Samochod biznesowy

Prawo handlowe, młodzi przedsiębiorcy, startupy, dotacje.
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Samochod biznesowy

Post autor: michalina »

Hej, potrzebowalibysmy kupic jakis samochod do zalatwiania spraw z biura, ciagle ktos gdzies potrzebuje po cos podjechac i robi sie to uciazliwe bez samochodu na miejscu. co byscie proponowali na takie krotkie trasy?
Awatar użytkownika
paczula
Posty: 156
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:08

Re: Samochod biznesowy

Post autor: paczula »

Mi się podobają jak auta firmowe są takie eleganckie. Jakbym miała teraz sama wybierać to coś z mazdy bym wzięła. Na przykład mazdę 6 - jak widziałam ten model w salonie Klimczak w Częstochowie to robił wrażenie
Awatar użytkownika
masha
Posty: 71
Rejestracja: 20 wrz 2019, 20:31

Re: Samochod biznesowy

Post autor: masha »

Ja kierowałabym się również aspektami ekonomicznymi, a więc wybrała takie auto, które mało pali :) Warto przy tym pomyśleć o kartach paliwowych, to kolejna oszczędność względem eksploatacji floty w firmie- nawet takiej małej, składającej się z kilku samochodów osobowych. Czytałam ostatnio o tym rozwiązaniu na stronie https://www.flotex.pl/ i myślę aby u siebie wprowadzić karty flotowe. Przede wszystkim łatwiej byłby kontrolować wydatki związane z tankowaniem czy przejazdami płatnymi odcinkami autostrad- wszystko widać w systemie. Druga rzecz- nie gromadzi się FV, bo generowana jest tylko jedna, zbiorcza. No i jeszcze otrzymuje się zniżki na paliwo:)
Awatar użytkownika
eldgbetta
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2019, 9:33

Re: Samochod biznesowy

Post autor: eldgbetta »

Dla mnie samochód jest tylko transport.
Awatar użytkownika
trista
Posty: 217
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

Re: Samochod biznesowy

Post autor: trista »

Jak auto firmowe to dobrze by było dobrej marki, najlepiej luksusowe typu BMW czy Mercedes. Wiele firm korzysta z formy nabycia auta poprzez leasing, jednak w Polsce prawo nie jest zbyt przyjazne przedsiębiorcom, więc warto zastanowić się nad tym aby wziąć w leasing w Czechach https://www.select-automotive.pl/leasing-w-czechach/ . Jest taka możliwość i bardzo wielu przedsiębiorców z niej korzysta
Awatar użytkownika
Juliaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:53

Re: Samochod biznesowy

Post autor: Juliaa »

Z mężem prowadzimy firmę i zależało nam nie tylko na samochodzie niezawodnym, ale również reprezentatywnym. Najbardziej w tym względzie przekonała nas marka Porsche, po wizycie w autoryzowanym salonie w Sopocie. Również warunki finansowania były dla nas satysfakcjonujące. Super się jeździ nowym Macanem.
Awatar użytkownika
daniel2302
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:00

Re: Samochod biznesowy

Post autor: daniel2302 »

Moja firma świadczy usługi podnośnikiem koszowym. Mamy do dyspozycji także osobówkę - Citroen Berlingo.
Awatar użytkownika
Rubikon
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:44

Re: Samochod biznesowy

Post autor: Rubikon »

A może zdecydujesz się na jeden z modeli salonu MINI Bawaria Motors? Sama zainteresowałam się ich aktualną kolekcją i jak najszybciej chcę się do nich wybrać. Zamierzam kupić dobrej marki auto, ponieważ tylko takie zapewni mi bezpieczne i komfortowe podróże. Poza tym wszystkie MINI moim zdaniem wyglądają reprezentacyjnie i świetnie nadają się również w pracy biznesowej. Zastanawiam się nad kupieniem MINI 5-drzwiowego w ofercie wyprzedaży 2019.
Awatar użytkownika
Bebina
Posty: 97
Rejestracja: 30 lip 2019, 21:59

Re: Samochod biznesowy

Post autor: Bebina »

Do takiego samochodu warto zamontować lokalizator, ja tu kupowałam do moich służbowych aut https://bezpiecznarodzina.pl/ Bardzo przydatne gadzety, warto kupić.
ODPOWIEDZ