Jaka poradnia małżeńska

Małżeństwo i rodzina w prawie polskim, prawo cywilne, rodzinne i opiekuńcze.
Awatar użytkownika
bogna
Posty: 32
Rejestracja: 31 lip 2019, 7:37

Jaka poradnia małżeńska

Post autor: bogna »

Szukam psychologa małżeńskiego do terapii małżeństw dla siebie i męża. Możecie polecić jakąś dobrą poradnię małżeńską z łodzi?
Awatar użytkownika
gracja94
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2019, 5:36

Re: Jaka poradnia małżeńska

Post autor: gracja94 »

Jeśli zależy ci na dobrych efektach, to warto postawić na profesjonalistę. Terapia małżeństw na pewno jest dostępna w ofercie Poradni Salomon, psycholog jest naprawdę dobry. Uczy, jak się dogadać, kiedy wydaje się, że nie ma już szans na normalną komunikację.
Awatar użytkownika
meridaW
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2020, 0:43

Re: Jaka poradnia małżeńska

Post autor: meridaW »

U nas dobrze sprawdziło się Legnickie Centrum Psychologiczne https://psychologlegnica.com/ Mają tam bardzo dobrych terapeutów, bo my korzystaliśmy i znajomym też ten ośrodek poleciłam i byli zadowoleni. Mogę śmiało powiedzieć, że psychoterapeuta z tego centrum uratował nasz związek przed rozpadem.
Awatar użytkownika
jakla
Posty: 33
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:15

Re: Jaka poradnia małżeńska

Post autor: jakla »

My byliśmy na terapii małżeńskiej w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień Odpocznienie w Borzyszkowym https://www.terapia-odpocznienie.com.pl ... -malzenska. To była ostatnia szansa jaką daliśmy naszemu małżeństwu, bo działo się między nami już źle. Tam pod okiem profesjonalisty, psychologa który był mediatorem, udało nam się znaleźć wspólny grunt, co dało początek ponownego odbudowywania naszej relacji. Dzięki nim dalej jesteśmy razem, kochamy się i jesteśmy ze sobą szczęśliwi, polecam.
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Jaka poradnia małżeńska

Post autor: edka »

Nie szukaj winy tylko w sobie, wina jest zawsze po obu stronach. Dobrze jest sobie uświadomić, dlaczego związek nie wyszedł, ale niepotrzebne jest nurzanie się w tych przemyśleniach. Tutaj https://wetalk.pl/blog/jak-sobie-poradzic-po-rozstaniu/ znajdziesz cenne porady - zajrzyj w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
uklor
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2020, 16:04

Re: Jaka poradnia małżeńska

Post autor: uklor »

Dla nas niestety nic te porady nie dały i rozstałem się z żoną, ale nie żałuję, już od jakiegoś czasu wiedziałem, że nic z tego nie będzie. Jeśli chodzi o panie do towarzystwa, to zapoznaje je na portalu https://www.escort.pl/ i świetnie się z nimi bawię.
Wiolettaś

Re: Jaka poradnia małżeńska

Post autor: Wiolettaś »

Ja mogę polecić klinikę Psychomedic Warszawa. Wraz z mężem skorzystaliśmy z terapii dla par, ponieważ oddaliliśmy się od siebie, nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiać. Spotkania z terapeutą pomogły nam wyjść z ciężkiego okresu, znów spędzamy wspólnie dużo czasu. Zdaliśmy sobie sprawę z popełnianych przez nas błędów. Terapia przyniosła bardzo dobre skutki, cieszymy się że nie zrezygnowaliśmy i postanowiliśmy ratować nasz związek.
ODPOWIEDZ