Mechanik w Krakowie

Samochody, awarie, części samochodowe, mechanicy, dilerzy.
0ł1

Mechanik w Krakowie

Post autor: 0ł1 »

Hej, szukam dobry mechanik kraków, który zajmie się moim samochodem. Muszę zlecić przegląd auta i naprawić kierunkowskazy. Jeśli znacie kogoś kto po normalnych cenach wykona usługę to śmiało piszcie.
Awatar użytkownika
uan
Posty: 112
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:27

Re: Mechanik w Krakowie

Post autor: uan »

A jakim samochodem jeździsz? Z własnych doświadczeń mogę polecić sprawdzony serwis porsche, w którym samochody naprawiają kompleksowo. Oddaje do nich mój wóz od lat i nic się nie psuje, usterki nie wracają, a autem jeździ mi się świetnie.
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: Mechanik w Krakowie

Post autor: abenda »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://komputik.pl/ksiazka-telefoniczna-online/
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Mechanik w Krakowie

Post autor: ivona »

A nie masz warsztatu do którego możesz oddać samochód żeby to ogarnęli? Ja zawsze zaprowadzam auto do tego http://eurocar-zarow.pl/ serwisu i oni już wszystko robią od a do z łącznie z zamawianiem potrzebnych części. Nie znam się na samochodach więc te sprawy pozostawiam fachowcom
Awatar użytkownika
powabna
Posty: 185
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:00

Re: Mechanik w Krakowie

Post autor: powabna »

Jeśli chodzi o samego dobrego mechanika, to ja akurat mam zaufanego u siebie w mieście i tym bardziej, że posiadam jeszcze Volkswagena Transportera T2b. Najbardziej cieszy mnie to, że bez najmniejszego problemu właśnie w sklepie https://garbus.pl/vw-transporter-t2b mogę nabyć do niego części zamienne.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Mechanik w Krakowie

Post autor: Sara »

A jeśli chodzi o Warszawę, to jakich mechaników samochodowych możecie polecić? Ja ostatni szukałam kogoś, kto naprawi mi tłumik w aucie i trafiłam na fajny artykuł na stronie internetowej http://www.v40.pl/gdzie-w-warszawie-zes ... amochodowy. Dowiedziałam się z niego, gdzie w Warszawie spawają takie tłumiki ;)
Awatar użytkownika
sempiria
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Mechanik w Krakowie

Post autor: sempiria »

jeżeli chodzi o Małopolskę to z czystym sumieniem mogę polecić sprawdzony serwis ferrari kraków. Z ich usług korzystam od lat i jak dotąd się na nich nie zawiodłam. Usterki są naprawiane i nie wracają. To nigdy nie trwa długo, a jak samochód potrzebuje wymiany jakieś części, to jestem o tym informowana na bieżąco.
ODPOWIEDZ