszystkim powinna gościć kreatywna edukacja. Zajęcia tego typu realizują https://ekoprzystanek.pl/oferta , a z ich usług skorzystało przedszkole mojej córki. To rozwija kreatywność i efektywne myślenie u dzieciaków - dbajmy o nie od najmłodszych lat.
Miśka

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Miśka »

Osobiście mogę polecić ci prywatną placówkę dwujęzyczną Tequesta Mokotów. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem, ale teraz wszyscy jesteśmy zadowoleni. Pani Magda i Docey z 5 latków, stanowią super team, zawsze przygotowane do zajęc, pelne kreatywności!
syśka

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: syśka »

Tequesta? Polecamy i my - aktualnie uczęszcza tam dwójka moich pociech, oczywiście każde w innym wieku ;) Wysoki poziom nauczania, szeroki wybór zajęć dodatkowych, super kadra - cudowne nauczycielki, Pani Kasia uwielbiana przez dzieci - chyba nie można wymagać niczego więcej :)
kińaa

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: kińaa »

syśka pisze: ↑31 maja 2021, 23:48 Tequesta? Polecamy i my - aktualnie uczęszcza tam dwójka moich pociech, oczywiście każde w innym wieku ;) Wysoki poziom nauczania, szeroki wybór zajęć dodatkowych, super kadra - cudowne nauczycielki, Pani Kasia uwielbiana przez dzieci - chyba nie można wymagać niczego więcej :)
Widzę, że jest tu więcej rodziców, których maluchy chodzą do Tequesty. Moja córka uczęszcza akurat do placówki na Białołęce - polecam, polecam, polecam :)
kórtyna

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: kórtyna »

Oczywiście niepubliczne! Akurat oferta http://teczowaprzygoda.pl/oferta/ absolutnie sprostała moim wymogom na tym polu. Jest to przedszkole integracyjne, a poza podstawowym programem, na miejscu sa realizowane takze zajecia dodatkowe. Swietna sprawa!
kórtka

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: kórtka »

Moje dziecko wysłaliśmy do przedszkola https://www.madzikplace.com/szafirowa , co okazało się bardzo konkretnym pomysłem. Niepubliczne placówki oferują edukację na znacznie wyższym poziomie a do tego nauczanie dwujęzyczne, na którym nam zależało - dziecko powinno się kształcić od najmłodszych lat.
mórarz

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: mórarz »

Postawienie na ofertę https://robus.pl/jak-uczymy było świetnym pomysłem. Za ich sprawą możemy się pochwalić znakomitą edukacją, przez którą przeszła córka. Faktycznie robi to wrażenie, tylko w niepublicznych placówkach można uzyskać taki poziom. Traktuję to jako perfekcyjny wybór!
Łucja Lenna

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Łucja Lenna »

Przedszkole niepubliczne, które jest bezpieczne, przyjemne dla dzieci, pomagające rodzicom to na pewno https://www.domekmontessori.edu.pl/. Polecam zdecydowanie. Bardzo fajne ciocie, opieka na poziomie, świetna jakość kształcenia i co najważniejsze program, który jest fajny dla dzieci. Moje córki chodzą i są bardzo zadowolone
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: abenda »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://krainamagii.com/
amiś23

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: amiś23 »

melka92 pisze: ↑15 lip 2020, 16:49 Czym kierujecie się wybierając przedszkole dla Waszego dziecka? Stale się zastanawiam, która opcja będzie najkorzystniejsza dla naszej rodziny. Sprawdzam zarówno przedszkola publiczne, jak i prywatne. Swoim podejściem i zaangażowaniem zainteresowała mnie Te Vizja na Wawrze. Może ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na jej temat?
Tylko poleceniami od znajomych :D
-
klinika aborcyjna Czechy
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: kasiakowa06 »

oxi898 pisze: ↑16 lip 2020, 15:04 Sama jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego przedszkola dla dziecka i ważne dla mnie jest podejście do języka angielskiego. Podobno im szybciej dziecko zacznie się uczyć, tym lepiej, dlatego to dla mnie ważne, bo chciałabym, aby syn mógł dogadać się w tym języku.
Edukacja dzieci jest najważniejsza. Polecam zajęcia dodatkowe w szkole Mak-Edu https://mak.edu.pl/

Obrazek
kamówa

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: kamówa »

My, dla przykładu, sugerowaliśmy się tym czy przedszkole zawiera w swoim programie naukę jezyka angielskiego. W Warszawie ten warunek spełnia przedszkole http://www.przedszkoleentliczek.pl/edukacja na co zalecam zwrócić uwagę. Dziecko od najmłodszych lat powinno być nastawione na jak najlepsze bodźce i edukację.
Awatar użytkownika
Alka
Posty: 31
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:54

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Alka »

Wiele przedszkolaków lubi poznawać świat, interesują je różne rzeczy, dlatego uważam, że nauka poprzez zabawę to przyszłość w edukacji. Znalazłam ciekawe zajęcia pozalekcyjne https://chemical-world.pl/szkoly-przedszkola-i-zlobki/ . Eksperymenty, w których każde dziecko będzie mogło wziąć udział, są pouczające i ciekawe. Poza tym maluch pozna prawa natury, nauczy się nieco o ekologii. Dodam, że doświadczenia są w pełni kontrolowane i bezpieczne.
lilii

