typ ogrodzenia tymczasowego

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
blazejlog
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2019, 13:04

typ ogrodzenia tymczasowego

Post autor: blazejlog »

Od czego dokładnie powinien zależeć wybór parkanu, który odgrodzi teren?
Chodzi nie tyle o przepisy związane z budową, co postawienie zwykłego płotu, żeby nikt nie powołany do nas nie wchodził. Generalnie, sądząc po http://www.alfapartner.pl/ dostawcy oferują 3 typy: ażurowe ocynkowane, pełne z blachy trapezowej oraz niskie-zaporowe. Te ostatnie raczej odpadają, pozostają dwa pierwsze.
Która opcja wydaje się Wam rozsądniejsza, bardziej opłacalna?
kocioł

Re: typ ogrodzenia tymczasowego

Post autor: kocioł »

Wiesz co, ja planuję u siebie zrobić ogrodzenie aluminiowe i to nie tymczasowe a stałe. Całkiem fajnie to wygląda gdy są betonowe słupki a reszta z blachy. Zastanawiam się czy warto byłoby wykorzystać gotowe formatki z aluminium. W ofercie https://sklep-metale.pl/aluminium/blach ... e-formatki widziałem w dobrej cenie i myślę, że jakby dobrać odpowiedni wymiar to miałbym gotowe elementy przęseł ogrodzeniowych.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: typ ogrodzenia tymczasowego

Post autor: Sara »

Zanim już wybierzecie ostateczne ogrodzenie na Waszą posesję, to polecam zajrzeć na stroną internetową http://wybieramyogrodzenie.pl/. Znajdziecie tam bardzo dużo różnych artykułów właśnie na temat ogrodzeń i różnych ich rodzajów. Jestem przekonana, że takie informacje pomogą Wam w wyborze ;)
ODPOWIEDZ