Prawo gospodarcze

Prawo handlowe, młodzi przedsiębiorcy, startupy, dotacje.
Heniek Ł.

Prawo gospodarcze

Post autor: Heniek Ł. »

Witam. No i właśnie takie jest moje pytanie - czy da się jakoś prowadzić firmę bez pomocy adwokata przy sprawach prawnych w biznesie? Coraz bardziej zaczynam w to watpić. Zastanawiam się czy by się nie odezwać do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak, bo już kiedyś się na nich natknałem i zrobili na mnie duże wrażenie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Prawo gospodarcze

Post autor: kasiakowa06 »

Heniek Ł. pisze: ↑17 cze 2021, 14:22 Witam. No i właśnie takie jest moje pytanie - czy da się jakoś prowadzić firmę bez pomocy adwokata przy sprawach prawnych w biznesie? Coraz bardziej zaczynam w to watpić. Zastanawiam się czy by się nie odezwać do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak, bo już kiedyś się na nich natknałem i zrobili na mnie duże wrażenie.
Prawo gospodarcze jest na tyle skomplikowane, że sama bym do tego nie siadała.. polecam Ci pomoc speca https://kk-kancelaria.com/doradztwo-dla-spolek-torun/

Obrazek
Grzegorz

Re: Prawo gospodarcze

Post autor: Grzegorz »

Raczej ciężko prowadzić firmę bez pomocy prawnika i może się to okazać bardzo ryzykowne. Oczywiście nie musisz od razu zatrudniać prawnika, wystarczy mieć sprawdzoną kancelarię gdzie udzielą ci pomocy prawnej w takim zakresie w jakim będziesz potrzebował. Jeśli jesteście z Bydgoszczy to polecam usługi mecenasa Karola Brysia ttps://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Jego kancelaria oferuje kompleksową i profesjonalną pomoc z różnych dziedzin prawa w tym specjalizuje się w prawnie gospodarczym i możliwa jest z nim współpraca na postawie umów o stałą obsługę prawną jak i zleceń doraźnych.
lokoo20

Re: Prawo gospodarcze

Post autor: lokoo20 »

W sumie ja wam powiem, że nie wiem, na czym to polega. Nie znam się na prawie gospodarczym i dlatego wiele osób może mieć dla mnie inne podejście. Jeśli jednak sprawdzacie najróżniejsze możliwości, to jednak mimo wszystko microsoft praca polska może być dla Was. Sprawdzicie to sobie?
ODPOWIEDZ