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: lilii »

My jakiś czas temu szukaliśmy przedszkola dla dziecka z zespołem aspergera. Udało nam się trafić na http://www.centrum-terapii.pl/ i powiem szczerze, że wybór przedszkola terapeutycznego w centrum terapii Promitis był strzałem w dziesiątkę. Nas syn bardzo dobrze się tam czuje i robi postępy. Mam nadzieję, że bedzie tylko lepiej. Promitis ma świetną kadrę i indywidualne podejście do dziecka.
Awatar użytkownika
szamanka
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:34

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: szamanka »

Wiadomo,że każdy rodzic chce dla swojej pociechy jak najlepiej,bez względu na to, które przedszkole wybierzemy,musimy się liczyć z tym,że mogą pojawić się w naszym domu wszy.
Z doświadczenia wiem,że to nie jest miła sytuacja,ale spokojnie,można sobie z tym poradzić. Na rynku jest szybki i skuteczny w 100% preparat Nitolic®
Waśka

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Waśka »

Przedszkole powinno mieć dobre nauczycielki to podstawa. Ale również należy patrzeć na bezpieczeństwo obok przedszkola. Koło każdego przedszkola czy szkoły powinny być bariery segmentowe https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/ które dają bezpieczeństwo.
oliwia9494

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: oliwia9494 »

My zdecydowaliśmy się na posłanie naszego dziecka do przedszkola http://www.alaikot.pl/ . Uważamy, że był to bardzo dobry wybór. Dziecko ma bardzo szczegółowo zaplanowany dzień i zapewnione zajęcia pozwalające na rozwój swoich indywidualnych zdolności. Według mnie jest to placówka na najwyższym poziomie, która idealnie przygotowuje dzieci do kolejnych etapów życia i rozwoju.
justyś98

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: justyś98 »

szamanka pisze: ↑20 paź 2021, 15:26 Wiadomo,że każdy rodzic chce dla swojej pociechy jak najlepiej,bez względu na to, które przedszkole wybierzemy,musimy się liczyć z tym,że mogą pojawić się w naszym domu wszy.
Z doświadczenia wiem,że to nie jest miła sytuacja,ale spokojnie,można sobie z tym poradzić. Na rynku jest szybki i skuteczny w 100% preparat Nitolic®
Ja zastanawiam się nad wyborem żłobka,jednak nie chcę wysyłać mojej córci do żłobka publicznego. Myślę nad wioską bliskościową. Słyszeliście o tym? https://www.wioski.co Chętnie poznam wasze opinie na ten temat. Jest to dla mnie niezwykle wazne i bardzo mnie stresuje.
Łuccya

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Łuccya »

Jak będziecie mieli chwilę to zerknijcie sobie na ofertę prywatnego przedszkola i żłobka Elfik w Sosnowcu. Tu ich link https://www.elfik.pl/zajecia-dla-dzieci. Uważam, że to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie spokój, zaangażowanie w rozwój ich dzieci. Grafik jest bardzo fajny, dzieci mają sporo zajęć dodatkowych, więc ten czas po prostu jest bardzo ładnie wypełniony i jestem przekonana, że nasze pociechy wracają do domu zadowolone
Amoszrć Joanisz

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Amoszrć Joanisz »

Jeżeli w Poznaniu to zdecydowanie przedszkole oraz żłobek https://www.poznanskiemaludy.pl/nasza-oferta. Mogę zarekomendować. Moja dwójka pociech przeszła najpierw przez żłobek, potem przez przedszkole. Miejsce bardzo przyjazne rodzinom, komfortowe, bezpieczne. Na uwagę oczywiście zasługuje fachowa kadra, która dba o dzieci, sprawia, że pociechy mają bardzo kreatywnie zapełniony czas, wszystko jest w porządku, są zadowolone, czują się potrzebne. Miejsce jak najbardziej rozwojowe
Sławomir

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Sławomir »

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://chwilrank.pl/zabawy-sluchowe-i- ... u-dziecka/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat rozwoju słuchu u dziecka. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Renapawloska

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Renapawloska »

Zdecydowanie najlepszym źródłem informacji o przedszkolach w okolicy jest serwis Placówkowo. Jeśli szukasz np. Przedszkole Warszawa to wystarczy wejść na serwis, w zakładce przedszkole wpisać Warszawa i gotowe!
Kama

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: Kama »

Przede mną dopiero ta decyzja, choć chciałabym dać córkę po prostu do najbliższego przedszkola, ale jak wiadomo, chcieć a móc to zupełnie inna sprawa i nie będzie to wcale takie proste, a każdy rodzic walczy o miejsce w przedszkolu.
magdaa

Re: Jakie przedszkole dla dziecka wybrać?

Post autor: magdaa »

Proponuję zastanowienie się nad propozycją oferowaną przez Przedszkole Starachowice dostępną na stronie https://norlandiaprzedszkola.pl/starachowice To przedszkole wyróżnia się znakomitym poziomem opieki, co czyni je atrakcyjnym wyborem dostosowanym do Twoich oczekiwań.
ODPOWIEDZ