Edukacja

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
carmel
Posty: 105
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:00

Edukacja

Post autor: carmel »

Twoje dziecko ma kłopoty z nauką, a Ty nie potrafisz mu wyjaśnić wielu zadań? To trzeba szybko wejść sobie na stronę https://odrabiamy.pl/ w poszukiwaniu rozwiązań. Nauczyciele współpracujący z portalem przedstawiają dokładne objaśnienia i wtedy dziecko dużo lepiej radzi sobie z tą całą nauką.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 7:56 przez carmel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Edukacja

Post autor: Juliaa »

Edukacja to dość ogólne określenie :) Czy chodzi może o jakieś pomoce naukowe, pomagające w nauce? Jeśli tak to bardzo przydatny będzie https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Slown ... 854,k.html . Teraz słowniki są najróżniejsze, dla tych młodszych już i dla starszych. Nawet jak już się do szkoły to też może się przydać.
Awatar użytkownika
wakobka
Posty: 65
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:51

Re: Edukacja

Post autor: wakobka »

To prawda, że niekiedy też w domu trzeba sporo czasu poświęcić dziecku, by pomóc mu w nauce. Jest to normalne, ale też warto się zastanowić nad tym, jakie placówki są najlepsze i do jakie puścić dziecko. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych i właśnie tutaj też dziecko będzie mogło szybko się uczyć.
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: Edukacja

Post autor: Issa7 »

Każdy z nas wie jak ważna jest edukacja dla młodego człowieka. Dlatego powinniśmy im pomagać w rozwoju. Przykładowo tutaj na stronie Nowa Era znajdziecie wiele pomocnych książek, podręczników, które mogą wspomóc naukę waszych dzieci.
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: Edukacja

Post autor: sampre »

Ja postanowiłam w końcu po kilku latach przerwy wrócić na uczelnię i dokończyć studia. Tym razem magisterskie, ale uczelnie pozostaje bez zmian, oczywiście WSB w Chorzowie, mam o niej bardzo dobrą opinię, świetni wykładowcy, super atmosfera.
Awatar użytkownika
majorka
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:56

Re: Edukacja

Post autor: majorka »

wakobka pisze: ↑30 maja 2019, 13:13 To prawda, że niekiedy też w domu trzeba sporo czasu poświęcić dziecku, by pomóc mu w nauce. Jest to normalne, ale też warto się zastanowić nad tym, jakie placówki są najlepsze i do jakie puścić dziecko. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych i właśnie tutaj też dziecko będzie mogło szybko się uczyć.
To prawda, że placówka jest jedną z lepszych. Sprawdzaliśmy różne i Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie najbardziej nam się spodobała. Właśnie tutaj dziecko dobrze się uczy i nie stresuje pójściem do szkoły.
Awatar użytkownika
Dowile
Posty: 126
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:30

Re: Edukacja

Post autor: Dowile »

Edukacja to najważniejsza kwestia dla dzieci. Każdy rodzic powinien zadbać o nią i wybrać dla swoich dzieci najlepszą szkołę. Jeśli szukacie dobrej podstawówki na Mokotowie to Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha jest warta rozważenia. To fajna szkoła, dająca dzieciom dobre perspektywy.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Edukacja

Post autor: Sara »

A czy Wasze dziecko uczy się dodatkowo jakiegoś języka obcego? Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/, że Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje profesjonalne kursy językowe z różnych języków również dla dzieci. Co o tym sądzicie? Warto Waszym zdaniem zapisać dziecko na przykład na dodatkowy niemiecki?
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Edukacja

Post autor: pomelo »

Jeśli będziecie mieli problem z książki do danej szkoły to polecam stronę https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era. Ja tam kupuje od wielu lat i jeszcze nie zdarzyło się by nie było jakiegoś tytułu.
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Edukacja

Post autor: edka »

