Jaki producent butów?

Sklepy online, sieciówki, trendy, etyczna moda, inspiracje.
Awatar użytkownika
Lucyna
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 9:03

Jaki producent butów?

Post autor: Lucyna »

Hej kobietki. Macie może swoich ulubionych producentów butów? Mnie wpadła w oko oferta gamabut.pl. Kojarzycie tę firmę? Wydaje mi się, że robią naprawdę ładne i do tego elegancki buty. Zgodzicie się?
Awatar użytkownika
Dargosława1962
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 6:09

Re: Jaki producent butów?

Post autor: Dargosława1962 »

Mam fantastyczne czółenka z tej firmy. Nie dość, że wyglądają niesamowicie, to jeszcze są idealnie dopasowane do stopy. Wykonanie z porządnego materiału też robi swoje, a mimo to cena nie była wygórowana. Gorąco polecam!
Awatar użytkownika
Alka
Posty: 31
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:54

Re: Jaki producent butów?

Post autor: Alka »

Nie znam akurat tej marki i tego sklepu. Ale w sieci można teraz znaleźć wiele sklepów z obuwiem, które mają świetny asortyment. Popatrz na przykład w sklepie Ecelebrity.eu/pl. Piękne modele moim zdaniem, a i ceny rozsądne. Buty ekskluzywne. Stylowe i eleganckie. Sprawdzą się w każdej stylizacji.
jaś

Re: Jaki producent butów?

Post autor: jaś »

ja bardzo polecam asics. Mam buty i sportowe do boksu i takie sneakersy do chodzenia na codzień. Obie pary mam już 2 lata i śmigają jak nówka sztuka
róża

Re: Jaki producent butów?

Post autor: róża »

polecam marke casadei. obecnie od nich mam taka pare: https://luxusowi.pl/wp-content/uploads/ ... 00_0-1.jpg
ktora kupilam w sklepie luxusowi.pl. obecnie trwaja u nich noworoczne wyprzedaze, wiec sporo rzeczy jest mocno przecenionych.
ODPOWIEDZ