Odzież używana z Anglii - co myślicie?

Sklepy online, sieciówki, trendy, etyczna moda, inspiracje.
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 388
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:59

Odzież używana z Anglii - co myślicie?

Post autor: Linda »

Kupujecie od czasu do czasu takie rzeczy?
Jestem ciekawa czy taka odzież używana z Anglii to waszym zdaniem coś, co warto rozważyć.
Tutaj https://www.angora-odziez.pl/ znalazłam stronkę, gdzie piszą na ten temat coś więcej.
Chętnie poznam wasze opinie.
Podobno w second handach niezwykle często można trafić na modowe perełki.
Awatar użytkownika
Ivi
Posty: 120
Rejestracja: 17 mar 2019, 7:02

Re: Odzież używana z Anglii - co myślicie?

Post autor: Ivi »

Osobiście nie do końca jestem przekonana do robienia zakupów w takim miejscu, szczególnie, że mamy dzisiaj dostęp do takich miejsc jak chociażby internetowa hurtownia odzieży włoskiej . Wybór jest tam ogromny, a co więcej możemy kupić ubrania świetnej jakości, bardzo fajnie skrojone i po prostu modne:)
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:15

Re: Odzież używana z Anglii - co myślicie?

Post autor: sopelek »

Ja niestety ale od zawsze jestem negatywnie nastawiona do odzieży używanej, nie wiem czemu, ale nie kupię, chociaż moje znajome kupuja i noszą. ja nie mam nic przeciwko temu ze można kupić itd. Ja wolę poszukać sobie nowych ciuchów na Ceneo tak jak znalazłam dla siebie Legginsy . Wiem że to sa rzeczy nowe.
Awatar użytkownika
JaneczkaJanka86
Posty: 44
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:04

Re: Odzież używana z Anglii - co myślicie?

Post autor: JaneczkaJanka86 »

Jeżeli ktoś z was prowadzi taki butik z odzieżą używaną to polecam podjąć współpracę z tą hurtownią www.kmtextile.pl. Moja koleżanka prowadzi taki butik i zamawia ciuszki od nich i jest zadowolona. Hurtownia oferuję ubrania używane różnych marek nawet z metkami.
Awatar użytkownika
Ivi
Posty: 120
Rejestracja: 17 mar 2019, 7:02

Re: Odzież używana z Anglii - co myślicie?

Post autor: Ivi »

fajne propozycje
Jaśmin

Re: Odzież używana z Anglii - co myślicie?

Post autor: Jaśmin »

A nie jest jednak bezpieczniej kupić takie ciuszki używane bezpośrednio w kraju? Ja bym wolała jednak skorzystać z serwisu jakiegoś działającego tu, lokalnie. Z drugiej strony każda z nas ma coś, czego nie używa, lub użyła tylko raz więc po co trzymac w szafie. Taką doskonałą platformą do wymiany byłby pewnie Pokato.
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Odzież używana z Anglii - co myślicie?

Post autor: edka »

Wiele hurtowni sprowadza właśnie ubrania za granicy, także mamy pewność że będą one dobrej jakości oraz w większości przypadków markowe. Ja znam hurtownia odzieży używanej także jeśli nie udalo wam się znaleźć żadnej cenionej hurtowni, to ta z pewnością sprosta waszym wymaganiom.
jeggi89ą

Re: Odzież używana z Anglii - co myślicie?

Post autor: jeggi89ą »

Używanej to ja już nie kupuję, głownie inwestuje właśnie https://only-bx.pl mają super maseczki, t shirty z nadrukami, ogólnie spoko :)
ODPOWIEDZ