Edukacje dziecka moim zdaniem trzeba zacząć już od najmłodszych lat. Dlatego swoje dziecko chcę zapisać do renomowanych placówek. Jako, że w przyszłym roku, idzie do przedszkola, to już rozpoczęłam poszukiwania gdzie mogę córeczkę zapisać. Najbardziej spodobała mi się ich oferta https://fiqmiku.pl/. Najbardziej do nich przekonuje mnie to, że drugim jeżykiem codziennym jest angielski.
Awatar użytkownika
mieciaa
Posty: 95
Rejestracja: 27 sty 2020, 20:08

Re: Edukacja

Post autor: mieciaa »

Edukacja jest czymś naprawdę bardzo ważnym. Odgrywa ona istotną rolę już od samego początku, dlatego warto pomyśleć o różnorodnych zajęciach dla swoich pociech. Przykładowo ABC Kids Club to miejsce, gdzie wszelkie atrakcje dla dzieci białystok są edukacyjne. Poprzez zabawę wnoszą sporo wiadomości.
Awatar użytkownika
Mariola_19r
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2020, 19:02

Re: Edukacja

Post autor: Mariola_19r »

Podobają mi się studia fotografia w mediach, ale nie wiem na ile ten kierunek jest przyszłościowy. Widziałam taką specjalizację na https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/fotografia-w-mediach/ i przyznam, że bardzo mnie kusi. Zawsze kochałam robić zdjęcia na różnych wydarzeniach, więc wydaje mi się, że to właśnie coś dla mnie. Co myślicie?
Awatar użytkownika
majorka
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:56

Re: Edukacja

Post autor: majorka »

Edukacja dziecka ma spore znaczenie i dlatego dobrze jest się zastanowić nad tym, do jakiej szkoły dziecko będzie uczęszczało. Jak najbardziej można znaleźć teraz sporo szkół prywatnych. Wiele z nich zapewnia dobre warunki. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest placówką, która zapewnia dziecku sporo zajęć dodatkowych i dobrych nauczycieli.
Awatar użytkownika
sade2211
Posty: 118
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Edukacja

Post autor: sade2211 »

Edukację naszego dziecka zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego tak ważny był dla nas wybór odpowiedniej szkoły. Zdecydowaliśmy się na Te Vizję i nasze dziecko po wakacjach idzie do drugie klasy szkoły podstawowej. Ofertę szkoły możecie sprawdzić na stronie http://tevizja.pl/
Awatar użytkownika
masiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 wrz 2019, 17:08

Re: Edukacja

Post autor: masiak »

majorka pisze: ↑29 cze 2020, 9:17 Edukacja dziecka ma spore znaczenie i dlatego dobrze jest się zastanowić nad tym, do jakiej szkoły dziecko będzie uczęszczało. Jak najbardziej można znaleźć teraz sporo szkół prywatnych. Wiele z nich zapewnia dobre warunki. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest placówką, która zapewnia dziecku sporo zajęć dodatkowych i dobrych nauczycieli.
Gdy dziecko będzie miało zapewnioną odpowiednie warunki do nauki będzie chodziło z radością do szkoły. Warto dlatego się zastanowić nad wyborem szkoły. Szkoła im. Wiedeńskiej to przede wszystkim kadra doświadczonych nauczycieli, którzy uczą z radością.
Awatar użytkownika
trista
Posty: 217
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

Re: Edukacja

Post autor: trista »

Co do nauki po szkole średniej czego tyczyło się wcześniejsze pytanie , to z mojej strony polecam controlling studia . Jest to kierunek z przyszłością i promuje osoby mające ścisły umysł. Z resztą też o pracę jest dużo łatwiej po nim.
Awatar użytkownika
polka
Posty: 73
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:52

Re: Edukacja

Post autor: polka »

Moje dziecko zaczyna od września naukę w zerówce. Zaopatrzyłam ją w podręczniki które zamówiłam tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Książki te rozwijają umiejętności poprzez zabawę, wspomagają logiczne myślenie i zawierają ćwiczenia stworzone pod kątem sześciolatka.
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Edukacja

Post autor: pomelo »

