Wycieczki

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Wycieczki

Post autor: Zorda »

My ostatnio zaliczyliśmy bardzo udaną wycieczkę do Kazimierza Dolnego, gdzie mieliśmy przyjemność nocować i stołować się w pięknym hotelu oraz restauracji http://villabohema.pl/restauracja/ Bardzo dobrze wspominamy ten pobyt i na pewno będziemy wracali w przyszłości.
Awatar użytkownika
Anetka09
Posty: 212
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:08

Re: Wycieczki

Post autor: Anetka09 »

Wycieczki to najlepzy sposób na spędzanie wolnego czasu. Dzięki nim czas mija znacznie przyjemniej i można się całkowicie zrelaksować i odpocząć chociaż na chwilę od problemów. Już powoli zaczynam planować majówkę, bo wcześniej raczej nie uda mi się dostać urlopu. Dzieciaki chcą żebym koniecznie zabrała je do tego zoo - https://www.polska.travel/pl/aktualnosc ... z-10-marca. Miejsce faktycznie idealne dla dzieci oraz miłośników zwierzaków. Od 10 marca już można je odwiedzać. Myślę, że to naprawdę fajny pomysł na rodzinny wypad.
:)
Awatar użytkownika
hariett
Posty: 56
Rejestracja: 20 sie 2020, 19:18

Re: Wycieczki

Post autor: hariett »

Nowa Zelandia mi się marzy
Awatar użytkownika
Olaff
Posty: 41
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:24

Re: Wycieczki

Post autor: Olaff »

Wycieczki w Polsce to też super sprawa, mamy wiele pięknych miejsc w naszym kraju. Może tak jak ja zdecydujecie się na wyprawy rowerowe? Z bagażnikami rowerowymi od http://www.amos.auto.pl będziecie mogli łatwo przewieźć swoje rowery samochodem.
ODPOWIEDZ