nowa terapia

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 49
Rejestracja: 03 lip 2020, 20:12

nowa terapia

Post autor: ewka »

Przyznam, że ostatnio nawarstwiło mi się spraw z którymi nie potrafiłam sobie poradzić. Szukałam pomocy i znalazłam ją na stronie http://twojgestalt.pl/psychoterapia-gestalt/ gdzie szeroko omówiona była psychoterapia gestalt . Ta terapia bierze pod uwagę człowieka holistycznie.Przyznam, że pomaga.
mashaa

Re: nowa terapia

Post autor: mashaa »

Jestem bardzo ciekawa jak terapia w nurcie gestalt sprawdza się w przypadku młodzieży? Moja 14-letnia siostrzenica potrzebuje pomocy fachowca, i ja i siostra wyraźnie widzimy że jej zachowania znacznie wykraczają poza młodzieńczy bunt i zmienność nastrojów. Planujemy zapisać ją na konsultację do psychologa dla dzieci i młodzieży w poradni Harmonia LUX MED w Warszawie. Słyszałyśmy wiele pozytywnych opinii o tym miejscu, jest oceniane jako bardzo przyjazne nastolatkom. Mam nadzieję że rodzaj psychoterapii zostanie odpowiednio dopasowany dzięki czemu dziewczyna nie zrezygnuje z wizyt u specjalisty i otworzy się na pomoc z zewnątrz.
Ekoterapia

Re: nowa terapia

Post autor: Ekoterapia »

Nowa forma terapii, która przynosi naprawdę dobre efekty, to ekoterapia. Terapia w oparciu o naturę. Jeżeli nie słyszałeś wcześniej o tej formie terapii to sprawdź https://naturallybalanced.org solidna dawka informacji w tym temacie!
Awatar użytkownika
Kotwica
Posty: 115
Rejestracja: 09 lip 2020, 13:04

Re: nowa terapia

Post autor: Kotwica »

Znalezienie drogi do równowagi psychicznej może być trudne, ale psychoterapia może być kluczowym krokiem na tej ścieżce. Na stronie psychoterapia-skawinska.pl/leczenie-nerwic-krakow/ znajdziesz informacje o skutecznej psychoterapii prowadzonej przez doświadczoną specjalistkę. Odkryj, jakie metody są dostępne i jak mogą pomóc Ci odzyskać spokój.
ODPOWIEDZ