Moim zdaniem niezwykle ciekawe kierunki można znaleźć na wydziale architektury. Za przykład może posłużyć architektura krajobrazu http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-a ... ii-stopnia i nie powiem by był on powszechnie uczęszczany, ale to pewnie dlatego że istnieje od niedawna
Awatar użytkownika
inulka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:58

Re: Edukacja

Post autor: inulka »

Ja wczoraj trafiłam na ten artykuł https://www.echotygodnik.info/wiadomosc ... ego-online i cały czas myślę o zapisaniu się na angielski online. Ktoś z was uczył się języka obcego przez internet? Jak wam szło? Ja chciałabym zacząć podróżować za granicę a do tego potrzebna jest mi znajomość angielskiego.
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 354
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Edukacja

Post autor: tormund93 »

Bez względu na to najważniejsze są ksiazki i podręczniki do szkoły. Dobrze znać najkorzystniejsze miejsca gdzie kupisz podreczniki w niskich cenach. Na przykład bardzo polecam stronę https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip gdzie znajdziesz naprawdę wiele ciekawych rzeczy.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Edukacja

Post autor: debramorgan »

Bez względu na to najważniejsze są ksiazki i podręczniki do szkoły. Dobrze znać najkorzystniejsze miejsca gdzie kupisz podreczniki w niskich cenach. Na przykład bardzo polecam stronę https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip gdzie znajdziesz naprawdę wiele ciekawych rzeczy
Awatar użytkownika
Kikki
Posty: 156
Rejestracja: 06 kwie 2020, 20:23

Re: Edukacja

Post autor: Kikki »

Warto zainteresować się wydawnictwem edukacyjnym dla dzieci Arkady. Dbam o to, aby moje pociechy miały kontakt z ciekawą literaturą, która zainteresuje je i wzbogaci. Pozycje wydawnictwa Arkady mają te walory i już niejednokrotnie przekonałam się o tym mając w rękach ich książki. Zajrzyjcie do oferty na stronę https://www.arkady.eu/.
Awatar użytkownika
axelbach
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2020, 15:39

Re: Edukacja

Post autor: axelbach »

Jaki zawód wybrać w dzisiejszych czasach? Dużo oglądasz i nie mogę się zdecydować.
Awatar użytkownika
Mariola_19r
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2020, 19:02

Re: Edukacja

Post autor: Mariola_19r »

A może studia mba? Co myślicie? Podoba Wam się? Tutaj można więcej poczytać na ten temat https://studia-mba.pl/ . Według mnie fajna sprawa, ja osobiście bardzo polecam. Co prawda sama nie studiuję, ale moi znajomi tak i chyba nie znam osoby, która by sobie nie chwaliła.
Awatar użytkownika
henni
Posty: 39
Rejestracja: 15 sie 2019, 13:10

Re: Edukacja

Post autor: henni »

Szkół jest dzisiaj bardzo dużo i trzeba się rozejrzeć w okolicy za jakąś najlepszą. Prywatne mają dobre opinie. Na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to jedna z lepszych placówek. Tutaj dziecko ma dobrych nauczycieli i zajęcia są prowadzone w małej klasie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 168
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:59

Re: Edukacja

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli chodzi o wybór studiów to bardzo ważne jest to aby wybrać odpowiednią uczelnię. Warto poszukać takiej, która zapewnia dobry poziom nauczania, bo dzięki temu na pewno będziesz dobrze przygotowana do wykonywania zawodu. Według mnie najlepiej udać się na uczelnię, oferującą się na tej stronie: http://www.wseiz.pl . Ma spory wybór kierunków, więc na pewno znajdzie się tutaj coś dla Ciebie.
bójka

Re: Edukacja

Post autor: bójka »

henni pisze: ↑25 wrz 2020, 17:57 Szkół jest dzisiaj bardzo dużo i trzeba się rozejrzeć w okolicy za jakąś najlepszą. Prywatne mają dobre opinie. Na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to jedna z lepszych placówek. Tutaj dziecko ma dobrych nauczycieli i zajęcia są prowadzone w małej klasie.
Szkoła bardzo nam przypadła do gustu i tutaj posłaliśmy nasze dzieci. Widzimy, że chętnie one chodzą do szkoły. Mają dobre oceny. To dzięki doświadczeniu nauczycieli i nauce w małej klasie. Prywatne szkoły są dużo lepsze niż te publiczne.
jońska

