Wybór pięknej i dobrze wykonanej bielizny

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
ŁucjaOn

Wybór pięknej i dobrze wykonanej bielizny

Post autor: ŁucjaOn »

Jaką bieliznę nosicie na co dzień i czy macie jakieś ciekawe propozycje w zakresie strojów sportowych, czy także tą nocną. Chciałabym się trochę rozejrzeć, także mam nadzieję że z Waszymi podpowiedziami będzie to łatwiejsze i co również ważne złapię też niezłe promocje. Pozdrawiam serdecznie!
Biłka

Re: Wybór pięknej i dobrze wykonanej bielizny

Post autor: Biłka »

Osobiście uważam że sklep Valetta to świetne miejsce dla osób które szukają stylowej i jednocześnie dobrze wykonanej bielizny damskiej. Jest w czym wybierać i przede wszystkim też cenowo wypadają na tle konkurencji naprawdę dobrze. Mam nadzieję, że znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie ;)
Tyćka

Post autor: Tyćka »

Podzielam opinię i również uważam, że warto pójść w stronę Valetta! Jest to bardzo fajny sklep internetowy z dobrze wykonana bielizną damską w wydaniu zarówno nocnym, na co dzień, wyszczuplającą, czy także stylowymi strojami kąpielowymi. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak tam zakupu się udają :)
pękata

Post autor: pękata »

Zgadzam się co do Valetty. Bardzo fajny sklep i mają ogromny wybór co jest plusem. Ja bardzo lubię u nich te body koronkowe zamawiać https://valetta.pl/collections/body-koronkowe No i fajnie że są też w większych rozmiarach. Wiadomo że nie tylko szczuple kobiety chcą ladną bielizne
ODPOWIEDZ