DMSO - czy to działa?

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Awatar użytkownika
bella91
Posty: 148
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:07

DMSO - czy to działa?

Post autor: bella91 »

Cierpię na silne bóle kręgosłupa i stawów. Jak temu zaradzić? Ćwiczę, biorę leki przeciwbólowe a i tak czasami wysiadam z bólu. Ostatnio trafiłam na preparat DMSO - https://ichemia.pl/812,dmso-500ml-dimet ... lenek.html Czytałam, ze działa na ból i stany zapalne. Ktoś z was go stosuje?
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 336
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:54

Re: DMSO - czy to działa?

Post autor: Karen »

Niestety takie rozwiązania są dobre na chwilę. Tutaj chodzi jednak o skuteczne wyleczenie się z takich dolegliwości oraz o wzmacnianie kręgosłupa. Od siebie polecam zakup odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji dzięki czemu nasze bóle znikną. Jest taki sklep rehabilitacyjny Bardomed - tutaj znajdziecie wszystko co trzeba do podjęcia się takiej domowej rehabilitacji w dobrych cenach
Awatar użytkownika
Veora
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:24

Re: DMSO - czy to działa?

Post autor: Veora »

A u lekarza z tym byłaś, czy ta sobie stwierdziłaś, że będziesz łykać przeciwbólowce i wykonywać ćwiczenia, które są dla ciebie potencjalnie szkodliwe?
_________________________________________
korekcja ust Łódź
goszek

Re: DMSO - czy to działa?

Post autor: goszek »

Jeśli chodzi o dmso, to myślę że najlepiej jest się po prostu samemu przekonać o tym, że działa, szczególnie jeśli jest to naturalny preparat. Tutaj jest dostępne w formie żelu https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel/ można stosować to jak po prostu maść przeciwbólową. :)
igulka

Re: DMSO - czy to działa?

Post autor: igulka »

To żelowe dmso fakt, można traktować jak maść, ale takie w płynie - https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn/ jest bardziej uniwersalne w użytkowaniu, więc jeśli ktoś chce spróbować to tak na pierwszy raz chyba lepsze będzie w płynie.
ODPOWIEDZ