Nagrobek

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
stanka
Posty: 77
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:27

Nagrobek

Post autor: stanka »

Temat związany ze wszystkim związanym z pogrzebem. Jest to wszystko dość trudne do ogarnięcia, wiec dobrze jest zebrać informacje w jednym miejscu. My niedawno zamawialiśmy nowy pomnik dla babci i dziadka. Stary się kompletnie zapadł i połamał, coś trzeba było z nim zrobić. Nowy zamówiliśmy z pracowni kamieniarskiej Grzelińscy https://www.pracowniakamieniarska.pl/of ... i-podwojne z miejscowości Rożno-Parcele. Oni wykonali kawał dobrej roboty, nagrobek wygląda bardzo elegancko, jest solidny, nic złego się z nim nie dzieje. Zrobili go na wymiar, w założonym terminie i cenie, jest to firma godna polecenia.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 129
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:39

Re: Nagrobek

Post autor: maia »

To ja mogę dać wam namiary na naprawdę dobry zakład pogrzebowy. Jest to Hades z Lublina, ich oferta jest szeroka, dzięki czemu przejęli na siebie praktycznie cały ciężar organizacji pogrzebu. My dokonaliśmy tylko łatwych decyzji, a oni za nas załatwili wszystkie formalności, ZUSy, itp., do tego mają własne krematorium, więc to u nich mogliśmy wykonać także tę usługę. Po śmierci babci wszystko było jakby w zawieszeniu, nie mogłam się skupić, nie miałam głowy do latania po urzędach, dlatego tak bardzo cenię sobie pracowników tego zakładu pogrzebowego, wykazali się ogromna empatią i rzetelnością.
łukomski894c

Re: Nagrobek

Post autor: łukomski894c »

Nagrobek zrealizowali dla nas https://www.orkus.com.pl/oferta/zaklad- ... arski.html ze Szczecina i faktycznie sprostało to naszym wymogom. Nagrobek to swego rodzaju hołd dla zmarłej babci a wygląda on bardzo atrakcyjnie. Za taką jakością rozglądaliśmy się od bardzo dawna, to dopiero jakość.
Plecionka

Re: Nagrobek

Post autor: Plecionka »

Bardzo trudny i przykry temat, niestety każdy z nas kiedyś się z tym spotkał lub spotka. Organizacja pogrzebu to zadanie, które mnie osobiście rozrywa na małe kawałki :cry: wyjątkowo dla mnie ciężka sprawa. Ale ostatnio skorzystałam z usług zakładu Nekropolis, którzy przejęli większość zadań na siebie, a ja mogłam spokojnie przeżywać żałobę, nie martwiąc się o formalności.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:56

Re: Nagrobek

Post autor: grann »

W sumie wybór nagrobka tez nie jest prosty, nam zależało na tym, by był elegancki, stonowany, taki ponadczasowy i oczywiście by był trwały i precyzyjnie wykonany. Ten efekt udało się osiągnąć zakładowi kamieniarskiemu AGRAN https://www.tanienagrobki.com/kontakt z Piekar Śląskich. Ta firma ma lata doświadczeń, umieją zająć się kamieniem różnego rodzaju, precyzyjnie go oprawić, by dobrze wyglądał i faktycznie przetrwał długie lata. Jest to firma godna polecenia, nie zawiedliśmy się na nich.
hiczungł

Re: Nagrobek

Post autor: hiczungł »

Na nagrobku musiała się także pojawić ramka. Całe szczęście, dom pogrzebowy Anubis https://anubis.info.pl/ramki-na-groby/ zadbał o tym dodatek bez kłopotu. Ten dodatek całkowicie sprostał moim wymaganiom, także pewnie i Wy odnajdziecie w tym coś dla siebie. Osobiście traktuje to jako bardzo ważną i rozsądną inwestycję, także skup się na tej ofercie. Żegnajmy zmarłych najlepiej, jak się da. Ta oferta w tym wypadku całkowicie sprostała moim wymaganiom, dlatego i Wy powinniście odnalezc w tym cos dla siebie. Perfekcyjny wybor!
ODPOWIEDZ