problemy prawne

Małżeństwo i rodzina w prawie polskim, prawo cywilne, rodzinne i opiekuńcze.
Awatar użytkownika
Benigna-75
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2022, 2:15

problemy prawne

Post autor: Benigna-75 »

Cześć dziewczyny, czy zmagałyście się może kiedyś z jakiegoś typy problemami prawnymi związanymi z rodziną? Ja niestety obecnie mam taką sytuację i chyba będę musiała wybrać się do adwokata, żeby to wszystko omówić. Dowiedziałam się, że niektóre kancelarie mają darmowe porady prawne Łódź, wiedziałyście o tym? Korzystałyście z tej możliwości? Jestem ciekawa, czy się opłaca.
daszaa

Re: problemy prawne

Post autor: daszaa »

Natomiast jak chodzi o Pomorskie Centrum Prawa Rodzinnego to z ich strony możecie polegać na wszelkie kwestie
z zakresu rodzinnego - czy to podział majątki, czy walka o alimenty, czy też kwestie związane z rozwodem. Świadczona przez nich pomoc prawna gdańsk jest niezawodna, ponieważ mają sporą wiedzę, doświadczenie.
rozwódka

Re: problemy prawne

Post autor: rozwódka »

Nie korzystałam z darmowych porad prawnych. Chciałam, żeby moją sprawą o alimenty zajęli się profesjonaliści. Znalazłam ich w Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak. Bardzo mi pomogli. Byli przy tym naprawdę empatyczni. Sprawa zakończyła się tak jak chciałam :)
stellaa

Re: problemy prawne

Post autor: stellaa »

Jak chodzi o Wrocław, to powiem wam, że mile mnie zaskoczyła Kancelaria Adwokacka adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ - dlatego planuję do nich się zgłosić również z moim problemem. Znajoma mi o nich wspominała, że rozwiązali jej trudną sprawę w zakresie uzyskania spadku. Dzięki nim odzyskała swoją należność.
Awatar użytkownika
tormund93
Posty: 354
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: problemy prawne

Post autor: tormund93 »

Kancelaria https://adwokatsiwek.pl/adwokat-opoczno/ to miejsce, gdzie adwokat z miasta Opoczno zapewnia kompleksową obsługę prawną. Firma oferuje doradztwo i reprezentację w sprawach sądowych i pozasądowych. Ich zaangażowanie i profesjonalne podejście do każdej sprawy gwarantują wysoką jakość usług.
ODPOWIEDZ