Szkolenia

Sklepy online, sieciówki, trendy, etyczna moda, inspiracje.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Szkolenia

Post autor: Zorda »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Szkolenia

Post autor: Sara »

Moim zdaniem udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach jest bardzo ważny, jeśli ktoś myśli o własnym rozwoju. Na stronie http://kar-group.elk.pl/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group, która jak widać ma do zaoferowania kilkadziesiąt różnych kursów doszkalających z najrozmaitszych dziedzin :) Polecam ;)
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 417
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Szkolenia

Post autor: debramorgan »

Uważam, że samorozwój jest bardzo istotny jeżeli chcemy iść do przodu, zamiast stać w miejscu lub sie cofać. Zainteresowałam sie szkoleniem z zakresu asertywności i swobody mówienia o swoich potrzebach. Tutaj : https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ możecie sprawdzić czym Pani Renata zajmuje się na co dzień i jakie tematy porusza na swoich coachingowych spotkaniach. Uważam, że wykonuje świetną robotę dla kobiet :)
ODPOWIEDZ