Re: Edukacja

Post autor: jońska »

My także korzystamy z placówki niepublicznej - https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/oferta - dzieciaki są bardzo zadowolone. Mają fajnych nauczycieli, kolegów i koleżanki. Dodatkowo, szkoła oferuje szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych - można zapisać dzieciaki czy to na taniec czy zajecia językowe lub plastyczne. Pełen wybór!
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Edukacja

Post autor: babeczka90 »

Postawą jeśli chodzi o edukacje jest możliwość notowania. Nic tak dobrze nie utrwala wiedzy jak właśnie zapisywanie. Dlatego zeszyty są podstawą w tym obszarze. Polecam zatem sprawdzić https://papierowo.pl/zeszyty_szkolne gdzie znajdziesz przeróżne propozycje zeszytów dopasowanych do konkretnych przedmiotów. Szybka i bezpieczna dostawa.
Grażynka122

Re: Edukacja

Post autor: Grażynka122 »

Z pewnością znajdą się tutaj zwolennicy jak i przeciwnicy studiowania. Jednak ja osobiście dopóki nie spróbowałam to wolałam nie oceniać. Udało mi się zdobyć tytuł inżyniera. Jednak na tym nie poprzestałam. Wybrałam studia podyplomowe Kraków na uczelni WSZiB - świetnie można połączyć życie zawodowe z nauką!
daża

Re: Edukacja

Post autor: daża »

Według mnie kierunek studiów administracja to dobry wybór, jeśli ktoś planuje dalszą edukację po maturze. W wielu miejscach można potem znaleźć pracę: w samorządach, w administracji, w organach państwa. A wiadomo, solidne przygotowanie i wykształcenie to podstawa. Tym bardziej, że można studiować w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, jak kto woli.
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

Re: Edukacja

Post autor: Timon »

Według mnie warto się najpierw dobrze zastanowić zanim zdecydujemy się na jakiś konkretny kierunek studiów. Wydaje mi sie, że trzeba myśleć przyszłosciowo. Możesz popatrzeć na ten http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studiow,2,2,54,54,0 , kierunek wydaje mi sie, że warto brać go pod uwagę wybierając kierunek studiów.
aśko

Re: Edukacja

Post autor: aśko »

Dla nas edukacja dziecka jest bardzo ważna. Dlatego rozważamy przeniesienie dzieci do szkoły prywatnej Te Vizja. Słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii na temat tej szkoły. Obecna szkoła córek działa bardzo źle a nauka zdalna tylko pokazała luki w programie i niekompetencję nauczycieli. Bardzo boimy się, ze wpłynie to negatywnie na przyszłosć naszych pociech
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Edukacja

Post autor: babeczka90 »

Edukacja nie sprowadza się jedynie do wkuwania i zaliczania pewnych rzeczy. Przede wszystkim istotne jest zwrócenie uwagi na kwestie praktyczne. Technika czy plastyka potrafią fajnie pobudzić kreatywność - trochę papieru kolorowego, bibuła, nożyczki i kleje szkolne mogą pomóc w stworzeniu wyjątkowych i niepowtarzalnych prac.
gimęk32

Re: Edukacja

Post autor: gimęk32 »

Wybór szkoły dla dziecka to poważna decyzja i na pewno ma to znaczenie, do której szkoły puścimy dziecko. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to placówka godna polecenia. Tutaj dzieciaki chodzą z przyjemnością. Nauczyciele dbają o dobrą atmosferę i to się przekłada na efekty.
kamiś

Re: Edukacja

Post autor: kamiś »

