Elegancka szafa

Sklepy online, sieciówki, trendy, etyczna moda, inspiracje.
Awatar użytkownika
Latifa91
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2021, 21:17

Elegancka szafa

Post autor: Latifa91 »

Kobietki, czy w waszych szafach przeważają raczej ubrania casualowe, czy eleganckie? Ja lubię ubierać się stylowo i to niezależnie od okazji, więc w mojej garderobie nie brakuje takich ciuszków jak żakiety damskie i tym podobne. Zresztą uważam, że każda kobieta powinna mieć coś takiego w szafie, a wy co myślicie?
joluś09

Re: Elegancka szafa

Post autor: joluś09 »

W mojej szafie są ubrania różne po prostu. Wszystko zależy od okazji. Są rzeczy eleganckie, jak najbardziej, ale takie sportowe też lubię. Nie ukrywam, że od czasu do czasu lubię sobie kupić coś nowego i modnego. Na przykład w tk maxx warszawa targówek są fajne ubrania, zdecydowanie jest w czym wybierać, na różne okazje do tego. Wybierzcie się :)
miś

Re: Elegancka szafa

Post autor: miś »

Nie każda szafa jest elegancka i umieszczone w salonie. Są również szafy, które mają funkcje gospodarcze i one często umieszczone są czy to w garażu czy w kotłowni. Taka szafa musi mieć odpowiednie wyposażenie. Widomo, że nawet najbardziej nieporęczne akcesoria trzeba jakoś uporządkować. Sam rozglądałem się za takim wyposażeniem i zdecydowałem się ostatecznie na to, które znalazłem na stronie https://e-rejs.eu/wyposazenie-szaf-gospodarczych . Jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru.
ODPOWIEDZ