nocleg w Krakowie

Sklepy online, sieciówki, trendy, etyczna moda, inspiracje.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

nocleg w Krakowie

Post autor: Zorda »

Zastanawiam się nad wyjęciem dobrego hotelu w Krakowie, bo jade tam pozałatwiać kilka spraw. Widziałam tutaj https://redcarpethostel.pl/pokoje bardzo fajne ogłoszenie. Wydaje mi się, ze warto się tam zatrzymać. Wy jakie miejsca polecacie?
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 308
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:03

Re: nocleg w Krakowie

Post autor: amelia »

Niestety nigdy wcześniej nie słyszałam żadnych opinii na temat tego hotelu. Najlepiej poczytać w sieci opinie. Ja tak robię za każdym razem i na szczęście zawsze byłam zadowolona z wyboru. Dużą wagę przywiązuję do tekstyliów hotelowych. Muszą być wysokiej jakości, bo to od nich zależy standard całego hotelu. Jak nie wiesz co to są tekstylia, to najlepiej przeczytać ten artykuł https://pracabezszefa.pl/co-to-sa-tekstylia-hotelowe - powinien cie zainteresować.
Awatar użytkownika
energy
Posty: 159
Rejestracja: 21 maja 2019, 0:38

Re: nocleg w Krakowie

Post autor: energy »

Amelia, ja tak samo. Bardzo dużą wagę przywiązuje do takich akcesoriów hotelowych. Szczególnie lubię trafiać na różne kosmetyki w hotelach, w tym na takie www.profilcosmetics.com/pl/marki marki typowych kosmetyków hotelowych.
Awatar użytkownika
sukienka
Posty: 18
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:37

Re: nocleg w Krakowie

Post autor: sukienka »

Zamiast noclegu w Krakowie proponuje coś o wiele lepszego jak spędzenie weekendu w Zatorze. Na pewno wiesz co to jest indiańska wioska i chętnie byś przenocował w takim miejscu i w Westerncamp masz właśnie okazję https://westerncamp.pl/tipi/ Nie dość że prześpisz się w replice tipi to w dzień możesz skorzystać z parku rozrywki Energylandia który jest tuż obok.
ODPOWIEDZ