Portal z ogłoszeniami

Sklepy online, sieciówki, trendy, etyczna moda, inspiracje.
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

Portal z ogłoszeniami

Post autor: Timon »

Bardzo fajna jest też taka opcja jak bezpłatny portal ogłoszeniowy Pokato. Na takich serwisach można znaleźć najróżniejsze ogłoszenia, zarówno jeśli chodzi o towary, jak i nieruchomości czy samochody. Warto szukać różnych korzystnych ofert w sieci.
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: abenda »

Odwiedź ten artykuł aby dowiedzieć się wiecej https://www.wystawiaj.pl
Awatar użytkownika
tyber
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 21:01

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: tyber »

Ba pewno jeden z największych oraz najbardziej znany to gratka https://gratka.pl/elektronika/samsung-s ... i/14706810 Tam też możesz wystawić niepotrzebną elektronikę.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 298
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: babeczka90 »

Portal z ogłoszeniami https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje daje możliwość dodania ogłoszeń w nawet w 100 miastach w całej Polsce. To bardzo szybka, a jednocześnie trafiona propozycja, szczególnie dla osób, które dbają o tego typu szczegóły. Dzięki ich portalowi możesz dodać nawet 100 ogłoszeń w stu miastach na terenie Polski.
fliś

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: fliś »

Różne ogłoszenia o pracę na pewno znajdziecie tutaj https://wroclaw.geopraca.pl/oferty-prac ... og%C3%B3w/ . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Trzeba szukać takiego zatrudnienia, gdzie będziemy z chęcią chodzić do pracy. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie, aby potem szybko nie zmieniać pracy. Stabilizacja jest bardzo ważna.
wieśkah

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: wieśkah »

Ja korzystam od pewnego czasu z https://www.gowork.pl/praca/olsztyn;l - jeden z prostszych serwisów do szukania pracy dla osób w różnym wieku, dla wielu branż i dla pracowników o różnym stopniu zaawansowania, także do przyuczenia.
aśka

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: aśka »

jak szukacie pracy to najlepiej się zgłosić jeszcze do https://fast-service.com.pl/ mają bardzo dobre oferty pracy niemal dla każdego :)
ODPOWIEDZ