Rozpad małżeństwa a rozwód

Małżeństwo i rodzina w prawie polskim, prawo cywilne, rodzinne i opiekuńcze.
Awatar użytkownika
Poziomka
Posty: 37
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:18

Rozpad małżeństwa a rozwód

Post autor: Poziomka »

Moje małżeństwo rozpadło się. Nie mogłam nic z tym zrobić. Jestem osobą wierzącą i chciałabym wziąć rozwód kościelny, żeby mieć czyste sumienie. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację?
Awatar użytkownika
taka_ja
Posty: 26
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:56

Re: Rozpad małżeństwa a rozwód

Post autor: taka_ja »

Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny. Możesz się starać w procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Najlepiej wtedy skorzystaj z pomocy specjalistów takich jak Anna Słowikowska.
Awatar użytkownika
Dagna
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2019, 5:40

Re: Rozpad małżeństwa a rozwód

Post autor: Dagna »

Kiedy starałam się o stwierdzenie nieważności małżeństwa, to bardzo pomógł mi Michał Pełka . Czułam, że mogę mu zaufać, że weźmie na siebie całą odpowiedzialność za podejmowane decyzje i dobrze poprowadzi całą sprawę.
Awatar użytkownika
dariaheb
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2020, 21:44

Re: Rozpad małżeństwa a rozwód

Post autor: dariaheb »

Szczęsliwego Nowego Roku Wszystkim :)
Awatar użytkownika
carmel
Posty: 105
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:00

Re: Rozpad małżeństwa a rozwód

Post autor: carmel »

Bardzo przykra sprawa, ale jeżeli potrzebujesz kogoś do rozwodu to pomoże Ci kancelaria https://adwokatgrzegorzcieslik.pl/rozwody/ Rozowdy Warszawa to jedna z ich specjalizacji i znają się na rzeczy, wiedzą jak podejść do sprawy. Chcesz rozwód z orzekaniem o winie? Taka kancelaria zdecydowanie pomoże Ci całą sprawę rozwiązać, niezależnie od tego, czy będziecie się obwiniać, czy załatwicie to polubownie.
Awatar użytkownika
karsa
Posty: 100
Rejestracja: 25 mar 2019, 22:15

Re: Rozpad małżeństwa a rozwód

Post autor: karsa »

Czasem tak bywa, że rozwód jest po prostu nieunikniony.
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Rozpad małżeństwa a rozwód

Post autor: Juliaa »

Samo słowo "rozwód" może nie najlepiej brzmi, ale czasem to naprawdę najlepsze rozwiązanie. Coś o tym wiem, mimo że na początku łatwo nie było. Też nie żałuję, że wzięłam adwokata. P. Łukasz Węgłowski, który ma swoją kancelarię w Szczecinie pomyślał dosłownie o wszystkim.
ODPOWIEDZ