Przyznam, że interesują mnie uczelnie warszawskie, no bo mamy tutaj bardzo duży wybór różnych uczelni i przede wszystkim różnych kierunków. Interesuje mnie konkretnie Warszawa, ponieważ tutaj mieszkam i wygodniej jest mi pozostać w swoim mieście.
językoznastwo

Re: Edukacja

Post autor: językoznastwo »

edukacja to jeden z priorytetów jakie powinniśmy sobie postawić: pedagogika, psychologia, językoznastwo, literaturoznawstwo
https://journals.umcs.pl/en
Awatar użytkownika
dariaWo
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:13

Re: Edukacja

Post autor: dariaWo »

Fantastyczna sprawa to trening pamięci, podnosi on umiejętności szybkiego czytania, zapamiętywania oraz trenuje umysł i koncentrację. W Tychach działa Twoja Akademia http://twoja-akademia.pl/ organizują kursy dla dzieci i dorosłych, sprawdźcie ich sobie. Mój syn był u nich na takim kursie i dużo mu on dał, dzięki temu lepiej sobie teraz radzi z nauką.
Awatar użytkownika
zakolta
Posty: 73
Rejestracja: 23 kwie 2020, 8:00

Re: Edukacja

Post autor: zakolta »

Tylko takie kierunki, które rzeczywiście dają ci jakieś konkretne umiejętności. Nie ma sensu robić studiów tylko i wyłącznie dla papierka.
Mój mąż się zapisał - https://www.viessmann.edu.pl/
Chciał się przekwalifikować. Szukał czegoś, co da mu konkretne kwalifikacje, które są obecnie na czasie.
Sądzę, że dobrze wybrał. Przed nim sporo nauki, ale przynajmniej będzie dzięki temu mieć konkretny zawód.
magaę

Re: Edukacja

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
emiś0322

Re: Edukacja

Post autor: emiś0322 »

Najlepszej studiować w większych miastach z tego względu, że możecie trafić na wiele różnych uczelni. Jedną z tych popularniejszych w Warszawie jest - https://vizja.pl/studia-wyzsze/prawo-w- ... ,ws60.html . Uczelnia oferuje wiele ciekawych kierunków. Jednym z nich jest prawo w zarządzaniu przedsiębiorstwem.
Małgosia

Re: Edukacja

Post autor: Małgosia »

Dziś coraz rzadziej używa się już ogólnego pojęcia Informatyk. W związku z błyskawicznym rozwojem branży powstało wiele specjalizacji związanych z tym zawodem i ciągle powstają nowe. Należą do nich takie profesje jak programista, administrator sieci komputerowych projektant stron www oraz osoba, która składa i przygotowuje sprzęt komputerowy do użytku. Warto dowiedzieć się ile zarabia informatyk https://itwiz.pl/po-jakich-studiach-sa- ... w-studiow/ i na jakich uczelniach warto studiować ten kierunek.
Sandruś77

Re: Edukacja

Post autor: Sandruś77 »

Świetnie, że trafiłam na ten wątek, ponieważ interesuje mnie pedagogika Kraków. Czy możecie polecić szkoły z prestiżem, które posiadają taki kierunek? Jakiś czas temu znalazłam Akademię Ignatianum. Czy znacie tą Akademię? https://ignatianum.edu.pl/artykul/programy-studiow19
ginamó

Re: Edukacja

Post autor: ginamó »

Mojego syna, ósmoklasistę, wysłałam na dodatkowe, grupowe zajęcia z matematyki. Realizowane przez https://akademiaucznia.eu/grupy/ okazały się perfekcyjnym wyborem, który umozliwil poprawienie skillsow matematycznych i przygotowanie sie do dalszych egzaminow. Przede wszystkim jest to dobra opcja na nadrobienie zaleglosci.
Awatar użytkownika
Krokusek8
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:44
Lokalizacja: Wakacje
Kontakt:

Re: Edukacja

Post autor: Krokusek8 »

