adwokat

Porady, opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
Hiacynta_81
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2022, 14:21

adwokat

Post autor: Hiacynta_81 »

Czy możecie polecić mi dobrego adwokata z okolic Łodzi? Szukam adwokata, który w ofercie ma między innymi prawo cywilne i rodzinne. Możecie mi polecić kogoś naprawdę solidnego? Zależy mi na kimś z doświadczeniem i wieloma wygranymi sprawami. Czy znacie takiego adwokata? Możecie podesłać jakieś namiary? Będę naprawdę bardzo, bardzo wdzięczna. Mogę na Was liczyć?
Tina

Re: adwokat

Post autor: Tina »

Popytaj znajomych - najlepiej będą się orientować w dobrych specjalistach z okolicy. A teraz takie czasy, że każdy prawie korzysta z pomocy prawniczej, więc na pewno wśród znajomych będa ludzie zorientowani.
Irek

Re: adwokat

Post autor: Irek »

Wszystko zależy od dziedziny z jakiej potrzebujesz pomocy. Jasne prawo rodzinne, czy karne czy cywilne - to nie problem i znajdziesz pewnie blisko siebie dobrego adwokata. Natomiast jeśli potrzebujesz porady czy pomocy z prawa leśnego, to juz będzie trudniej, no nie ma wielu prawników którzy się w tym specjalizują. Nam w tym aspekcie pomagała p. Magdalena Adamczewska, która ma kancelarię w Szamotułach. Super specjalistka, ma ogromne doświadczenie i wiedzę od lat wspołpracuje z jednostkami LP, ale także wspiera prywatnych właścicieli lasów.
gośka

Re: adwokat

Post autor: gośka »

Dosyć duże doświadczenie posiada też adwokat Elbląg sprawy spadkowe https://www.krp-ks.pl/zakres-uslug/praw ... -spadkowe/ . Powiem wam, że tutaj sprawy załatwiane są naprawdę profesjonalnie, dodatkowo też o do kosztów usług to nie są one jakieś wygórowane
Kasztan

Re: adwokat

Post autor: Kasztan »

Dla osób poszukujących kancelarii specjalizującej się w konkretnym obszarze prawa, warto zwrócić uwagę na materiały dostępne na https://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadom ... h-obszarow i to są ważne sprawy. Znajdują się tam szczegółowe informacje o różnych dziedzinach prawa, które są teraz na topie.
bartiona

Re: adwokat

Post autor: bartiona »

U mnie naprawdę sporym rozwiązaniem jest po prostu szukanie pomocy u fachowców i dlatego pod wieloma względami zastanawiam się, kto nim jest. Widzicie, takie https://lawsome.pl mam kancelarie na oku i to mi naprawdę pomoże, jeśli się wypowiecie. Może warto będzie po prostu o tym porozmawiać? Dajcie znać, co wiecie na ten temat.
fancik

Re: adwokat

Post autor: fancik »

Sprawy prawne mogą być skomplikowane i stresujące. Ważne jest, aby uzyskać właściwą poradę z wiarygodnego źródła. Rozważ skorzystanie z usług prawnika, takiego jak ten na stronie https://adwokatsniadekkrol.pl/adwokat-lask/ , który pomaga ma doświadczenie i może zaoferować pomoc w różnych kwestiach.
ODPOWIEDZ