manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Rzemiosło, rękodzieło, szydełkowanie, szycie, haftowanie.
Awatar użytkownika
Michał_109
Posty: 10
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:43

manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: Michał_109 »

Muszę się z Wami podzielić swoim odkryciem! Szukając cennego prezentu z okazji okrągłych urodzin dla mojego wuja trafiłam na stronę manuscriptum.pl i znalazłam przepiękne, ręcznie tworzone księgi w niezwykłych oprawach, jak np. poniższa Biblia Królów:
Obrazek
Zobaczcie też w środku:
Obrazek

Czy ktoś z Was kolekcjonuje takie księgi? Podobają Wam się takie zdobienia? Na co powinnam zwrócić uwagę wybierając taką księgę na prezent? A może ktoś z Was zna manuscriptum.pl i macie jakieś opinie na ich temat?
Awatar użytkownika
caroline10
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:16

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: caroline10 »

Dzięki wielkie za ciekawe informacje. Na pewno mi się przydadzą.
Człowiek – dla celów wyższych – gotów jest wzbudzić w sobie najniższe instynkty.
Awatar użytkownika
sandra43
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, 8:44

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: sandra43 »

manuscriptum.pl to doskonałe miejsce dla każdego, kto marzy o nietuzinkowym księgozbiorze. Perełki, jakie tu oferują to po prostu skarby, w mojej opinii nie do zastąpienia innymi oprawami. Polecam, robią niesamowite rzeczy.
Awatar użytkownika
jola53
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:45

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: jola53 »

W manuscriptum.pl można obserwować renesans sztuki zdobienia ksiąg. Uwielbiam takie oprawy, robią niesamowite wrażenie. Słyszałam wiele opinii o samej firmie i przeważnie są zbieżne z moimi odczuciami - dobra współpraca, ciekawy produkt. Generalnie polecam.
Awatar użytkownika
sandra56
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:43

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: sandra56 »

Mam już kilka pozycji z manuscriptum.pl. W rzeczywistości są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Prawdziwe dzieła sztuki. Polecam przekonać się samemu. Poza tym, że cieszą oko, to w mojej opinii są również doskonałą lokatą kapitału. Takie pozycje nie tracą na wartości.
Awatar użytkownika
bogna75
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 10:51

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: bogna75 »

W manuscriptum.pl robią przepiękne księgi. Jeśli zależy ci na piknie wyglądającym księgozbiorze, to takie perełki mogą go uświetnić. Zanim zdecydowałam się na pierwszy zakup uważnie prześledziłam opinie o firmie w internecie. Nie znalazłam nic niepokojącego, więc zamówiłam. I jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
elwira45
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 9:51

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: elwira45 »

Jedno jest pewne, chcesz mieć u siebie dzieło sztuki - koniecznie wybierz coś od manuscriptum.pl. Ci ludzie znają się na efektownym zdobieniu ksiąg. Jak artyści mają bardzo dobrą opinię, co nie dziwi, kiedy podziwia się ich prace.
Awatar użytkownika
ewelina45
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 7:48

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: ewelina45 »

Jestem zakochana w zdobieniach oferowanych na manuscriptum.pl. Cena nie należy do najniższych, ale w mojej opinii szanujący się kolekcjoner stanie na głowie, żeby ozdobić swoją kolekcję takim wydaniem.
Awatar użytkownika
marta45
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:02

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: marta45 »

Wierzę opiniom o manuscriptum.pl. Szczególnie od momentu, kiedy sama postanowiłam nabyć tak zdobione cudo. Uwierzcie mi, zdjęcia nie są w stanie tego oddać w pełni.
Awatar użytkownika
Grucha94
Posty: 126
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: Grucha94 »

Jeśli zgłębiacie wiedzę o religii i chcecie coraz głębiej w to wchodzić, to powinniście zajrzeć do sklepu https://pentecoste.pl/kategoria/koszulki-meskie/ Tam znajdziecie sporo akcesoriów w tematyce religijnej. W ten sposób będziecie w stanie jeszcze bardziej zaakcentować Wasze przywiązanie do wiary.
Awatar użytkownika
NightclubLove
Posty: 37
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:31

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: NightclubLove »

Sztuka ksiąg, a co ze sztuką jako taką? :) Znajdę tam jakieś Renoiry? :D Śniadanie wioślarzy?
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: abenda »

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : http://www.maturzysci.com.pl
magaę

Re: manuscriptum.pl opinie - sztuka ksiąg

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
ODPOWIEDZ