Ochrona

Prawo handlowe, młodzi przedsiębiorcy, startupy, dotacje.
nikaś

Ochrona

Post autor: nikaś »

Jak wygląda sprawa współpracy z agencją ochroniarską w firmie? Chodzi o komis samochodowy, więc sami rozumiecie, że to jest dla nas naprawdę ważne, żeby "towar" był bezpieczny. Na jaki rodzaj ochrony zdecydować się najlepiej? Jeśli macie jakieś pomysły, dajcie znać! Znacie może firmę ochroniarską SaippSecurity? - https://saippsecurity.pl w okolicy Warszawy mają bardzo dobrą opinię.
Karolek

Re: Ochrona

Post autor: Karolek »

A jak duzy ten komis? Ja na pewno zainwestowalbym w monitoring w i przed obiektem, jak i wszystkie mozliwe alarmy. Teraz jest tego tyle, ze jest z czego wybierac. Mozna wszystko podpiac do telefonu, bedziesz od razu dostawal powiadomienia
Kamis

Re: Ochrona

Post autor: Kamis »

Tutaj to i monitoring, i alarm by się przydał. Nie wiem, czy na Twoim miejscu, nie zainwestowałbym nawet w alarm przeciwpożarowy https://juwentus.pl/pl/dom-i-rodzina/alarm-pozarowy. Nigdy nie wiadomo, co tam komu wpadnie do głowy. Z tego, co się orientuję, Juwentus zajmuje się takimi systemami, tak że, jak jesteś z okolic Warszawy, to możesz się tam zgłosić. Doradzą, dobiorą, zainstalują. I z głowy :)
ODPOWIEDZ