implanty zębowe warto?

Kłopoty, problemy, porady, opinie.
Awatar użytkownika
radio94
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2020, 16:47

implanty zębowe warto?

Post autor: radio94 »

Zastanawiam się czy warto założyć implanty zębowe, czy wiąże się to z jakimiś problemami, dolegliwościami? Może ktoś już zakładał i może zdradzić czy powtórzyłby ten zabieg ponownie? Jestem niezwykle ciekawa jakie mieliście z tym doświadczenie :)
Awatar użytkownika
intereska
Posty: 33
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:15

Re: implanty zębowe warto?

Post autor: intereska »

Zdecydowanie warto, szczególnie jak ząb nam wypadł np w czasie jakiegoś wypadku.. Jeśli chcesz się zdecydować ale masz jeszcze jakieś obawy to poczytaj trochę https://www.supradent.pl/implant-zeba-k ... decydowac/ , tutaj chyba jasno na białym napisane jest dlaczego warto się zdecydować. Z resztą kwestia nie przyjęcia się implanta jest niezwykle rzadka.
Kryśka

Re: implanty zębowe warto?

Post autor: Kryśka »

Ja się zdecydowałam na HAIRMAX – Technologie laserową w klinice w Bydgoszczy https://bienkowscyclinic.pl/ Polecam każdemu kto ma problemy z włosami . Efekty mnie zaskoczyły
ańka44

Re: implanty zębowe warto?

Post autor: ańka44 »

Ja bym się nawet nie zastanawiała. Twój uśmiech jest min Twoją wizytówką. Bardzo dobre jakościowo implanty robią tutaj https://implant-zebowy.pl/ . Świetni fachowcy i bardzo dobrze wyposażone gabinety.
iwkoś

Re: implanty zębowe warto?

Post autor: iwkoś »

Ja teraz szukałam dentysty który ma wszystko na miejscu a nie, że muszę biegać i szukać. Dlatego chodzimy tutaj, nawet rtg mają https://stomatologiaprzyszlosci.pl/tech ... parat-rtg/. Świetni fachowcy.
Łania29

Re: implanty zębowe warto?

Post autor: Łania29 »

Powiem tak, jeśli trzeba to warto. Przecież nie będziemy chodzić po ulicach z dziurą w uśmiechu. Dobrze jeśli macie to szczęście i jesteście pacjentami kliniki takiej jak DeClinic - https://www.declinic.pl/implanty-zebow- ... z-wiedziec .Pracują tam na prawdę fachowcy nie pozbawieni empatii ,po usuniętym zębie długo nie płakałam dostałam nowy implant... bezboleśnie i szybko.
Basieńka

Re: implanty zębowe warto?

Post autor: Basieńka »

O nieee no dziura w uśmiechu wygląda masakrycznie :P Ja rozumiem, że nie kazdy moze ma fundusze, ale nawet gdyby, to w najgorszym wypadku może sobie załatwić protezkę, jakiś mostek jeżeli nie ma funduszy na implant czy coś. Przecież to jest zrozumiałe. A jeżeli ktoś ma możliwość to implant jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja myślę by wybrać się tutaj https://www.borczyk.pl/kontakt/
adaśka44

Re: implanty zębowe warto?

Post autor: adaśka44 »

Pewnie, że warto. Ładne zęby mają ogromne znaczenie, co podkreślają wielokrotnie osoby, które ich nie mają. Zresztą ja sobie nawet nie wyobrażam być bez. Warto zainwestować w porządne i z dobrych materiałów. Oni będą wiedzieć co polecić https://implant-zebowy.pl/.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: implanty zębowe warto?

Post autor: kasiakowa06 »

Oczywiście, że warto i należy wstawić implanta! :) Fantastycznie się uśmiechać w pełni ;) osobiście korzystałam z usług dr Dobosza, mocno polecam! Przy okazji pełna diagnostyka na miejscu – w tym zdjęcia Rtg , pantomogram oraz pełnowymiarowa tomografia CBCT, super obsługa! http://doboszimplanty.pl/
Awatar użytkownika
wirer
Posty: 50
Rejestracja: 16 kwie 2020, 14:34

Re: implanty zębowe warto?

Post autor: wirer »

Tak, z własnego doświadczenia mogę ci powiedzieć, że warto :). Sama mam dwa implanty zębowe wraz z protezami zębów. Dzięki nim mój uśmiech jest kompletny, zęby się nie schodzą, wszystko do siebie pasuje. Z tego, jak to działa i wygląda, jestem naprawdę zadowolona. Implantoprotetyką zajęli się dentyści z przychodni Dental w Lublinie na ulicy Lwowskiej. Chodzę tam od dawna, mają kompetentnych specjalistów i korzystne cenie, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