Nauka jazdy w Warszawie

Samochody, awarie, części samochodowe, mechanicy, dilerzy.
Awatar użytkownika
kalina_76
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 12:50

Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: kalina_76 »

Hej :)
Zawsze bałam się jazdy samochodem, ale wreszcie doszłam do wniosku, że chciałabym się jej nauczyć. Czy polecacie auto szkołę lejdis-gentleman-osk.pl w Warszawie? Słyszałam na jej temat sporo dobrego, ale chcę się upewnić, że to wszystko jest prawdą.
Awatar użytkownika
felicja68
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:32

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: felicja68 »

Dzięki instruktorom z tej auto szkoły bardzo łatwo zdasz egzamin na prawo jazdy. Umieją przekazać wiedzę w prosty i zrozumiały sposób, ale mają poczucie humoru, a przede wszystkim są cierpliwi. Świetna szkoła, polecam!
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 280
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: ivona »

Też dobrze trafiłam z tym że ja chodziłam na kurs do Motostart na Mokotowie. To świetna szkoła jazdy, pół dzielnicy robiła u nich prawko bo dobrze uczą i mają sprawne nowe samochody takie jak na egzaminach
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 316
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:03

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: amelia »

Jak skończycie kurs na prawo jazdy i faktycznie je zdacie, to warto od razu jeździć samochodem, aby ciągle ćwiczyć. Jak póki co nie stać was na zakup własnego samochodu, to możecie zdecydować się na wypożyczalnia samochodów Warszawa Warto zapisać sobie namiar właśnie na tę wypożyczalnię.
marlena13

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: marlena13 »

Ja po zdaniu prawa jazdy nie jeździłam zbyt często i straciłam po pewnym czasie wprawę. Szukam w Warszawie jazd doszkalających i trafiłam na https://prosto.edu.pl i ciekawa jestem opinii.
Ącki

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: Ącki »

Wykorzystywanie sygnałów dźwiękowych w niewłaściwy sposób jest często niedostrzeganym błędem. Często są one nadużywane lub nie stosowane w sytuacjach, kiedy są wymagane. Warto przeczytać więcej na ten temat na stronie https://teletransport.pl/najczestsze-bl ... zdy-kat-c/ i dostosować swoje zachowanie do wymagań.
ODPOWIEDZ