Psycholog

Sklepy online, sieciówki, trendy, etyczna moda, inspiracje.
Awatar użytkownika
Grucha94
Posty: 126
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Psycholog

Post autor: Grucha94 »

Dzisiaj coraz więcej ludzi ma problemy w kontekście radzenia sobie z rzeczywistością. Jeśli i Was to dotyczy, to powinniście skorzystać ze wsparcia dobrych psychologów, których znajdziecie w https://poradniasalomon.com.pl/ To może być dla Was bardzo pomocne, sami się o tym przekonajcie.
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 158
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: Psycholog

Post autor: oktawia »

Mam podobne zdanie. Dobry psycholog to ogromne wsparcie. I należy z tego korzystać. W temacie dobrych psychologów mogę zaproponować tych z kliniki PsychoMedic w Łodzi. Klinika ma świetną kadrę i sama w sobie jest dobrze zorganizowana. Działają kompleksowo - prowadzą różne formy terapii, także w formie wizyt domowych. Jeśli pojawia się problem - od razu trzeba działać.
Awatar użytkownika
blogerka
Posty: 62
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:27

Re: Psycholog

Post autor: blogerka »

Uważam, że wizyta u psychologa to żaden wstyd. Jeśli mamy jakiś problem to musimy sobie w jakiś sposób z nim poradzić. Dobrym wyborem będzie psycholog, psychoterapeuta dr Marta Melka-Roszczyk: https://melka-roszczyk.pl/ .
Awatar użytkownika
debra
Posty: 172
Rejestracja: 30 mar 2019, 12:17

Re: Psycholog

Post autor: debra »

Bardzo dobrze powiedziane. Nasze życie jest za szybkie, za wiele się od nas oczekuje, sami też za dużo chcemy. Nie dajemy rady psychicznie. Jak sobie pomóc? A no właśnie chodząc do psychologa. W tym nie ma nic dziwnego. Jeśli mam polecać poradnię to będzie to https://psychoterapiacotam.pl/ w Warszawie. Mają najlepszych psychologów, którzy zapewniają stałe wsparcie dla swoich pacjentów.
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Psycholog

Post autor: edka »

W życiu różne bywają momenty, załamania, stresy, niektóre z nich mogą zaburzyć naszą równowagę psychiczną. Dlatego jeżeli mamy potrzebę porozmawiania z kimś zaufanym warto udać się do psychologa https://www.joannamuszak.pl/psychoterapia Tam nie zostaniemy poddani krytyce, lecz taka osoba na wysłucha, zrozumie i pomoże.
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 308
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:03

Re: Psycholog

Post autor: amelia »

Jeśli zastanawiacie się czy warto odwiedzić gabinet psychologiczny, to zajrzyjcie na https://wetalk.pl/blog/czym-sie-rozni-w ... yjacielem/ Jak się okazuje, pomoc ze strony specjalisty jest nieoceniona.
ODPOWIEDZ