jrkancelaria.pl

Prawo handlowe, młodzi przedsiębiorcy, startupy, dotacje.
Awatar użytkownika
Ernest_74
Posty: 13
Rejestracja: 26 sie 2019, 1:36

jrkancelaria.pl

Post autor: Ernest_74 »

Dzień dobry,


szukam dobrej kancelarii, czy ktoś z Was zna jrkancelaria.pl i mecenasa Jankowskiego? Kancelaria mieści się w Warszawie i Ostrołęce. Możecie mi podpowiedzieć, czy ktoś z Was współpracował z jrkancelarią i czy to dobry wybór? Szukam pomocy prawnej w obsłudze firmy. Będę wdzięczny za wszystkie opinie.
Awatar użytkownika
jowita093
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 19:47

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: jowita093 »

W mojej opinii pomoc prawna dla firm, to specjalność jrkancelaria.pl. Mają duże doświadczenie w branży prawnej i wiem, że można im zaufać. Prawnicy mają na swoim koncie wiele sukcesów.
Awatar użytkownika
edyta966
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 19:50

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: edyta966 »

Pomoc prawna dla firm i dobry prawnik, to podstawowe inwestycje dla każdej firmy. To jest moja opinia, ale wiem, że wielu przedsiębiorców uważa tak jak ja. Kancelaria jrkancelaria.pl ma duże doświadczenie i może pomóc każdemu.
Awatar użytkownika
mirka313
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 19:37

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: mirka313 »

Z doświadczenia wiem, że jrkancelaria.pl to świetni fachowcy. Ich dobre opinie świadczą tylko o tym, że mam rację. Prawnicy mają ogromne doświadczenie.
Awatar użytkownika
iza555
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 19:41

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: iza555 »

Szczerze polecam kancelarię jrkancelaria.pl. Mają świetne opinie i duże doświadczenie w pomocy prawnej dla firm. Uważam, że każdy przedsiębiorca będzie zadowolony ze współpracy.
Awatar użytkownika
eryka008
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 19:44

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: eryka008 »

Z własnego doświadczenia powiem, że jrkancelaria.pl to świetni specjaliści. Potrafią fachowo doradzić firmom w każdej dziedzinie prawa. Mam bardzo dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
łucja432
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 19:47

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: łucja432 »

W mojej opinii można mieć tylko dobre wspomnienia ze współpracy z jrkancelaria.pl. Prawnicy potrafią fachowo doradzić i mają duże doświadczenie w branży. Warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
renia120
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2019, 19:22

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: renia120 »

Prawnicy z jrkancelaria.pl potrafią pomóc każdej firmie w aspekcie prawnym. W mojej opinii ich wiedza jest ogromna, a ich doświadczenie potwierdzają moją opinię. Polecam ich firmom.
Awatar użytkownika
inka099
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2019, 4:19

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: inka099 »

Mam taką opinię, że jrkancelaria.pl mają duże doświadczenie w swojej dziedzinie. Myślę, że pomogą każde firmie i warto ich sprawdzić. Mają wielu zadowolonych klientów.
Awatar użytkownika
ludwika715
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:41

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: ludwika715 »

Wiem, że jrkancelaria.pl ma wiele sukcesów na koncie. W mojej opinii ci adwokaci pomogą każdej firmie. Mają duże doświadczenie i wiedzę, co jest ich dodatkowym atutem.
Awatar użytkownika
daria817
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:44

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: daria817 »

Mnie do nawiązania współpracy z jrkancelaria.pl zachęciły pozytywne opinie. Wiele osób i firm ich chwali za wytrwałość i wiedzę. Myślę, że warto im zaufać.
Awatar użytkownika
zenobia971
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:48

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: zenobia971 »

Mam bardzo dobrą opinię o jrkancelaria.pl, bo pomogli wielokrotnie mojej firmie. Mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Ja ich zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
leokadia449
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:52

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: leokadia449 »

Wiele firm chwali sobie współpracę z jrkancelaria.pl. Rzeczywiście mają dobre opinie i wiele sukcesów na koncie. Ja bym im zaufała, bo o prawie firmowym wiedzą wszystko.
Awatar użytkownika
maryna653
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:55

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: maryna653 »

Zdecydowanie polecam jrkancelaria.pl każdej firmie. O swojej branży wiedzą chyba wszystko, dlatego w pełni zasłużyli na dobre opinie. Ja bym podjęła z nimi współpracę.
Awatar użytkownika
kamilaskal
Posty: 68
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:58

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: kamilaskal »

Chciałbym zarejestrować znak towarowy. Jednak chyba nie poradzę sobie sam. Przydałby mi się jakiś prawnik obeznany w tym temacie. Zastanawaiałem się nad tą firmą: https://www.lawyerline.pl/znaki-towarowe.html . Ktoś ma jakąś opinie na ich temat ?
Awatar użytkownika
oo00oo
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:47

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: oo00oo »

Nie wiem czy to dobra kancelaria bo akurat nawet o nich nie słyszałam.. No ale moim rozwodem i w ogóle wszystkim związanym własnie z dziećmi itp. zajęła się kancelaria adwokacka Wojas Pawlak. Może słyszeliście, zobaczcie sobie ich na google. Zajmują się różnymi sprawami, a nie raz już byli w sądzie i mają już na swoim koncie wiele wygranych rozpraw.
Awatar użytkownika
edmik
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:26

Re: jrkancelaria.pl

Post autor: edmik »

Nie kojarzę tej kancelarii niestety. Niedawno, również dotyczyło mnie zastrzeżenie znaku towarowego, ale na szczęście szybko przeszedłem przez wszystkie etapy.
ODPOWIEDZ