Do szkoły można chodzić z plecakiem vintage. Właśnie tego typu plecaczki także mogą się okazać idealne, a przy tym można w nie zapakować najpotrzebniejsze rzeczy. Zdecydowanie na takie plecaczki opłaca się spojrzeć, szybko je zamówimy dla siebie online. Macie plecaki?
wakacjezprzewodnikiem.pl
PalomaŚ35

Re: Edukacja

Post autor: PalomaŚ35 »

A ja z całego serca polecam platformę edukacyjną dlaucznia.pl, moje dziecko nie bardzo radziło sobie w szkole, a my z mężem nie bardzo wiedzieliśmy co zrobić. Ale szczęśliwym trafem znaleźliśmy tą stronę i rzeczywiście po pewnym czasie zauważyliśmy różnicę i w ocenach i w pewności siebie naszego dziecka, że zaczął rozumieć wiele istotnych rzeczy
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Edukacja

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam.
Ostatnio trafiłem na stronkę: https://testoria.pl/rankingi/notatnik-online/ . I serdecznie polecam. W końcu ktoś, kto sensownie potrafi przekazać i wytłumaczyć najważniejsze informacje w komputerowym i internetowym świecie. Wiele poradników jak i rankingów. Sam często korzystam i gorąco polecam. :)
kórtyna

Re: Edukacja

Post autor: kórtyna »

W szkole https://szkolasinus.pl/e-rekrutacja/ ostatnio podjąłem się dodatkowej edukacji. Wystarczyło wypełnić formularz na stronie i przeszliśmy do dalszego etapu. Absolutnie sprostało to moim wymaganiom a poprawę kompetencji traktowałem jako priorytet. Teraz poszukiwania pracy są dużo prostsze.
iguś99

Re: Edukacja

Post autor: iguś99 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestowac w swoja edukacje? Co sądzicie o inwestowaniu w siebie po 40stce? Chętnie poznam wasze opinie,poniewaz upatrzylam sobie kierunek studiow. https://www.ssw-sopot.pl/architektura-wnetrz/ Co o tym sądzicie? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami.
aguś77

Re: Edukacja

Post autor: aguś77 »

Witam,co sądzicie o tym,by postarać się o dofinansowanie. Chętnie poznam wasze opinie na ten temat. Co sądzicie o tym,by starac sie o dofinansowanie na projekt,ktory bedzie angazował dzieci. https://efc.edu.pl/ Co o tym sądzicie? Chętnie dowiem się więcej na ten temat,pozdrawiam.
łucja90

Re: Edukacja

Post autor: łucja90 »

Można sobie też zawsze poczytać o różnych kwestiach związanych z zawodem i pracą czy też studiami. Dokształcać się zawsze warto, a tutaj znajdziecie publikacje takie jak na przykład biochemia książka: https://pzwl.pl/Biochemia,84867195,p.html . Polecam nie tylko lekarzom.
krótkowzroczna

Re: Edukacja

Post autor: krótkowzroczna »

Zdecydowaliśmy się na wybór studiów dla córki. Padło na ofertę http://kpswjg.pl/pl/o-uczelni , która pod tym kątem wydawała się najbardziej rozsądna. W końcu jest tam filologia angielska na której radziłbym się skupić. Jakość tych studiów odgrywa tutaj bardzo ważną rolę a chcemy, aby dziecko nie miało kłopotów ze znalezieniem pracy w przyszłości.
Łukasz

Re: Edukacja

Post autor: Łukasz »

Od zawsze chciałem wstąpić do policji, dlatego chciałem się solidnie przygotować do wszelkich testów, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. W moim przypadku korzystałem z https://www.rekrutacja-do-policji.pl/test-wiedzy-do-policji test wiedzy policja , ponieważ jest to strona poświęcona tej tematyce, gdzie znajdziecie wiele porad oraz liczne materiały do nauki.
kórtka

Re: Edukacja

Post autor: kórtka »

Ja zaczęłam ostatnio się edukować na polu tanecznym! Specjalnie w tym celu uczęszczam na zajęcia do https://salsasiempre.pl/o-kursach/ . Taniec towarzyski, jak i inne style sprawiają mi wiele radochy a do tego pozwalają wyszaleć się za wszystkie czasy, w końcu o to chodzi. Nie wspominając o tym, jak bardzo poprawiła się moja kondycja!
Patryć

