Jaki żłobek

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
ola.ćz01

Jaki żłobek

Post autor: ola.ćz01 »

Szukam żłobek natolin, w którym pracują kompetentni ludzie z odpowiednim podejściem do dzieci. Chcę wiedzieć, że zostawiam swoje dziecko pod dobrą opieką. Jednocześnie ważnym dla mnie aspektem jest dieta, dlatego dobrze, gdyby żłobek oferował zbilansowaną dietę dopasowaną do potrzeb żywieniowych dzieci.
gybómern

Re: Jaki żłobek

Post autor: gybómern »

Jeżeli mieszkacie na terenie Gliwic i rozglądacie się za odpowiednim żłobkiem to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.zlobekgliwice.com/# Sama jakiś czas temu się do nich zgłosiłam i wiem że można im zaufać. Moja córka uwielbia tam chodzić. Mają doświadczonych pedagogów, którzy mają świetne podejście do dzieci.
lębia

Re: Jaki żłobek

Post autor: lębia »

Też ostatnio rozglądałam się za odpowiednim żłobkiem. W końcu zdecydowałam się na ofertę https://www.prywatnyzlobekwarszawa.pl/ Jest to świetny prywatny żłobek, który znajduje się na Warszawskim Wawrze. Tam pracują doświadczeni pedagodzy, którzy mają świetne podejście do dzieci.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 80
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:46

Re: Jaki żłobek

Post autor: eapl »

Hmm, nie bardzo ci pomogę, bo moja pociecha chodzi do żłobka Tulinek https://www.centrumdzieckatulinek.pl/kuchnia w Słupsku. Tam posiłki dzieci dostają nie tylko smaczne, ale również odpowiednio zbilansowane. Oprócz dobrego jedzenia mają także różne fajne zajęcia, terapie, dzieci mają wsparcie na każdym etapie swojego rozwoju. Zdecydowanie warto zapisać tam swoje dziecko, ja jestem zachwycona, jak zajmują się moją Marysią :).
Aśka

Re: Jaki żłobek

Post autor: Aśka »

Zdecydowanie polecam placówkę anglojęzyczną, ja wybrałam żłobek w Lublinie, dziecko świetnie się rozwija, chętnie zostaje, bez płaczu i marudzenia. Wdrażanie języka obcego od najmłodszych lat pozytywnie wpływa na znajomość w późniejszym czasie. Oprócz zajęć dzieci są kontrolowane przez fizjoterapeutę, który podpowiedział nam, jak zadbać o dobry sen dziecka.
mórek567

Re: Jaki żłobek

Post autor: mórek567 »

Również i ja postanowiłem o tym, aby dziecko oddać do jak najlepszego żłobka. Z polecenia koleżanki zdecydowałam się na Żłobek Wesołe Skrzaty https://wesoleskrzaty.net.pl/#oferta oraz ich kapitalną ofertę. To zaufana placówka opiekuńczo-wychowawcza w Krakowie. Już od najmłodszych lat dziecko powinno być pod jak najlepszym okiem!
Krówka88

Re: Jaki żłobek

Post autor: Krówka88 »

Jak każdy rodzic chciałam wybrać co najlepsze dla mojego dziecka,. Po wielu dniach poszukiwań trafiłam na https://www.wioski.co/
Przeczytałam całą ich stronę od deski do deski. Muszę przyznać, że zrobili na mnie ogromne wrażenie, a pierwszym spotkaniem utwierdzili mnie, że wybór tego miejsca będzie najlepszą decyzją. Niesamowici ludzie o wielkim sercu, wiedzy, pasji i podejściu do dzieci.
lómria

Re: Jaki żłobek

Post autor: lómria »

Znalezienie odpowiedniego żłobka, w którym zadbają o nasze dziecko jest ważne. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.prywatnyzlobekwarszawa.pl/o-nas Jest to sprawdzony żłobek z Warszawy z usług, którego sama korzystałam. Tam wiedzą jak zajmować się małymi dziećmi.
Juśkaa

Re: Jaki żłobek

Post autor: Juśkaa »

Mój syn chodzi do żłobka http://gwiazdolandia.com/index.php/kontakt w Katowicach. Początkowo był dość niechętny, ale szybko się zaadoptował i poznał wiele innych dzieci. W placówce ma zapewnione m.in. lekcje języka angielskiego, zajęcia profilaktyczne z logopedą, zabawy z chustą Klanza oraz wiele innych aktywności. Moim zdaniem jest to o wiele lepsze rozwiązanie od pozostawiania dziecka u dziadków.
lómria

Re: Jaki żłobek

Post autor: lómria »

Uważnie rozglądałam się za odpowiednim żłobkiem dla mojej pociechy. W końcu zdecydowałam się na ofertę https://www.zlobekgliwice.com/#o-nas i mogę powiedzieć że była to świetna decyzja. Jest to bardzo dobry żłobek, który znajduje się w Gliwicach. Tam pracują doświadczeni pedagodzy, którzy znają się na dzieciach i mają odpowiednie podejście do nich.
Baśka

Re: Jaki żłobek

Post autor: Baśka »

To chyba najtrudniejsze pytanie jakie stawiają sobie rodzice. Ja powiem tak. Szukajcie miejsca, gdzie wasze pociechy będą traktowane z miłością i szacunkiem. Osobiście wybrałam placówkę https://www.wioski.co/wchmurach . Kluczowa jest tam łagodna adaptacja, która pozwala dzieciom stopniowo oswajać się z dużą zmianą w ich życiu i powoli nawiązywać relacje z opiekunami. W prowadzonej adaptacji dziecko wspierane jest przez jednego z rodziców. Zależy im na tym, żeby każde dziecko czuło się bezpiecznie i mogło swobodnie eksplorować otoczenie.
Żaneta

Re: Jaki żłobek

Post autor: Żaneta »

ogólnie to przyszłe mamy bardzo boją się o swoje małe pocieszki, że w żłobku będzie im źle....a przecież wcale tak nie jest. Ja mam to już za sobą i może też trafiłam na bardzo dobry żłobek. Polecam każdej mamie przeczytanie tego artykułu https://www.naucz-sie.pl/artykul/jak-wy ... bku-136056 .Artykuł bardzo wiele wyjaśnia i powiem wam, że dałam mojej bratowej ten artykuł do przeczytania i maj już większa wiedze. Jeste jeszcze na tym portalu artykuł o dniu w przedszkolu https://www.naucz-sie.pl/artykul/typowy ... lada-85884 i warto przeczytać !
Awatar użytkownika
Weridiana_67
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2022, 0:37

Re: Jaki żłobek

Post autor: Weridiana_67 »

Słuchajcie, wiem, że wybór dobrego żłobka to naprawdę nie jest łatwa sprawa. Sami szukaliśmy takiego dla naszego dziecka od dawna, czytaliśmy różne opinie, podpytywaliśmy znajomych z okolicy. Wiele osób polecało nam jedno konkretne miejsce, a ściśle mówiąc chodzi o żłobek https://bebabyzlobek.pl z Krakowa. Świetne miejsce, naprawdę polecam tę placówkę.
ODPOWIEDZ