Adwokat z Trójmiasta od spraw rodzinnych

Związki, dzieci, rodzina, dom. Blaski i cienie życia rodzinnego.
Sara123

Adwokat z Trójmiasta od spraw rodzinnych

Post autor: Sara123 »

Cześć. Mam dosyć nietypową i przykrą sprawę. Nie obejdzie się bez pomocy doświadczonego adwokata. Chodzi o separację małżeńską. Chciałabym, aby sprawa przebiegła dosyć sprawnie, dlatego zależy mi na doświadczonym adwokacie. Może macie doświadczenie w takich sprawach, wiecie jaka kancelaria się sprawdzi? Istotne będą wszystkie Wasze doświadczenia z kancelariami, a może macie jakieś cenne porady jak mogłabym poradzić sobie w tym trudnym dla mnie czasie?
oliwia993

Re: Adwokat z Trójmiasta od spraw rodzinnych

Post autor: oliwia993 »

"Cześć. Mam dosyć nietypową i przykrą sprawę. Nie obejdzie się bez pomocy doświadczonego adwokata. Chodzi o separację małżeńską. Chciałabym, aby sprawa przebiegła dosyć sprawnie, dlatego zależy mi na doświadczonym adwokacie. Może macie doświadczenie w takich sprawach, wiecie jaka kancelaria się sprawdzi? Istotne będą wszystkie Wasze doświadczenia z kancelariami, a może macie jakieś cenne porady jak mogłabym poradzić sobie w tym trudnym dla mnie czasie?"


Co do konkretnej pomocy prawnej to zdecydowanie mecenas Mindykowski. Słyszałam, że zajmował się wieloma różnymi sprawami, więc z Twoją nie będzie żadnego problemu. Myślę, że znajdziesz tam informacje, jakich poszukujesz, aby z separacją i sprawą papierkową sobie poradzić.
malicka

Re: Adwokat z Trójmiasta od spraw rodzinnych

Post autor: malicka »

Hej! Jeśli szukacie dobrego prawnika od spraw rodzinnych, to musicie koniecznie skontaktować się z mecenasem Węgłowskim. Mogę go z czystym sumieniem polecać! Ma on nie tylko wiedzę ale i doświadczenie w prowadzeniu trudnych spraw karnych ale w innych dziedzinach prawa też pomoże. Znajomym prostował sprawy zagmatwane sprawy spadkowe i też są zadowoleni z tego co dla nich wywalczył, ogólnie jest empatyczny, skuteczny, nie szkoda na niego ani złotówki. Podam może numer telefonu - 601867542 i mail - [email protected]
ODPOWIEDZ