Re: Edukacja

Post autor: Patryć »

Dla dzieci zdecydowanie warto właśnie zainwestować w dobrej jakości zajęcia ruchowe. Tu macie szczegóły https://www.edukacjabezprzemocy.pl/oferta moim zdaniem jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które warto zainwestować, bo potem to się przełoży na to, że po prostu dziecko będzie o wiele lepiej funkcjonować. Na stronie są wszystkie szczegóły
GrażynkaS

Re: Edukacja

Post autor: GrażynkaS »

Carmel - podany przez Ciebie serwis wygląda mi na rozwiązanie dla dzieci lub mocno leniwych rodziców, którzy chcą, żeby za nich odrobić lekcję. Nie popieram tego zupełnie.

Tak samo jak nie jestem za uczęszczaniem dzieci do tradycyjnej szkoły. Od 2 lat stałam się nauczycielką dla moich dzieci. Zapisałam je do internetowej szkoły Domowi: https://domowi.edu.pl/. Mam dostęp do platformy edukacyjnej, na której są materiały przydatne do nauczania dzieci w formie kształcenia domowego. Są też organizowane webinary i spotkania dzieci uczęszczających "wirtualnie" do szkoły. Dzieci robią fantastyczne postępy i to same. Nie ma konieczności żebym za nie odrabiała lekcje lub, co gorsze, dawała odrabiać je komuś z zewnątrz.
tina88

Re: Edukacja

Post autor: tina88 »

A czy kojarzycie przykładowo stronkę https://www.nowaera.pl/egzaminosmoklasisty ? Warto się z nią zapoznać - zwłaszcza, jak wasze dzieci będą teraz kończyć ósmą klasę i będę zadawać końcowy egzamin... Tam znajdziecie wiele przydatnych wiadomości, jak i testy próbne itd.
kanolka

Re: Edukacja

Post autor: kanolka »

Moim zdaniem studia podyplomowe dla nauczycieli są z pewnością warte rozważenia. Uważam, że mogą dać duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Z tego co wiem to https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci oferuje różnorodne studia podyplomowe dla nauczycieli, od pedagogiki po psychologię. Zdecydowanie warto sprawdzić jakie opcje są dostępne przed podjęciem decyzji.
suzzii

Re: Edukacja

Post autor: suzzii »

Warto też tutaj wyróżnić przykładowo na egzamin ósmoklasisty j. polski materiały , które
są tutaj na egzamin8.pl dostępne. Według mnie są dobrze przygotowane i dzięki nim można sobie wiedzę na końcowe egzaminy dobrze poukładać. Także warto tam zerknąć.
lviaa

Re: Edukacja

Post autor: lviaa »

W sumie dobrze, że poruszacie ten temat - końcowych egzaminów, bo i ja coś dla was mam. A dokładnie zobaczcie sobie na stronę egzamin8.pl z języka polskiego kurs tam macie. Myślę, że też się przyda, ponieważ oni świetnie przygotowują z tego przedmiotu.
zigaa

Re: Edukacja

Post autor: zigaa »

wiele osób zastanawia się tu nad wyborem konkretnej uczelni. Wszystko zależy od tego, jakie kierunki Was interesują :) jeśli ma to być na przykład fizjoterapia, pielęgniarstwo lub psychologia to koniecznie poczytajcie sobie o Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/. Mają wieloletnie doświadczenie w kształceniu kadr medycznych, są nawet uważani za pierwszą w Polsce niepubliczną uczelnię medyczną akademicką.
paulaak

Re: Edukacja

Post autor: paulaak »

Jeśli chodzi o edukacje to nigdy nie za mało;) Chętnie polecę wam wiedzologia.pl dla każdego. Dużo ciekawostek, artykułów i informacji w jednym miejscu!
ODPOWIEDZ