Scrunchies

Sklepy online, sieciówki, trendy, etyczna moda, inspiracje.
kaśka zzz

Scrunchies

Post autor: kaśka zzz »

Scrunchies lub scrunchy to mała elastyczna opaska do włosów, zwykle używana do mocowania długich i średnich fryzur. Duże, ekstrawaganckie style można zamawiać w różnych kolorach, materiałach i wzorach. Popularne marki to Hair By Scott, Bumble, Cashmere Scrunches, Chi i Glam Boutique. Klipsy Scrunchies są powszechnie używane jako część stylizacji włosów, chociaż mogą być również używane jako tymczasowy klej do określonych prac, takich jak nakładanie smug farby.

Od czasu wynalezienia scrunchies wzrosła wszechstronność tego akcesorium do włosów. Dziś stały się nieodzownym dodatkiem do kobiecych fryzur. Na przykład wiele osób nosi scrunchies na zdjęciach ślubnych, ponieważ zapewniają, że włosy nie są ściągane do tyłu lub wiązane w żadne konkretne miejsce. Z drugiej strony, scrunchies są również idealne dla tych, którzy chcą stworzyć fryzurę, korzystając z wielu dostępnych obecnie na rynku opasek do włosów, kucyków, warkoczy, warkoczy i warkoczyków.
https://shilla.pl/scrunchies-c45
magaę

Re: Scrunchies

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
ODPOWIEDZ