Ekologia w domu

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
eklerkaa

Ekologia w domu

Post autor: eklerkaa »

Cześć, porozmawiajmy o ekologii w domu. Wiecie ile wody zużywa się podczas prysznica , a ile podczas kąpieli w wannie? I nie mówię tu o tym, że 5 osób kąpie się w tym samym, tylko że wymieniamy wodę dla każdego. Moim zdaniem dużo lepiej jest sięgać po prostu do prysznica.
Sylwek

Re: Ekologia w domu

Post autor: Sylwek »

Hej! mam pytanie odnośnie worków foliowych na odpady https://workipak.pl/worki-na-odpady/. Czy ktoś z was korzysta z nich do segregacji i przechowywania odpadów? Jakie są wasze ulubione marki lub modele worków? Chciałbym znaleźć rozwiązanie, które będzie zarówno przyjazne dla środowiska, jak i skuteczne.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Ekologia w domu

Post autor: debramorgan »

Moim zdaniem, jeśli prowadzicie firmę i poszukujecie nowoczesnych rozwiązań, to moim zdaniem warto sięgnąć pod ten link https://chochlikdrukarski.com.pl/przyrz ... zwiazania/ . Udało mi się tu znaleźć artykuł dotyczący monitorowania emisji gazów. Jest tam opis wielu różnorakich metod, co ułatwia wybór odpowiedniego systemu pod swoją firmę.
wikii

Re: Ekologia w domu

Post autor: wikii »

Innym interesującym wyborem jest skorzystanie z oferty dostępnej na stronie https://kalix24.pl/Przenosne-elektrowni ... 155/1/full . Przenośne elektrownie solarne prezentują się solidnie wykonane, a ich działanie jest bezproblemowe.
kasiulka

Re: Ekologia w domu

Post autor: kasiulka »

Na twoim miejscu skontaktowałbym się z sprawdzoną firmą. Gdy mam elektryczne odpady do wyrzucenia, zgłaszam to firmie https://odbiorydomowe.pl/. Sprawdź ich stronę internetową, a poznasz pełną ofertę. Na pewno nie będziesz rozczarowany.
ODPOWIEDZ