Ekologia w domu

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
eklerkaa

Ekologia w domu

Post autor: eklerkaa »

Cześć, porozmawiajmy o ekologii w domu. Wiecie ile wody zużywa się podczas prysznica , a ile podczas kąpieli w wannie? I nie mówię tu o tym, że 5 osób kąpie się w tym samym, tylko że wymieniamy wodę dla każdego. Moim zdaniem dużo lepiej jest sięgać po prostu do prysznica.
Sylwek

Re: Ekologia w domu

Post autor: Sylwek »

Hej! mam pytanie odnośnie worków foliowych na odpady https://workipak.pl/worki-na-odpady/. Czy ktoś z was korzysta z nich do segregacji i przechowywania odpadów? Jakie są wasze ulubione marki lub modele worków? Chciałbym znaleźć rozwiązanie, które będzie zarówno przyjazne dla środowiska, jak i skuteczne.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Ekologia w domu

Post autor: debramorgan »

Moim zdaniem, jeśli prowadzicie firmę i poszukujecie nowoczesnych rozwiązań, to moim zdaniem warto sięgnąć pod ten link https://chochlikdrukarski.com.pl/przyrz ... zwiazania/ . Udało mi się tu znaleźć artykuł dotyczący monitorowania emisji gazów. Jest tam opis wielu różnorakich metod, co ułatwia wybór odpowiedniego systemu pod swoją firmę.
wikii

Re: Ekologia w domu

Post autor: wikii »

Innym interesującym wyborem jest skorzystanie z oferty dostępnej na stronie https://kalix24.pl/Przenosne-elektrowni ... 155/1/full . Przenośne elektrownie solarne prezentują się solidnie wykonane, a ich działanie jest bezproblemowe.
kasiulka

Re: Ekologia w domu

Post autor: kasiulka »

Na twoim miejscu skontaktowałbym się z sprawdzoną firmą. Gdy mam elektryczne odpady do wyrzucenia, zgłaszam to firmie https://odbiorydomowe.pl/. Sprawdź ich stronę internetową, a poznasz pełną ofertę. Na pewno nie będziesz rozczarowany.
bartek1255

Re: Ekologia w domu

Post autor: bartek1255 »

Ekologicznym warto być na co dzień. Nie mówię tutaj tylko o recyklingu, są inne wyjścia, takie jak upcykling. Sprawdzajcie koniecznie więcej informacji na ten temat, w tym miejscu: https://naturallybalanced.org/upcykling/
lolek

Re: Ekologia w domu

Post autor: lolek »

Ostatnio zastanawiałem się, jak złożyć wniosek o różne pozwolenia środowiskowe. Kolega polecił mi firmę pod tym adresem https://www.ekomeritum.pl/separatory-oc ... ltracyjne/, która działa na rynku od lat i ma duże doświadczenie. Dla mnie to bardzo istotna kwestia, dlatego zamierzam skorzystać z ich usług.
kotek

Re: Ekologia w domu

Post autor: kotek »

Jeśli interesuje Was recykling sprzętu elektronicznego, warto zajrzeć na: https://mb-group.pl/. Firma ta oferuje kompleksowy proces recyklingu i odzysku surowców wtórnych, w tym przetwarzanie zużytych baterii. Są w stanie sprostać różnym wyzwaniom związanym z przetwarzaniem sprzętu elektronicznego.
podróżowaniezesovą

Re: Ekologia w domu

Post autor: podróżowaniezesovą »

Rozważaliście kiedyś rozwiązania ekologiczne dla domu? Jeśli tak, to śmiało mogę powiedzieć, że stiebel eltron autoryzowany instalator ma dla Was naprawdę niezłą propozycję. Zajmują się bojlerami, pompami ciepła czy innymi instalacjami w kategorii energii odnawialnej.
ODPOWIEDZ